Skocz do zawartości

scoffer

Members
 • Zawartość

  289
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1140 Excellent

5 obserwujących

O scoffer

 • Ranga
  Zaawansowany
 1. Rzepak i nawożenie [połączone]

  Po chlomazonie samosiewy rosną jak szalone , wiec nie powinno być problemu 
 2. Opryski rzepaku i innych oleistych

  A co się może stać skoro Galerę zalecano kiedys jesienia  w pózniejszej fazie ? Pryskaj smialo .
 3. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  https://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/misiewicze-wyniki-spolki-skarbu-panstwa-pkn,107,0,2367851.html
 4. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  Twoja karta została zlikwidowana , czy może zabrałeś ją na pamiątkę.? Bo jeśli ją posiadasz to bardzo łatwo udowodnisz swoje słowa ?
 5. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  Kurcze.  Może by tak przejąć te tłumy ludzi , którzy korzystali z tych bibliotek i otworzyć działalność bibliotekarską? Z pewnością znajda się chętni .  Płaca dla bibliotekarza i utrzymanie pomieszczeń i księgozbioru to w sumie nie są takie duże pieniądze . Jeśli by tylko od każdego wypożyczenia pobierać złotówkę , można zarobić krocie.  Taka masę czytelników na pewno ktoś wkrótce zagospodaruje .  Ba można i książki przy okazji sprzedawać , bo każdy mieszkaniec polskich gmin za punkt honoru ma posiadanie własnej biblioteki . Ale co tam. powiem Ci ze u nas też zle się dzieje . Jakiś spisek powstał czy coś . bo poza bibliotekami znikły także wypożyczalnie kaset Video i o zgrozo -płyt DVD I CD . Dokąd ten świat zmierza . PiS niszczy wszystko
 6. Opryski rzepaku i innych oleistych

  A jak twoje pszczoły kradną jego miód to niby wszystko jest O.K.
 7. Historia Polski

  http://altiok.blox.pl/2011/05/9-V-1794-Szubienice-na-ulicach-Warszawy.html  
 8. Mowa jest o projekcie budowlanym i braku potrzeby warunków przyłączy   http://jakim-prawem.pl/warunki-przylaczenia-do-sieci-zmiany-w-prawie-budowlanym/
 9. Nowela znosi ponadto obowiązek załączania do projektu budowlanego oświadczeń o zapewnieniu energii, wody, ciepła i gazu oraz o warunkach przyłączenia do sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych, elektroenergetycznych, telekomunikacyjnych, oraz oświadczeń właściwego zarządcy drogi o możliwości dostępu do drogi publicznej (z wyjątkiem dróg krajowych i wojewódzkich, dla których takie uzgodnienia nadal będą konieczne). Spełnienie przez budynek warunków w zakresie podłączenia do mediów będzie weryfikowane na etapie zgłoszenia terminu rozpoczęcia robót budowlanych
 10. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  http://instytutekonomiczny-statystyka.blogspot.com/2016/02/kolejna-polska-zielona-wyspa.html
 11. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  Obecnie kastracja chirurgiczna przeprowadzana bez znieczulenia, dopuszczalna jest wyłącznie u knurków, jeśli ich wiek nie przekracza 7 dni.   Osoba dokonująca uboju zwierzęcia kopytnego poza rzeźnią na użytek własny gospodarstwa powinna posiadać kwalifikacje do wykonywania czynności związanych z uśmierceniem zwierzęcia. Ubój świń, owiec i kóz w gospodarstwach może być wykonywany wyłącznie przez osoby, które ukończyły 18 lat, mają wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe oraz odbyły praktykę na stanowisku ubojowym pod nadzorem osoby posiadającej udokumentowany 3-letni staż pracy na stanowisku ubojowym – informuje Ministerstwo Rolnictwa. 
 12. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  A dlaczego nie mam prawa kupic lub wychodować prosiaka , osobiście go wykastrować i po osiągnięciu wagi np 120 kg , zaszlachtować wspólnie z moim sąsiadem ?  
 13. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  A co z dopłatami do ugorów ?  Pozwolę sobie wkleić komentarz  Bartłomiej Mostek Joseph Heller "Paragraf 22" opisał to dawno temu. Cyt:  Ojciec majora Majora był trzeźwo myślącym, bogobojnym człowiekiem (...). Jego specjalnością była lucerna i żył z tego, że jej nie uprawiał. Rząd płacił mu dobrze za każdy korzec lucerny, którego nie zebrał. Im więcej lucerny nie uprawiał, tym więcej pieniędzy dostawał od rządu i za każdy nie zarobiony grosz kupował ziemię, aby zwiększyć ilość nie uprawianej lucerny. Ojciec majora Majora pracował bez wytchnienia nad nieuprawianiem lucerny. Długie zimowe wieczory spędzał w domu nie naprawiając uprzęży i codziennie skoro południe zrywał się z łóżka, aby dopilnować, czy nic nie zostało zrobione. Mądrze inwestując stał się wkrótce najpoważniejszym nieproducentem lucerny w okolicy. Sąsiedzi przychodzili do niego po radę w najróżniejszych sprawach, gdyż dorobił się sporej fortuny, co było dowodem mądrości. – Jako posiejecie, tako będziecie zbierać – radził niezmiennie, na co sąsiedzi niezmiennie odpowiadali „Amen”.
 14. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  z dniem 30 września 2016 r. Liberty Ubezpieczenia stało się częścią Grupy AXA  "W rezultacie działalność obydwu firm została zintegrowana w ramach jednego podmiotu prawnego jakim jest AXA Ubezpieczenia. Oznacza to, że wszystkie umowy ubezpieczenia, polisy oraz cały portfel produktowy Liberty Ubezpieczenia zostały przeniesione do AXA Ubezpieczenia."   W artykule są dalej dwa towarzystwa i dwie rozne składki . Więc poziom jego jest poniżej dna , zwykłe łgarstwo .    
 15. Jeśli zna to z pewnością doniesie.  W "kapowaniu' , jest niedoścignionym wzorem .
×