nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

A czyją to marionetką był komorowski?? Nie uważam że był najlepszym prezydentem ale duda to mógłby mu buty czyścić.  

 

Dobry żart  jakby był najlepszy to by z hukiem nie odleciał a teraz żona z kodem lata może książkę napisze :P :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Staszek ty wogóle rozumiesz co czytasz?  Osterley napisał, że nie uważa, że Komorowski był najlepszym prezydentem. Dobry żart to twoje tutaj wypowiedzi. Niestety pogrążasz tym sam siebie.

 

wielkie mi halo, a jak PO tak popierająca unie która wprowadza krzywiznę banana albo ilość wody w spłuczce to jest ok, albo to co wymyślili z ochroną środowiska i rejestrowaniu zbiorników na mleko, które zawierają więcej niż 3 kg środka, trzeba za to płacić jak przyjadą na kontrolować i co ciekawe ta ustawa została podpisana w maju 2015 roku i jakoś żaden polityk z PO czy PSL o tym nie mówił żeby poparcia nie stracić na wsiach, gdyby to wyszło to PSL nie było by w sejmie 

 

 

Za krzywiznę banana czy ilość wody w spłuczce nie płaciłeś. Za rejestrację zbiornika zapłaciłeś raz. Zobaczysz teraz jak będziesz płacił za wodę, którą piją krowy.

To co po zrobiła źle. To zapłaciła za to przy wyborach ile razy wam powtarzać. Teraz rządzi pis i to oni za wszystko odpowiadają. Po już nie rządzi.

Słów Jurgiela za bardzo nie chce mi się komentować. Bo to pierdoła, która za bardzo swojej ustawy nie potrafi obronić. Kreci męci, że wychodzi na to, że ANR może wszystko. Pytanie jeszcze kto te ceny odkupu będzie ustalał. I jak bardzo wersja finalna będzie odbiegać od prezentowanych i omawianych nawet tu projektów.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Szkolenie partyjnych delegatów na 2 letnich kursach inżynierskich    bo komuna nie miała wykrztałconej kadry ( oczywiscie była to wielka  fikcja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jak to za jakie? Jako wykładowca chyba profesor pomagał komunistycznym dygnitarzom robić ekspresowe studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Za krzywiznę banana czy ilość wody w spłuczce nie płaciłeś. Za rejestrację zbiornika zapłaciłeś raz. Zobaczysz teraz jak będziesz płacił za wodę, którą piją krowy.

To co po zrobiła źle. To zapłaciła za to przy wyborach ile razy wam powtarzać. Teraz rządzi pis i to oni za wszystko odpowiadają. Po już nie rządzi.

Słów Jurgiela za bardzo nie chce mi się komentować. Bo to pierdoła, która za bardzo swojej ustawy nie potrafi obronić. Kreci męci, że wychodzi na to, że ANR może wszystko. Pytanie jeszcze kto te ceny odkupu będzie ustalał. I jak bardzo wersja finalna będzie odbiegać od prezentowanych i omawianych nawet tu projektów.

 

właśnie że nie raz, nie masz pojęcia a wprowadzasz ludzi w błąd, kontrole są co roku i mogą przyjechać nawet kilka razy jak im ,,coś'' się nie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Matik nie mąć. Masz zarejestrować każde urządzenie z zawartością czynnika chłodniczego ,popularny freon , powyżej 3kg w układzie. Masz mieć kwity o przeprowadzonej co roku kontroli układu przez uprawnioną firmę. Sprawdzać Cię mogą i co tydzień a kwit jest ten sam. Chyba że firma wykaże rozchód czynnika jako uzupełnienie Twoim układzie wtedy faktura za wykonaną usługę. Weszła kontrola krzyżowa kwitów i dlatego może być więcej wizyt. Na razie i tak biegają po dużych obiektach. No chyba że jeszcze gdzieś masz urządzenie na R12 wtedy może być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Będą jaja jak ci wodomierz przy opryskiwaczu zainstalują :D U mnie wcześniej nikt w domu nie jechał specjalnie po wodę do rozcieńczenia oprysków 2 km z powrotem do domu tylko brało się ruską pompę od czołgu zasilaną 12 V i ciągnęło wodę ze strumyka koło pola do opryskiwacza .Szkoda było czasu i paliwa na takie jazdy tam i z powrotem .Ciekawe jak to teraz będą sprawdzać .Idiotyzm goni idiotyzm i kolesiostwo w wykonaniu pisuarów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

:)  Oni znali prawdę? https://szokwiedzy.pl/wp-content/uploads/2015/ebooks/Oniznaliprawde.pdf

Mikołaj Kopernik „Rozprawy o urządzeniu monety”:
"Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają
królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim
zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek
wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o
tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest
przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje
natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do
tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.
Abraham Lincoln:
„Mam dwóch wielkich wrogów: armię Południa przed sobą i bankierów z tyłu.
Z tych dwóch największym wrogiem są bankierzy”.
“Rząd posiadający władzę tworzenia, emisji waluty i kredytu jako pieniędzy i
cieszący się prawem wycofywania zarówno waluty, jak i kredytu z obiegu za
pomocą podatków i w inny sposób, nie powinien i nie może pożyczać kapitału
na procent jako środka finansowania prac rządowych i przedsięwzięć
publicznych... Przywilej tworzenia i emitowania pieniędzy jest nie tylko
najwyższym przywilejem rządu, ale jest jego najwyższą twórczą możliwością”.
„Władcy pieniądza żerują na narodzie w czasie pokoju i spiskują przeciw
niemu w czasie nieszczęścia. Są oni bardziej despotyczni niż monarchia,
bardziej zuchwali niż autokracja i bardziej egoistyczni niż biurokracja. Widzę
nadciągający w niedalekiej przyszłości kryzys, który niepokoi mnie i wywołuje
drżenie o niebezpieczeństwo mojego kraju. Na tron wprowadzono korporacje,
co pociągnie za sobą erę korupcji na wysokich szczeblach. Władcy pieniądza
będą dążyli do przedłużenia swojego panowania, wykorzystując przesądy
ludzi, dopóki bogactwa nie zostaną zgromadzone w nielicznych rękach, a nasz

kraj zostanie zniszczony."

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Ciekawe jest to że ojciec Komorowskiego był żołnierzem wyklętym a ojciec Kaczyńskiego dostał willę od komunistycznych władz. Ciekawe za jakie zasługi?

 

'

 

"Niech Bronek wytłumaczy ten “cud nad cudami”, że oto żołnierz AK z oddziału Łupaszki, śmiertelnego wroga Sowietów i polskich zdrajców, złapany z bronią w ręku, w ciągu paru miesięcy zostaje oficerem L.W.P.

Jeżeli fakty podane przez Bronka, że jego ojciec był w oddziale Łupaszki są prawdziwe, to jedynym wytłumaczeniem tego “cudu” jest to, że Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława – był sowieckim agentem!"

https://wzzw.wordpress.com/2014/02/17/bronislaw-komorowski-vel-szczynukowicz-archiwa-ipn-☚◙◙◙◙-przeczytaj/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/korzystanie-z-wody-bedzie-platne-panstwo-chce-dodatkowych-pieniedzy-za-uzywanie-wody/1esewd niektórzy naukowcy uwazają że w przyszłości woda z powodu jej braku będzie przyczyną wojen większych niż teraźniejsze o ropę. Czas zacząć uczyć się ją oszczędzać.

PS. Kto znalazł ciekawostkę, drobny szczegół w linku który wkleiłem :)

Edytowano przez PawelWlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Pieniadz rządzi światem,  pieniądzem banki a taki rząd PIS czy PO to im może skoczyć.

Socjaliści najpierw rozdają potem się uzależniaja od kredytodawców aż w końcu tacą samodzielność. Dopuki będzie socjalizm nie bedzie rządów w interesie kraju choć w teorii właśnie tak powinno być

Cytat na pohybel socjalistom z linku od @Ywa

Margaret Thatcher „Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś da – to znaczy, że zabierze Tobie, bowiem, rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy”.

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/korzystanie-z-wody-bedzie-platne-panstwo-chce-dodatkowych-pieniedzy-za-uzywanie-wody/1esewd niektórzy naukowcy uwazają że w przyszłości woda z powodu jej braku będzie przyczyną wojen większych niż teraźniejsze o ropę. Czas zacząć uczyć się ją oszczędzać.

PS. Kto znalazł ciekawostkę, drobny szczegół w linku który wkleiłem :)

Zapewne chodzi Ci o ,,przedsiębiorcy rolni" czyli mówiąc zwykłym językiem rolnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@PawelWlkp z jednej strony straszą brakiem wody z drugiej tym, że oceany się podniosą. Naukowcy zawsze czymś straszą. By dostać forsę na badania. Jak nie wodą to tym, że klimat się ociepli itd. A tym czasem nikt nie potrafi zbadać czy zmiany klimatyczne powoduje człowiek czy dzieją się same z siebie. Bo przed erą przemysłową klimat tez się zmieniał.

W artykule jest coś o wymogach unijnych. Szkoda, że nie sprecyzowali jakie to wymogi. No i szkoda, że PiS już się tak nie chce w tej sprawie unii stawiać. Jak się stawia w sprawie TK. Sprawa TK mało istotna dla kieszeni Polaka a wojna jak o nie podległość. Sprawa opłat za wodę, którą odczuje kieszeń Polaka to wymówka, że unia wymaga a dla PiS argument bo będzie z tego kasa.

Ty to byś się cieszył nawet gdyby PiS wprowadził podatek od oddychania. Bo wmówiono by ci, że ludzie będą powietrze oszczędzać. Naucz krowę oszczędnie z wody korzystać i powiedz jej, że za to się płaci.  Może zrozumie i będzie piła mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Ale jesteście bystrzaki. Artykuł jest dokładnie sprzed roku i jest w nim wypowiedź byłego ministra. Wiem Hubert że jeszcze nie doszedłeś do siebie po podwyżce za zdrapkę w PKO, a tu może kolejne 10 zł rocznie dojdzie. Podatek śmieciowy pewnie płaci za Ciebie mama z tatą więc go przeoczyłeś i kilka innych wprowadzonych w ostatnich latach. Ja jak większość rolników żyje z socjalu a więc dopłaty, KRUS, teraz jeszcze 500+ na kieszonkowe do dzieci. Gdzie mi będzie lepiej. Piszecie że narzekanie jest dla ludzi którzy nie radzą sobie. Podobno sobie radzicie więc nie narzekajcie, ludziom się gorzej żyje i są szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/do-polowy-roku-propozycja-oplat-za-korzystanie-z-wody,2308940,4199

 

To tez jest z przed roku? Gajda jest z PO? Czy będzie to 10 złoty to zobaczymy.

Za śmieci płaciłeś wcześniej i płacisz teraz. Inaczej się to nazywa. Ale w moim przypadku oplata nie wiele wzrosła. I zamiast jednego kosza 160 l za który mama płaciła wcześniej i ani grama więcej wziąć nie chcieli. Teraz mogę wystawić 3 takie i słowa nikt nie powie za tą samą ryczałtową opłatę. No może dla ciebie ta opłata to faktycznie nowość. Bo wcześniej albo do lasu, albo spalanie za stodołą czy w piecu. To taki zdziwiony.  Widzisz jak wpadłeś. wydało się co ze śmieciami robiłeś. Bo jak ktoś płacił wcześniej i płaci teraz po zmianie prawa. To nie jest zdziwiony.

Co do zdrapki, to tak jak mówiłem podatek tu podatek tam. Teraz woda. PiS tak brzydzi się PO ale wciela w życie jej pomysły bo będzie kasa. 10 zł o ile tyle będzie to ty zapłacisz sam. Ale kolejne doliczy ci energetyka czy wielu innych którzy przerzucą na ciebie i na nas te opłaty. To tak jak z bankami. Ilu się tu zapierało bo im pis wtłoczył, że podatki bankowe zapłacą banki. I co wyszło. Sam napisałeś na kogo te podatki bank przerzucił.

Ale dali ci te 500 zł. Zamydlili oczy, ty się z tego cieszysz. A zaraz zobaczysz ile z tych 500 oddasz. Wyjdzie ci może po 100 na czysto na dziecko i dalej będziesz się cieszył. To jest właśnie populizm. Kupić człowieka za 100 czy 200 zł. Nisko się dumny Polak ceni.

 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Ciekawe jest to że ojciec Komorowskiego był żołnierzem wyklętym a ojciec Kaczyńskiego dostał willę od komunistycznych władz. Ciekawe za jakie zasługi?

 

To bardzo brzydko że Komorowski nie szanował ojca

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/do-polowy-roku-propozycja-oplat-za-korzystanie-z-wody,2308940,4199

 

To tez jest z przed roku? Gajda jest z PO? Czy będzie to 10 złoty to zobaczymy.

Za śmieci płaciłeś wcześniej i płacisz teraz. Inaczej się to nazywa. Ale w moim przypadku oplata nie wiele wzrosła. I zamiast jednego kosza 160 l za który mama płaciła wcześniej i ani grama więcej wziąć nie chcieli. Teraz mogę wystawić 3 takie i słowa nikt nie powie za tą samą ryczałtową opłatę. No może dla ciebie ta opłata to faktycznie nowość. Bo wcześniej albo do lasu, albo spalanie za stodołą czy w piecu. To taki zdziwiony.  Widzisz jak wpadłeś. wydało się co ze śmieciami robiłeś. Bo jak ktoś płacił wcześniej i płaci teraz po zmianie prawa. To nie jest zdziwiony.

Co do zdrapki, to tak jak mówiłem podatek tu podatek tam. Teraz woda. PiS tak brzydzi się PO ale wciela w życie jej pomysły bo będzie kasa. 10 zł o ile tyle będzie to ty zapłacisz sam. Ale kolejne doliczy ci energetyka czy wielu innych którzy przerzucą na ciebie i na nas te opłaty. To tak jak z bankami. Ilu się tu zapierało bo im pis wtłoczył, że podatki bankowe zapłacą banki. I co wyszło. Sam napisałeś na kogo te podatki bank przerzucił.

Ale dali ci te 500 zł. Zamydlili oczy, ty się z tego cieszysz. A zaraz zobaczysz ile z tych 500 oddasz. Wyjdzie ci może po 100 na czysto na dziecko i dalej będziesz się cieszył. To jest właśnie populizm. Kupić człowieka za 100 czy 200 zł. Nisko się dumny Polak ceni.

 

Podatek śmiciowy najbardziej udeża w najuboższych bo oni mają w koszu ledwo dno zakryte ;) Ty wystawiasz 3 i oni muszą płacić za Ciebie nie wstyd Ci? :P :P i nie pisz że nie jest drożej bo w moim przypadku 10 krotnie jakby chodziło im o ochronę środowiska to by śmieci brali za darmo a nawet za nie powinni płacić bo to są również s\urowce wtórne :ph34r: tobie nie dali bo nie masz dzieci życie już Cię ukarało ale to nie powód byś tu ludzi obrażał

Pieniadz rządzi światem,  pieniądzem banki a taki rząd PIS czy PO to im może skoczyć.

Socjaliści najpierw rozdają potem się uzależniaja od kredytodawców aż w końcu tacą samodzielność. Dopuki będzie socjalizm nie bedzie rządów w interesie kraju choć w teorii właśnie tak powinno być

Cytat na pohybel socjalistom z linku od @Ywa

Margaret Thatcher „Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś da – to znaczy, że zabierze Tobie, bowiem, rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy”.

 

Fajnie że dałeś ten cytat tak samo jest z funduszami UE najpierw wszystkim zabiorą aby dać wybranym i napewno zabrali nam każdy to widzi nie ma środków UE są to nasze pieniądze a grabią je najzamożnijsi ddobrodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To n ie jest obiektywna zróddło do szukania informacji typowa propaganda PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Staszek po co ty w ogóle dyskutujesz? W każdym poście dajesz dowód, że nawet nie rozumiesz co czytasz. Na każdej stronie tego tematu musisz palnąć głupotę bo inaczej nie wytrzymasz.  Na poprzedniej Osterley napisał, że Komorowski nie był najlepszym prezydentem. Ty zrozumiałeś i skomentowałeś, że on napisał, że był. Teraz ja napisałem, że mogę wystawić 3 kosze. Ty zrozumiałeś, że wystawiam. Nie wiem lubisz tak się ośmieszać?

Co mnie obchodzą najbiedniejsi. Niech się wezmą do roboty będą bogatsi. A tak na poważnie. Większość z nich wcześniej śmieciami paliła lub woziła do lasu. Teraz każde gospodarstwo domowe płaci więc wozić do lasu się nie opłaca, czy palić za stodołą. Jeśli ktoś tak wcześniej robił to faktycznie może być nie zadowolony.

Skoro te surowce wtórne to taki biznes. To otwórz firmę, zbieraj je. Płać i zrobisz fortunę. Jaki problem? Albo niech ci najbiedniejsi zbierają, będą milionerami.

Staszku ciebie życie ukarało głupotą. Jako dorosły człowiek nie rozumiesz co czytasz w języku polskim. Czemu dajesz dowody na każdej stronie. To, że krytykuję 500 zł na dziecko nie oznacza, że dzieci nie mam, czy mam. Wielu moich znajomych mających dzieci krytykuje ten zasiłek. Ale nie dziwię się człowiekowi, którego kupiono populistyczną ustawą, że tego nie rozumie. Tak więc nie wyciągaj mylnych wniosków z tego co ktoś pisze o ustawie 500 plus. Bo możesz być zaskoczony.

Podsumowując dziecko zrobić może facet nawet w wieku 60 lat. Ale jeśli ktoś nie nauczył się w szkole podstawowej czytania ze zrozumieniem to i do 60 tki się nie nauczy.

Co do ustawy o darmowych lekach. To w kampanii było tak jak z tym 500 zł na każde dziecko. raz mówiono tak raz tak. Aby zamieszanie wprowadzić. Wiadomo populizm wpada łatwiej do ucha. Więc wielu zrozumiało, że darmowe wszystkie leki. Tak jak wielu zrozumiało, że 500 na wszystkie dzieci. Teraz okazało się tu i tu, że na nie wszystkie.

 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Panie Hubertus rozumiem pana poglądy,chce pan Polski słabej,będącej pod klauzurą francusko-niemiecką jak było przez 8 lat,podam przykład,likwidacja stoczni z zablokowaniem ich dofinansowania przez ue,a w tym samym czasie rozbudowa stoczni w niemczech,z dofinansowaniem,pisząc o trzymaniu z najsilniejszymi,świadomie zagania nas pan w slepy tunel,jako państwo drugiej kategorii bez przyszłości.Podam kolejny przykład poglądów z którym panu po drodze a do czego doprowadza polityka tego typu.

Przeciętny Polak tyra dziś w należącej do Niemców firmie na spłatę kredytu w niemieckim banku, kupuje niemieckie produkty w niemieckich marketach, a należące do Niemców media szczują go na polską tradycję, religię oraz patriotyzm i robią propagandę politykom posłusznym wobec Niemców.

 

Dalej,trzy strony wcześniej pisał pan że wprowadzenie 7 tysięcy imigrantów do Polski nie będzie miało żadnego znaczenia ponieważ oni upatrują nas jako słabo atrakcyjny kraj i mimo wszystko wyjadą do Niemiec,czy tam gdziekolwiek..

 

I tu jest pan zakładnikiem kolejnych błędnych wyobrażeń jakie pan świadomie bądz nieświadomie wyznaje,jako że namawiasz do trzymania z zachodnim dyktatem poprawności politycznej,ci imigranci wcale nie wyjadą,jeżeli zaczną to robić,to po prostu kraj do którego zaczną uciekać,niemcy,francja wprowadzi zasadę szantażu...,np odebrania unijnych dotacji.A Pan i pańska partia jako mentor kopania w jedną bramkę przyjmie to bez kiwnięcia palcem do świadomości,bo przeciwnym razie zostanie pan skarcony do tego stopnia że polityka zdrady Wyszechradu i interesów państw nadbałtyckich będzie Pana drogo kosztować.

 

Dzisiaj musimy stanąć ponad animozjami,polityka lewicowego ideolo poprawności politycznej i partii których im po drodze doprowadza do wypaczenia normatyzmu w unii europejskiej,owoce tej polityki we wczorajszym dniu znów dały o sobie przypomnieć.Zapamiętajcie nie należy popierać partii które chcą wprowadzić zasadę lewicowego ideologizmu poprawności.Jeżeli nie obojętne jest wam zachowanie kultury chrześcijanskiej,bezpieczeństwa naszych kobiet,nas samych,i nie godzicie się na " bata na wnuki nasze",to nigdy nie dajcie dojśc do władzy takiej parti jak PO,PSL,Nowoczesna Targowica,SLD,czy Marksistowskiej-Razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ja nic nie chcę. Ja tylko oceniam sytuację Polski. Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć? Już chyba trzeci raz powtarzam. Polskie stocznie zlikwidowano. Tylko jakoś nikt nie mówi, że po upadku komuny wiecznie nie rentowne były. Mój kolega pracował w Stoczni Gdańskiej to mówił, że biurowych było tylu co fizycznych. Jak to miało nie upaść? To tak jak z kopalniami. Sztucznie podtrzymywanymi przez każdy rząd. Nie moja wina, że Niemieckie w większości prywatne tego typu zakłady działają w oparciu o rachunek ekonomiczny i są w stanie na rynku się utrzymać. Taka to właśnie nasza potęga.

Co do emigrantów podtrzymuje swoje zdanie. To dla Polski nic nie zaszkodzi. Oni wyjadą do Niemiec czy gdzieś dalej. Teksty o jakimś szantażu i sankcjach to już śmieszna bajka. Jak ich złapią w Niemczech to co najwyżej deportują z powrotem do Polski. Taka jest procedura. Ale patrząc ilu nielegalnych uchodźców jest w Niemczech można powiedzieć, że jakoś gorliwie ich tam nie łapią.

Zdrada interesów Wyszechradu i państw nadbałtyckich? Jakie to interesy? Na Litwie mniejszość polska jest gnębiona jak tylko się da. Węgry chcą zniesienia sankcji na Rosję i trzymają z Putinem. Słowacja tak samo. Jakie my mamy wspólne interesy? W końcu co takie potęgi jak my i ta reszta są w stanie walczyć na Świecie? Kto się ich przestraszy? Przecież to jest jakaś kpina. Czy może wspólnym interesem państw nadbałtyckich było utopienie przez Orlen gigantycznych pieniędzy w rafinerię w Możejkach? Litwa nawet palcem nie kiwnęła gdy ktoś uszkodził ropociąg. Zainwestowaliśmy tam kupę kasy a oni mają nas w d. Tak samo jak z mostem energetycznym. Litwini nas olali.

Z kim wy chcecie budować sojusze? Z państwami, które nas nie lubią jak Litwa, czy z państwami, które mają sprzeczne z nami interesy jak Węgry? To ma być ta potęga złożona z takich partnerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Weź rozbieg i walnij łbem w ścianę. Czy wśród wyznawców pisu naprawdę nie ma ludzi myslących? 500+ totalna głupota, jak wszelkie pozostałe zasiłki. Buta i arogancja wobec wszystkich dokoła. Jak jeden ci mówi, że robisz coś źle, może się mylić. Jak dwóch, powinieneś się zastanowić. Jak mówią tak wszyscy dokoła........

Hubertuss to nie do ciebie.

Edytowano przez jacek1296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj