Power20

kontrolki w renault 103.14

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Power20    0

Witam,

Wczoraj w moim ciągniku renault 103.14 zaczela zapalc sie kontrolka : wykrzyknik w dwoch kółkach obok kontrolki akumulatora. Kontrolka zapala sie gdy wciskam sprzeglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Jeżeli sprzęgło jest sterowane hydraulicznie możliwe, że ta kontrolka sygnalizuje niski stan płynu hamulcowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

A sprawdziłeś pływak w zbiorniczku płynu czy działa poprawnie?

Na pewno tylko sprzęgło, nie masz w tedy wciśniętego także hamulca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

O to mi właśnie chodzi, że może masz wciśnięte hamulce, a w klockach masz kontrole zużycia okładzin i tak samo kontrolka się zapali.

A czujnik zaciągniętego hamulca ręcznego nie jest pod tę sama kontrolkę?

Tam chyba równolegle do kontrolki jest spięty pływak w zbiorniczku, okładziny i czujnik ręcznego, każda z tych rzeczy może ja zapalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

ta kontrolka oznacza rozne awarie, powinna sie zaswiecic z inna


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Kontrolka STOP świeci się z każdą czerwona kontrolką, to takie zabezpieczenie na wypadek gdyby w innej żarówka się popsuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamka4    1

witam mam problem z kontrolkami od oleju i kontrolka obok niej po lewej stronie takie białe koło w każdym bąć razem zaświecają sie rezem . a teraz gdy przekrecam kluczyk to sie nie świeca niewiem co jest? a do tej pory działały 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Może napisz co to za model?!


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIZULEK    8

Spadł przewód z czujnika ciśnienia oleju , lub nie łączą kostki , uszkodzony czujnik ciśnienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Tak, jak pisał kolega @BIZULEK dodatkowo sprawdź bezpieczniki.

Link odnosi się do tej samej strony!

  • Like 2

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
Dnia 23.10.2017 o 15:36, klamka4 napisał:

witam mam problem z kontrolkami od oleju i kontrolka obok niej po lewej stronie takie białe koło w każdym bąć razem zaświecają sie rezem . a teraz gdy przekrecam kluczyk to sie nie świeca niewiem co jest? a do tej pory działały 

kontrolka obok to z tego co pamiętam filtr powietrza, jeśli nie masz tam czujnika to obie są spięte pod olejowy


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Reno123
      Witam jestem posiadaczem Renault 103.54 mam problem z hydraulikom. Po odpaleniu rurka od pompy hydraulicznej do rozdzielacza mocno drży , przewody do hydrauliki wywrotu są ok nie wiem co powoduje drganie i jak to usunąć . Czy to może być przez rozdzielacz. Po dłuższej pracy słabnie wspomaganie. Proszę o poradę 
    • Przez BartekCiszek
      witam mam problem a mianowicie pólbiegi nie chca sie przelaczac jak pojezdze troche to wtedy sie przelaczy ale to dopiero po polowie dnia gdy przelacze z polbiegu 2 na 3 to kontrolka przeskakuje jak by sie przelaczyl a zaraz wskakuje spowrotem na 2 to samo z 1 póbiegiem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj