Zaloguj się, aby obserwować  
damii1

Ceny ziemniaków 2013

Polecane posty

Marcin133    944

Jeśli Rumun taką cene daje to fajnie macie ciekawe czy do centralnej Polski dojdzie taka cena... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

U mnie Irga - dziś wpadł handlarz i gwałtował że już chce kupić, chętny dać po 500zł od ręki. Jeszcze czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didi    2

I słusznie pawelol111.Ja tez jestem tego zdania,ze to dopiero początek wzrostów.Przynajmniej tyle pożytku z tej przeciągającej sie zimy.Mam nadzieje ze i na wschód takie ceny dotrą... :huh:

Edytowano przez Didi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbycho77    11

Fajne ceny macie na ziemniaki , dzwoniłem na ogłoszenie z drzewa to mi powiedział 35gr/kg . Jak by ktoś miał jakiś namiar na chętnego na ziemniaki , piszcie na PW .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

Ja już ziemniaki wysprzedałem po 50gr z miejsca na tiry. zostało mi jeszcze jakieś 5t to na sklepy pójdzie po 10zł worek :D

dzisiaj dzwonił do mnie gość 12t chciał po 45gr hehe :D

znajomy ładować ma tira po 55gr ciekawe czy dojdzie do realizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomalek0    6

cena na dzisiejszy dzień jaka dochodzi do realizacji za piękny towar 5+ to 11zł tiry ładują sie w sieradzkim za przeciętny towar 45+ to 9-10zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max83Max83    60

Do mnie dzwonił dziś handlarz po ilości tirowe, jak mu powiedziałem że już na tiry nie mam, zostawiam reszte na sklepy to On: "czy chociaż 12 ton bym miał". Płaci 8,5/15.Kujawsko-Pom. Jak ktoś chce namiar to to moge przesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Nie wiem gdzie u was takie ceny. U mnie 42. Cena dzisiejsza za Denara.

 

 

Nie wiesz gdzie sprzedać nic prostszego . Wrzuć na allegro i sami do ciebie przyjadą . Ja tak zrobiłem to ,że mam ziemniaki dowiedział się kupiec z sąsiedniej wsi . Z 7.5 w ciągu trzech dni zrobiło się 10 zł .

Dzisiaj na rynku hurtowym ziemniak 13 zł a 12 branie na sklepiki 11 brała łapa . Nie napisze gdzie bo jak dojedzie więcej cena spadnie .

Mimo takich cen brat jeszcze kupuje po 6 zł bo moje za drogie i tak robią chłopy którzy mają mogieły . Bez komentarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Pewnie, na allegro można ogłosić, ale raczej po kilka ton nikt nie przyjedzie a tylko tyle mogę na raz wybrać.

 

Przecież już ci pisałem ,że z allegro dowiedział się kupiec z bliskiej wsi i bierze po 130 worków na dwa tygodnie . Kiedyś napisałem ogłoszenie i powiesiłem w Agencji Rolnictwa i też złapałem kupca . Najlepiej łapać kupca jak towaru brakuje . Wiadomo na miejscu nikt nie zapłaci jak na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro090    7

no panowie i panie w lutym wybralem 500worków po 15kg no i nie było zbytu a jak był to po 5zł chcieli ale ja ceny nie popuszczałem i tak przed wczoraj zadzwonił klient napalony za godzine przyjechał i wszystko zabrał po 9zł .. Tak wiec widać cierpliwoś sie opłaca . Ale i warunki atmosferyczne sie do tego przyczyniły bo ludzią nie chce sie kopców otwierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Można dostać po 9 ja też tak sprzedaje już jednemu powiedziałem 10 i jak te mogiełki nie popsują ceny to będzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szzone    398

U nas właśnie kopce otworzyli. Widziałem to badziewie, kapcie straszne. Hurtownicy i łapy już ich czyszczą. W takim tępie jak teraz idzie za dwa tygodnie bedą wyczyszczeni i cena powinna iśc szybko do góry. U mnie cena za jadalnego 10-12zł. Sadzeniak idzie za 60gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

do mnie wczoraj 3 gości dzwonilo że 24t chcą a mi 5t zostało :D

 

a jeden chciał 12t po 0.45g to się śmiać zacząłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szzone    398

Dzisiaj dwa telefony i 2tony sprzedane. Jeszcze tona zamówiona i zostanie jeszcze 1-2t i koniec, większość sprzedana jesienią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj