szzone

Members
 • Ilość treści

  585
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

398 Excellent

3 obserwujących

O szzone

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 02/26/1980

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

3799 wyświetleń profilu
 1. Kto kogo bardziej nienawidzi to by Ci powiedzieli mieszkańcy wsi pod Lwowem.
 2. To powiadasz że ruska farma troli wysyła koło mojego domu na Niemcy po kilkanaście pociągów zboża każdy ok 2000t. Tam wcześniej jechało nasze zboże, teraz przy zachodniej granicy mamy ceny jak na Podkarpaciu. Nikt nie chce kupić zboża a jak już to cena poniżej 600zł. Kolega ma wozić pszenżyto po 560zł i to po znajomości.
 3. I już raczej kwalifikatu nigdzie nie dostaniesz. Pozostaje Ci jakiś sadzeniak od rolnika, ale to już ruletka.
 4. https://www.tygodnik-rolniczy.pl/pieniadze/doplaty-bezposrednie/szok-doplaty-bezposrednie-dla-polskich-rolnikow-duzo-nizsze-niz-dla-niemcow-az-70-euro-ha-2500394 Pozwolę sobie pozostawić to bez komentarza.
 5. Dokupiona Volumia A klasa 4080zł tona.
 6. Przez internet wiadomość o odmowie.
 7. Ja czekałem, czekałem i się doczytałem odmowy coś około 15 grudnia obyś miał więcej szczęścia.
 8. Podajcie proszę jakie macie propozycje cen na kwalifikaty. Dostałem taką propozycję przy 24t Vineta 2300zł Bellarosa 2500zł Corina 3300zł Jak to u was wygląda?
 9. I ja się wreszcie doczytałem decyzji po poprawkach w lipcu. Odmowa z powodu nie rynkowych kosztów. Zbyt duży koszt transportu. Koszty obudowy drabinki nie uwzględnili jako integralna część silosy. Ciekawe dlaczego czekali tak długo czekali z tą odmową. U mnie w gminie jeszcze bardzo dużo osób czeka na decyzję zobaczymy jak to będzie u innych. Swoją drogą to bardzo dziwne że decyzja odmowna zbiegła się z powołaniem nowego rządu.
 10. Przyjęcie dokumentów lipiec i koniec.
 11. Przyjęcie poprawek był to lipiec i koniec. Jak dzwoniłem do prowadzącego wniosek to powiedział że to kierownik decyduje czyj wniosek ma być rozpatrywany i w jakiej kolejności. Powiedział że sprawdzi na jakim etapie jest wniosek i oddzwoni ale nie oddzwonił. Mam nadzieję że tam nie ma politycznego sterowania. Jeśli jednak jest to mam nadzieje że tych kierowników niedługo wywalą na zbity pysk.
 12. No byłem 70ąty na liście w pierwszym dniu składania wniosków no to z tą kolejnością to chyba nie ma nic wspólnego.
 13. Czy jest tu jeszcze ktoś co po poprawkach nie rozpatrzyli wniosku i nie wydali decyzji?
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj