Zaloguj się, aby obserwować  
damii1

Ceny ziemniaków 2013

Polecane posty

damii1    62

Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost

Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/

 

 

 

ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie

Edytowano przez agrofoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Brawo dla kolegów inni o tej porze piją śpiewają strzelają pieniądze w powietrze cieszą się nie wiadomo z czego że w nowym roku życie podrożeje i jest się starszym o rok ,a wy myślicie jak ile będzie kasy aby lepiej żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Brawo dla kolegów inni o tej porze piją śpiewają strzelają pieniądze w powietrze cieszą się nie wiadomo z czego że w nowym roku życie podrożeje i jest się starszym o rok ,a wy myślicie jak ile będzie kasy aby lepiej żyć

 

Czy właśnie te strzelanie pieniędzy w powietrze, picie, śpiewy, zabawa to nie jest to "lepsze życie" o które wszyscy walczą i na które niewielu często może sobie pozwolić?? Niech się ludzie bawią, cieszą życiem... 300zł w portfelu nie czyni szczęśliwym a dobra impreza ze znajomymi jak najbardziej.

 

Według kolegi mariana2011 napisanie na forum postów koło północy w Sylwestra i po północy w Nowy Rok jest przejawem wielkiej pracowitości, troski o interesy itp. Ciekawe podejście. Niech każdy robi co chce ale zachwalanie dwóch postów o 0 pożytku jest... nie mam dobrego określenia.

 

Sorry chłopaki ale... śmiechu warte te wasze wywody i nie tylko ja się będę śmiał :D

Edytowano przez pawelol111
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

co w Kaliszu? dlaczego producenci obniżają cenę na rynek krajowy zamiast wypchnąć nadwyżkę na eksport? niech już ci pośrednicy sobie zarobią a przynajmniej u siebie będzie można zrobić dobrą marżę, bo jak widać odwrotna sytuacja wszystkim wychodzi bokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

u nas juz niedługo końcówka ziemniaka.

vinety zostało ok 80t wszystkiego, bellarosy 15t. Wystarczy do połowy lutego może. Sprzedane prawie 200t.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Ja mam kupca na tego parchatego jak leci od gabli po 0.30

Ale tam 3/4 to ziemniaki duże.Takie jak pięść.

Narazie nic nie sprzedaje.Czekam do lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZF9641    22

Dzisiaj podniosłem detal do 12 zł za 15 kg ,bez większego oburzenia .Zbyt słaby ale to pierwszy dzień po świąteczno-noworocznej przerwie i naród dopiero dochodzi do siebie .perspektywy dobrej ceny są :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

a mi odbiorcy cały czas marudzą na cenę, więc muszę im dostosowywać jakość towaru do oczekiwanej ceny i uśmiech im nie schodzi z twarzy, no ale nie wszyscy to rozumieją

 

eksport cały czas 510-530zł/t, więc ja cały czas nie rozumiem skąd biorą się w tej cenie ziemniaki na lokalnym rynku i to często z dodaną już marżą producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Paszowe wcześniej sprzedawałem po 0.20 a teraz po 0,30


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

a unas niewiele ale cena spadła niestety 9zł worek

Edytowano przez thug

Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

Obserwuję IGRiT i widać lekkie ożywienie, powinno się to przełożyć na cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

dzis poszło 1200 woreczków 15kg po 8.5zł brutto na fakture wzrost o 0,30gr na woreczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

U mnie bez zmian.Troszke mniejszy popyt, ale jest.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

centrum 8zl netto 5+ ilosci tirowe

po dłuzczej przerwie pojawili sie Rumuni i ładują na firanki


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

gdzie masz taka cene?

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez Darozioom
      Witam uprawiał ktoś z was odmiany Red Anna albo Red Sonia? Co sądzicie o tych odmianach? Warto w nie zainwestować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj