Zaloguj się, aby obserwować  
damii1

Ceny ziemniaków 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damii1    14

Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost

Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/

ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie

Edytowano przez agrofoto

marian2011    112

Brawo dla kolegów inni o tej porze piją śpiewają strzelają pieniądze w powietrze cieszą się nie wiadomo z czego że w nowym roku życie podrożeje i jest się starszym o rok ,a wy myślicie jak ile będzie kasy aby lepiej żyć

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelol111    920

Brawo dla kolegów inni o tej porze piją śpiewają strzelają pieniądze w powietrze cieszą się nie wiadomo z czego że w nowym roku życie podrożeje i jest się starszym o rok ,a wy myślicie jak ile będzie kasy aby lepiej żyć

Czy właśnie te strzelanie pieniędzy w powietrze, picie, śpiewy, zabawa to nie jest to "lepsze życie" o które wszyscy walczą i na które niewielu często może sobie pozwolić?? Niech się ludzie bawią, cieszą życiem... 300zł w portfelu nie czyni szczęśliwym a dobra impreza ze znajomymi jak najbardziej.

Według kolegi mariana2011 napisanie na forum postów koło północy w Sylwestra i po północy w Nowy Rok jest przejawem wielkiej pracowitości, troski o interesy itp. Ciekawe podejście. Niech każdy robi co chce ale zachwalanie dwóch postów o 0 pożytku jest... nie mam dobrego określenia.

Sorry chłopaki ale... śmiechu warte te wasze wywody i nie tylko ja się będę śmiał :D

Edytowano przez pawelol111
  • Like 1

kissmy...    66

co w Kaliszu? dlaczego producenci obniżają cenę na rynek krajowy zamiast wypchnąć nadwyżkę na eksport? niech już ci pośrednicy sobie zarobią a przynajmniej u siebie będzie można zrobić dobrą marżę, bo jak widać odwrotna sytuacja wszystkim wychodzi bokiem

pawelec    85

u nas juz niedługo końcówka ziemniaka.

vinety zostało ok 80t wszystkiego, bellarosy 15t. Wystarczy do połowy lutego może. Sprzedane prawie 200t.

SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

POL1    28

Ja mam kupca na tego parchatego jak leci od gabli po 0.30

Ale tam 3/4 to ziemniaki duże.Takie jak pięść.

Narazie nic nie sprzedaje.Czekam do lutego.

ZF9641    16

Dzisiaj podniosłem detal do 12 zł za 15 kg ,bez większego oburzenia .Zbyt słaby ale to pierwszy dzień po świąteczno-noworocznej przerwie i naród dopiero dochodzi do siebie .perspektywy dobrej ceny są :rolleyes:

kissmy...    66

a mi odbiorcy cały czas marudzą na cenę, więc muszę im dostosowywać jakość towaru do oczekiwanej ceny i uśmiech im nie schodzi z twarzy, no ale nie wszyscy to rozumieją

eksport cały czas 510-530zł/t, więc ja cały czas nie rozumiem skąd biorą się w tej cenie ziemniaki na lokalnym rynku i to często z dodaną już marżą producenta

miszka16    58

Paszowe wcześniej sprzedawałem po 0.20 a teraz po 0,30

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

thug    222

a unas niewiele ale cena spadła niestety 9zł worek

Edytowano przez thug

Thug

damii1    14

dzis poszło 1200 woreczków 15kg po 8.5zł brutto na fakture wzrost o 0,30gr na woreczku

miszka16    58

U mnie bez zmian.Troszke mniejszy popyt, ale jest.

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

przemol87    64

centrum 8zl netto 5+ ilosci tirowe

po dłuzczej przerwie pojawili sie Rumuni i ładują na firanki

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

damii1    14

gdzie masz taka cene?

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez DanutaHF
      Witam,
      Orientuje się ktoś może, w jakiej cenie mogę sprzedać cielne jałówki HF z dowodem rasy ? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
    • Przez tomek15h
      ARION 440 

1. Konstrukcja Specjalistyczna budowa w oparciu o samonosny element konsktrukcyjny. Stanowiacy jendoczesnie miske olejowa silnika. Zapewnia rozkład masy 50/50, mały promien skretu, co przekłada sie na doskonałe własciwosci uciagowe. Prostota obsługi, łatwy dostep do codziennych punktów konserwacji poprzez uchylane chłodnice czynia ciagnik uzytecznym i przyjaznym. 2. Silnik FPT poj. 4,5l., 4 cylindrowy o mocy maksymalnej 120 KM (wg ECE-R120), Stage IV, cała moc dostepna zawsze dla kazdego rodzaju prac, Intercooler, Common Rail, 4 zawory na cylinder, układ AdBlue, wentylator Visco, wysoki moment obrotowy dostepny od niskich obrotów silnika. 3. Przekładnia Liczba przełozen 16/16 z dobrym pokryciem w głównym zakresie roboczym. 4 biegi pod obciazeniem oraz 4 zakresy przełaczane elektronicznie, chłodzone olejem wielotarczowe sprzegło przekładni i WOM, przełaczanie zarzadzania miedzy polem a droga, automatyka zarzadzania blokady mechanizmu róznicowego tylnej osi oraz napedu na 4 koła. Predkosc maksymalna 40 km/h 4. WOM sterowanie elektrohydrauliczne, w tym wybór predkosci; właczniki na obu błotnikach kół tylnych, wolne koło czopu WOM - umozliwia swobodne obracanie reka. 5. Podnosnik tylny Elektroniczna regulacja podnosnika – funkcja bezpieczenstwa STOP, amortyzacja wstrzasów, szybkie opadanie, sterowanie z obydwu błotników. udzwig max. 5,750kg, udzwig poprzez cały zakres wg OECD 4,160kg. 6. Kabina 6 słupkowa z unikalna, wygieta tylna szyba, o bardzo dobrej widocznosci, regulowany podłokietnik, regulowana kolumna kierownicy w dwóch płaszczyznach wraz z deska rozdzielcza, samo-wyłaczajace sie kierunkowskazy, siedzenie instruktora, praktyczne schowki, wycieraczka tylnej szyby. -Os PROACTIV (OC) - Obrotowe błotniki 470mm - Zaczep transportowy automatyczny 44/38 - WOM 540/540ECO/1000 - Układ hydrauliczny pompa osiowo-tłoczkowa (LS) 110l/min - Klimatyzacja manualna - Siedzenie pneumatyczne Grammer - CIS komputer pokładowy z kolorowym wyswietlaczem - Hamulce pneumatyczne 2 obwodowe  - Włacznik akumulatora - Pamiec obrotów silnika i bieg uwrociowy  - Przekładnia bez biegów pełzajacych  - 40 km/h Standard - Czop WOM 1"3/8 6 wpustów  - Sterowanie zewnetrzne WOM  - 4 elektro-zawory  - Dzojstik ElectroPilot  - Wycieraczka tylnej szyby  - 2 lusterka szerokokatne  - Siedzenie pasazera  - Przygotowanie pod radio - 6T tylny podnosnik  - Dolne ramiona kat. 3  - 2 mechaniczne stabilizatory  - Ciegło górne hakowe kat.3/2  - Długie szyny zaczepu transportowego  - Dolny zaczep rolniczy  - Dodatkowe kule kat. 3/2  - Swiatła do jazdy po drogach + 2 swiatła robocze w masce  - W dachu kabiny reflektory robocze 2 z przodu + 2 z tyłu  - Zapalniczka bez popielniczki - 1 lewe swiatło ostrzegawcze  - 540/65 R38 opony standard / felgi stałe  - 440/65-R28 opony standard / felgi stałe  - Skrzynka narzedziowa - Alternator 200A/h 0 PLN 

Cena netto 245 000,00 zł, cena brutto 301 350,00 zł, VAT 56 350,00 zł  .Oferta ważna do końca grudnia 2018.

• Przez Konrad2510
      Proszę piszmy w tym Nowym temacie tylko i wyłączne o cenach zbóż!!. Podawajmy cenę netto/brutto, miejsce sprzedaży i lokalizację. założyłem ten temat bo mam dosyć ciągłych spekulacji czy się opłaca i w ogóle, a żeby zobaczyć cenę to trzeba się cofać kilka stron, dziękuję
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.