pawelec

Members
 • Ilość treści

  2254
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

89 Excellent

O pawelec

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 11/15/1985

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  LUB

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. parch to przede wszystkim bakteria, gleba albo porażone bulwy. susza także wzmaga występowanie parcha. wapno, może ale nie musi powodować parcha. Zaprawa teoretycznie ma chronić bulwę przed niekorzystnym wplywem gleby, jeśli coś tam siedzi.
 2. koledzy, co poradzicie posadzić zamiast Vinety? Mazur ładnie wyrósł, ale smak szkoda gadać. Rok temu był dobry. Zrezygnowaliśmy całkiem z Vinety, na rzecz Mazura, Marabel i Bellarosy. Marabel super, ładne wyrównane bulwy, smak też. Mazur klapa. Nie jestem na bieżąco teraz z nowościami.
 3. pawelec

  Halogeny dachowe Led

  daj znać jakie kupowałeś
 4. pytałem o MAZURA, bo wziąłem na gotowanie kilka kg, i powiem że były bardzo dobre. Faktycznie podobne do Vinety, ale wg mnie ciut lepsze. Czy ktoś może powiedzieć jak z jej uprawą i ochroną? Co może mnie zaskoczyć?
 5. MAZUR - macie doświadczenia z tą odmianą??
 6. cześć, jakie macie opinie o oponach LingLong? Podobno niezle za tą kasę? muszę kupić 2szt 440/65/24 i w 3000 zmiescilbym sie
 7. pawelec

  Poplony

  Najlepiej jakby były na już, bo terminy gonią
 8. pawelec

  Poplony

  macie zaufane źródło na rzodkiew oleista pod ziemniaki?
 9. presja zarazy jest właśnie większą w temperaturach bardziej 15-20. Powyżej 25-30 alternaria pytanie do bardziej doświadczonych. Czy jest obecnie coś lepszego i bardZiej przyswajalnego od Super 5?
 10. panowie, chce dać mieszankę Bandur+Wing P. Jak tam z karencjami tych środków? Nadaje się tylko na późny zbiór czy okolice lipca też ?
 11. pawelec

  Sadzarki

  Poszukuję piast do talerzy zagarniajacych. Sadzarka Gruse. Takie coś jak na zdjęciu https://imged.pl/piasta-talerza-do-sadzarki-grusse-grimme-keverneland-31586687.html
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj