Skocz do zawartości

plapla123

Members
 • Zawartość

  582
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

2 obserwujących

O plapla123

 • Ranga
  Zaawansowany

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. ciagniki rodziny Farmtrac

  Jak założyć pasek na sprężarkę w FT690 bo jeden urwałem przy zakładaniu jest tam jakiś napinacz?
 2. ciagniki rodziny Farmtrac

  Rozdzielacz wymienili mi jeszcze na gwarancji spróbuję zrobić jak mówisz dzięki .
 3. ciagniki rodziny Farmtrac

  Ładowacz nie jest podłączony do gniazd hydrauliki zew. tylko bezpośrednio był wymieniony rozdzielacz od tura i dla swiętego spokoju wymieniłem w jednym z tłoków uszczelniacze nie było widocznego przecieku tylko leciutko się ,,pocił,,ale nic to nie zmieniło gdzie szukać przyczyny opadania w ciągniku czy ładowaczu.
 4. ciagniki rodziny Farmtrac

  Co może być przyczyną opadania tura w FT  690  nie ma znaczenia czy silnik pracuje czy jest wyłączny jednakowo opada wymiana rozdzielacza nie pomogła nie ma żadnych przecieków na siłownikach  jak zostawię pługi podniesione na noc to nie opadną a jak zostawię złożony agregat hydraulicznie rozkładany podłączony do hydrauliki zew.to w ciągu kilku godzin się sam rozłoży gdzie szukać przyczyny.
 5. Pszenica Ozima i jara

  Muszę za siać pszenicę na działce po burakach cuk. które będą kopane ok. 15 pazdziernika  jaką odmianę zasiać i ile kg/ha.
 6. Rzepak i nawożenie [połączone]

  Ile powinien rzepak mieć wilgotności żeby można było go przechować do stycznia i czy big bagach 1,5 można przechować rzepak .
 7. Jaki przedplon przed sadzeniem malin na jesień??

  Też pasuje mi jesienią zasadzić maliny na działce gdzie jest rzepak ozimy czy nie będzie to siedlisko robactwa i chorób.
 8. Restrukturyzacja małych gospodarstw [połączone]

  Z powodu silnych opadów deszczu w pazdzierniku 2016r musiałem opóżnić wykopki buraków cuk. na tych działkach miała być posiana okrywa do programu  RS ale z powodu opóznienia wykopków nie zdążyłem zasiać okrywy w terminie i w dzień kontroli nie było widać wschodów i zabrali mi 100% dopłaty RS za rok 2017 dodam ze wszystkie poplony siane do 15 wrzesnia miałem obsiane chodzi o brak tej okrywy o pow. 1,2 ha.Czy warto się odwołać od tej decyzji i jak to uzasadnić.                                                    Przepraszam pomyliłem tematy.
 9. Cena cieląt 2017

  Ile powinienem dać max.rolnikowi z mojej miejscowości za ładnego cielaka SM chodzi mi o cenę za KG woj.lubelskie.
 10. żywienie opasów

  Ponieważ kończy mi się owies a mam pod dostatkiem pszenicy jęczmienia pszenżyta oraz groch w jakich proporcjach  sporządzić paszę z tych zbóż nie dodając owsa dla opasów oraz cieląt 
 11. MYJKA [jaką myjkę wybrać?]

  Co myślicie o myjce Eurotec wp 502 używana była  by przy myciu samochodu osob. czasami ciągnika.Gdzie można ją kupić bo nie mogę znaleść sprzedawcy w internecie.
 12. Cena bydła 2017

  Czy można się zabezpieczyć przed oszukaniem przez handlarz na wadze elek.podczas warzenia bydła jeśli nie ma się swojej wagi .
 13. Awaria skrzyni w T25

  Mam taki problem jak zmieniam biegi np. z 1 na 3 lub odwrotne  i jadę to coś w wyje w skrzyni ale wystarczy wcisnąć sprzęgło i puścić to wycie ustaje dodam ze dotyczy to biegów od 1 do 4 ale nim niszy bieg to wycie głośniejsze.
 14. Buraki cukrowe kilka pytań

  Mi przedstawiciel na przytulię zaproponował Betanal maxx1l+goltix1l+kemiron 0,4l co sądzicie o tej mieszance czy nie za dużo kemironu.
 15. Buraki cukrowe kilka pytań

  Co można dodać na drugi zabieg do betanalu max pro i goltixu  żeby zwalczyć przytulię.
×