Polecane posty

PokladWlkp    0

Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto....ew__getlastpost

 

Wątek o cenach ziemniaków w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto....iemniakow-2013/

 

Witam. Interesuje mnie ceny ziemniaków? Jakie sa obecnie u Was, a także jak prognozujecie na kilka najbliższych miesięcy, czy cena pójdzie jeszcze w górę? Interesują mnie oczywiście odmiany jadalne. Jak wg Was jest z ilością ziemniaków w Polsce? Czy jest ich wystarczająco? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.

Edytowano przez AF_Mirek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

znam goscia ktory po wykopkach sprzedawał worki 50kg po 70zł co daje cene za kg 1,40 teraz cena jest podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

ja sprzedałem 10 ton 15 lutego po 1tys zł za 1t, a po wykopkach sprzedawałem po 80gr na miejscu tylko że mam dobrego odbiorce i w workach sprzedaje ziemniaki duże i sadzeniaki w gospodarstwie zostają tylko małe i uszkodzone a odmiana to sławna ale dobra do jedzenia Bryza w tym roku nabyłem 5t sadzeniaka Winety po 200zł za 100kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

U mnie cena Ziemniakow obecnie na targowisku to 70gr/1kg


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasio    22

u nas cena jest zadowalająca, powiem że wręcz bardzo dobra, 70gr/kg. Ze sprzedażą nie mam problemów, więc jestem bardzo zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

W tym roku na sprzedaż prawdopodobnie nic nie pójdzie wszystko dla siebie i zwierząt cena z wtorku 60gr/kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel74    0

Nie sadze ziemniaków. Ojciec sprzedał w 2003r i kasy do dzisiaj nie widać tylko sprawa za sprawą i obietnice. :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

U nas ziemniaki w granicach 50-60gr :) i idą jak woda,niema problemów ze zbytem :) :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Do Rosji tez.Jest dużo pośredników którzy naganiają towar do rosji. Nawet na rynkach hurtowych pyry ładnie schodzą :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loko1988    0

Rafal, a takto handlarze na miejscu ile Wam płacą za pietnastke??


W Bełchatowie gra ma GIEKSA Kochana-dałem Serce swe UKOCHANEJ Drużynie! Ja Kocham TYLKO JĄ I ZAWSZE BEDE Z NIĄ NAWET W CHWILI ZŁEJ NIGDY NIE OPUSZCZE JEJ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Jak tam u was z pyrami??? handlarze płacą z miejsca w zależnosci od grubości ziemniaka 6-7zł z miejsca :blink:


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

No ja teraz takie normalne sobie do jedzenia opylam po 50-60 zl do restauracji i sami przujezdzaja i odbieraja chyba posmakowaly;D


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loko1988    0

U Nas na miejscu 50gr. ja woże po 10 zł za woreczek:D


W Bełchatowie gra ma GIEKSA Kochana-dałem Serce swe UKOCHANEJ Drużynie! Ja Kocham TYLKO JĄ I ZAWSZE BEDE Z NIĄ NAWET W CHWILI ZŁEJ NIGDY NIE OPUSZCZE JEJ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loko1988    0

No bo to przed świętami, a po drugie to mało kto juz ma ziemniaki:(


W Bełchatowie gra ma GIEKSA Kochana-dałem Serce swe UKOCHANEJ Drużynie! Ja Kocham TYLKO JĄ I ZAWSZE BEDE Z NIĄ NAWET W CHWILI ZŁEJ NIGDY NIE OPUSZCZE JEJ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loko1988    0

Hmmm... ;) marzenie ;)


W Bełchatowie gra ma GIEKSA Kochana-dałem Serce swe UKOCHANEJ Drużynie! Ja Kocham TYLKO JĄ I ZAWSZE BEDE Z NIĄ NAWET W CHWILI ZŁEJ NIGDY NIE OPUSZCZE JEJ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Dzisiaj ojcec był na rynku hurtowym w Kaliszu i po 11zł za worek 15kg wziął :) Pyry ładnie idą :P


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Jak tam kiedy wyruszacie młode ziemniaczki kopać a może już zaczęliście bo widzę że już po trochu gdzie nie gdzie się pojawiają w sprzedaży ale w małych ilościach jeszcze.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.
       
      Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj