Polecane posty

lukasx21    165

Nie wiem co za pierdoły piszecie po pierwsze na ziemniaki nie ma embarga a po drugie na rosje trza fito i żaden mały rolnik sobie na zdobycie fito nie pozwoli a nasz roczny eksport na rosje to z 1%

 

Jak to nie ma, na ziemniaki jadalne i sadzeniaki wprowadzili w zeszłym roku bo niby w jakiejś partii wykryli nicienie :ph34r:


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

W Lodzi bryndza, a jak na innych gieldach?


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

ewidentna zmowa cenowa

De Belgapomprijs wordt vastgesteld door een commissie met 4 vertegenwoordigers uit de sectie verwerking en 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

W 2011 wszyscy mieli plon Miałem ok 50 t z ha i wywiozłem na gorzelnie i jakoś było - w tym orzeszki 10 t ha i kopać się nie opłaci Nie wiem skąd te ceny ? jak są rejony co ziemniaka nie ma Z cebulą to samo marnie to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Prawie wszyscy :) u mnie w 2011 pociągnęła susza i było średnio... Skąd dzisiejsze ceny ziemniaka - sam nie wiem. U mnie plony od marnych do średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magikw    6

a orientuje sie ktos jak z plonami za nasza zachodnia granicą?? Bo to tez ma wiele do ceny późnego ziemniaka. U nas na podkarpaciu plony róźne ale raczej dobre z tym ze zrobiło sie takie mokro ze nieda sie kopac a ziemniaki zaczeły gnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Wpadliśmy w zamknięte koło. Markety powtarzają jak mantrę że na giełdach znajdą tańszych dostawców, zaś giełda dalej patrząc na spadki cen w marketach obniża jak może, Oszołomy po nauce z poprzedniego roku, gdzie handel zakończył się na grudniu, choć prorokowano na luty 2PLN za kg wtłaczają na rynek ile się da nie inwestując w przechowanie., No i opinia że nic nie idzie bo Rosja wprowadziła embargo , więc musi być taniej.

Niedługo defetyzmem sami wpędzimy się do psychiatryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam plony słabsze niż w zeszłym roku, który zaliczał się rzekomo do nie najlepszych. Bardzo mokry rok i ziemniaki mają tendencję do gnicia, do tego zdaża się sporo popękanych bulw. A plon rekordowy z pewnością nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Centrum: w domu 3-4zolty, Zjazdowa 5 na wyjściu


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

a jak zejściówa?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia1223    11

wschodnie mazowsze plony odmian wcześniejszych ładne , odmiany poźniejsze i przemysłowe tak dostały przez upały ze pod krzakiem połowa tego co np w bellarosie.


wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    112

taka słaba cena wczoraj? gdzie? w małopolsce juz któryś dzień z kolei pada, myslałem że coś drgnie bo wjechac w pole nie ma szans juz od pewnego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

3,5 i srednio ok 2tys workow na tydzien


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj