Polecane posty

Ziel    115

To jest temat o mx a w mx czujnik jest na skrzyni centralnie nad dyfrem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Nie skrzynia, tylko tylny most, zaraz za osią z tuza, dokładnie nad mechanizmem dyferencjału, na klucz 30  może 32. W środku kable wychodzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

odziwo,(moze zbraku czasu) nadal nie zlokalizowałem tego czujnika predkosci  jazdy,pewnie i nie ten mi przysłali.Troche ,mie to.......,bo kazdy mowi co innego,ciągnik od 2 tyg w mym posiadaniu,jesli mozecie-mxm190-gdzie znajduje sie czujnik predkosci jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

OK,udało sie.Jednak oparłem sie o serwis(telefonicznie)oczywiscie potrzebny był nr seryjny.Siedząc w ciągniku,prawa strona skrzyni,mało widoczny bo zbiornik paliwa zasłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3909

Jakie macie luzy w pierwszym krzyżaku który wychodzi od skrzyni waszych mxach czy mtxach ? Chodzi o wyjście na przedni napęd. Dziś położyłem się pod ciągnik i wydaje mi się że krzyżak u mnie jest do wymiany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian86    16

Panowie co moze byc przyczyna, ze sprezarka w fotelu nie reaguje z efy chce dopompowac powietrza. Dodam, ze stalo sie to nagle. Jest tam osobny wlacznik pod poduszka fotela????


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    223

Najpierw sprawdź czy jest napięcie we wtyczce. Mogła paść sprężarka albo kabel gdzieś strzelił. Zacznij od tego czy wogóle dochodzi do fotela prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    620

Ktoś pamięta jak jest gwint w szybkozłączach hydraulicznych, M22 czy calowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian86    16

Juz sprawa rozwiązana wypiela sie laczka w siedzeniu. Przy okazji sprawdziłem ceny czesci do siedzenia to niektore zwalają z nóg 


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115
12 godzin temu, Krystian86 napisał:

Juz sprawa rozwiązana wypiela sie laczka w siedzeniu. Przy okazji sprawdziłem ceny czesci do siedzenia to niektore zwalają z nóg 

Grammer jest drogi.

Edit. Jakiej firmy stosujecie filtry powietrza?

Edytowano przez Ziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115
24 minuty temu, Krystian86 napisał:

Tylko i wylacznie donaldson. Nie kupuj hifi

Właśnie mam hifi i przy lekkim zabrudzeniu kontrolka sie zapala, wydaje mi sie że jest za gęsty i szybko sie zapycha.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    223

Jezdze na hifi od kilku lat w ciągnikach i nie mam żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579
23 godziny temu, Dastan napisał:

Ktoś pamięta jak jest gwint w szybkozłączach hydraulicznych, M22 czy calowe?

3/4 cala albo 1 cal. kupowałem z  Waryńskiego. 

 Filtry tylko nie Hifi kupiłem do Fendta  do powietrza  ten duży to silnik bardzo głośny był, po 30 godzinach zmieniłem na MAN i silnik ucichł. W sklepie gdzie kupuję narzekają na tą firmę i nie polecają. 

 Filtry zakładam  Donaltson, lub Man. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian86    16

Hifi mialem i przy czyszczeniu powietrzem czesc kurzu dostawala sie do środka. W sklepie gdzie zawsze zamawiam filtry powiedzieli ze nie sprzedaja juz hifi bo mieli z nimi problemy.


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    620
15 minut temu, tomek73 napisał:

3/4 cala albo 1 cal. kupowałem z  Waryńskiego. 

 Filtry tylko nie Hifi kupiłem do Fendta  do powietrza  ten duży to silnik bardzo głośny był, po 30 godzinach zmieniłem na MAN i silnik ucichł. W sklepie gdzie kupuję narzekają na tą firmę i nie polecają. 

 Filtry zakładam  Donaltson, lub Man. 

Według mnie M22, bo taki króciec idealnie się wkręca, jak już z calowych to raczej 7/8 cala, ale z tego co patrzyłem po numerach to M22

 

Edit

Brałeś te wciskane automatyczne?

Edytowano przez Dastan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115
48 minut temu, Dastan napisał:

Według mnie M22, bo taki króciec idealnie się wkręca, jak już z calowych to raczej 7/8 cala, ale z tego co patrzyłem po numerach to M22

 

Edit

Brałeś te wciskane automatyczne?

Ja kupowałem Waryńskiego te wciskane i są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja z Waryńskiego to 3 sztuki  oddałem na reklamacje po 3-6 miesiącach teraz coś zmienili i są ok. Blokowały sie zę nie szło wyciągnąć szybkozłącza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj