Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sebastian    0

Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

jakies 80km (ja bym tu chyba bral albo JD albo Zetora w ostatecznosci cos z Faremera/Pronara), agregat 3m, plug 3skibowy, no i wiadomo, siewnik opryskiwacz, rozsiewacz, itp zalezy co robisz


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

To po co piszesz "nie zwracająć uwagi na cene" a potem piszesz nie na moja kieszeń ?


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

jeśli te cenniki http://www.agrofoto.pl/forum/viewtopic.php?id=24&p=1 są aktualne to CASE byś znalazł , może też SAME SILVER 96, ale po pierwsze jakiej mocy oczekujesz od tego nabytku ? i jaki kompetentny serwis masz w pobliżu ( bo do tych nowoczesnych maszyn to młotek i przecinak nie wystarczy :rolleyes: ) ?


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

mam blisko do NH ZETORA URSUSA DF LAMBORGINI DF SAME LANDINI KUBOTA JD gdzies tez by sie znalazlo no ma pracowac z plugiem talezowka i qagregatem a tak jakies 80-90koni moze 80bardziej zeby mial co robic =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

ja bym byl za jd 5720, no chyba ze cos prostszego to proxima8441

nie znam sie dokladnie na tym sprzecie bo duzo nie jezdzilem ale male casy i nh to mi sie kompletnie nie podobaja

fendt na 25ha to przegiecie paly, moze jakas mala Valtra jeszcze?

DF za drogi a same i lambo to jakos mnie nie przekonuja

 

kiedys byly przymiarki do takiego ciagnika i wybor padl na MF 5445, do tranzakcji nie doszlo ale z tego co czytam i widze po okolicy to malego MFa bym raczej nie kupil,

 

a moze jakas uzywka?

 

podstawowa kwestia to jakie masz maszyny w tym momencie?

ja bym jednak dobieral ciagnik do tego co juz mam, no chyba ze mam jakies pewne perspektywy ze za rok, no powiedzmy 3, moje gospodarstwo stanowczo sie zmieni,

 

u mnie po zakupie ciagnika okazalo sie ze plug za maly, agregat tez, w koncu jest mozliwosc zalozenia agregatu podorowykowego itd

a wiadomo ze maszyny sa drozsze niz sam ciagnik wiec wez to pod uwage, zebys sie nie wkurzal pozniej ze jezdzisz agregatem ktory spokojnie moglby byc polowe szerszy albo cos w ten desen :)

 

pozdrawiam

YacentY


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U1224    3

Ja juz mialem 3080 nagranego ale pogadalem z paromnma kolesiami co maja mfy i generalnie mi na nie ochota przeszla i tak wlasniena podworku pojawil sie 1224 i jest super nie potrzebuje komputera czy klimy...drzwi se wole otworzyc...A jezeli chodzi o to co w temacie to tak jak JAcek pisze Qp sobie zeorka 8245 ew 9245 i z tych 180 tys zostanie ci w najgorszym razie 110-115 na maszyny...


c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

o maszyny to nie ma co bo i tak wszystkie sa od c330 (pierwsze ciagnik na gospodarstwie wiec i c360 musi z nimi pracowac) wiec nie oplaca sie mi kupowal ciagnika malego. mysle ze jakies 80 koni mi wystarczy gospodarstwo mozna zawsze powiekszyc. Wolal bym raczej nowego (zawsze jestem pierwszym wlascicielem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

dla mnie dziwna polityka no ale kazdy robi co lubi

wez sobie teraz policz co bedziesz musial kupic do takiego ciagnika, moze sie okazac ze stracisz ochote na nowy ciagnik :P

bez sensu wozic plug 2 skibowy ciagnikiem mocy 80km, albo ciagac agregat 2.1m

z drugiej strony jak masz szanse powiekszyc gospodarstwo to lekko bez sensu kupowac 80km :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

A ja ciągam 110 km 3m agregat 3m i ma co robić

 

Z używanych to kupowałbym 1014 albo takiego zetora jak ma jacek nie pali wiele więcej od 912 , proximy a ciągnik ciężki 2 HL 80 11 da rade

 

Ja jak miałem 30 ha i 3 ciągniki 330 , 360 , MF 255 to kupiłem 1014 pojeździłem 3 lata , sprzedałęm go i kupiłem MF 110 km teraz mam 80 ha i przydałoby się jescze coś koło 80 km do przsy , rozsiwacza , wycinaka ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

Wiesz Piotrek, ziemia ziemii nie rowna, ale watpie ze przeskok z 330 na jakies 80km nie pociagnie za soba wymiany parku maszynowego

no ale moge sie mylic :)

mi tez wiele osob mowi ze kombi 3m to za malo do 10245 ale jak dostal gesiostopki to juz jest zupelnie inna maszyna :)

 

pozdrawiam

YacentY


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U1224    3

U mnie zmiana ciagnika wiazala sie praktycznie z calkowita wymiana parku maszynowego...plug, gruber, beczka, zestaw tylko zostal....bo z mysla wlasnie o zestsawie Qpilismy wiekszy ciagnik...


c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

tak jak do mnie to jak bym kupil ciagnik 80koni to kupil bym tylko plug 4skibowy agregat 3,7metra i talerzowke 3metry wiecej nic (nie potrzebne mi sa zadne grubery czy inne wole podorac =) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

80km do 4 skibowego pluga? fakt niektorzy maja slabsze ziemie ale 80km bedzie za lekkie do 4 nie mowiac o obrotowym


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

Mój dziadek zawsze gadał że podorywki nic nbie zastąpi kultywator podorywkowy ale jak zobaczył jakl ja robie podorywkowym to mówi że płu tro szmelc a ma ponad 70 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

a moze jakis na to argument podasz?

kazdy moze napisac ze cos jest do duszy ale trzeba to jakos uzasadnic


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez KlimekPL
      Narodził się kolejny problem w Zetorze 5211. Wymienialiśmy pompę wody na nową, daliśmy nową uszczelkę a miejsce mocowania pompy zostało dokładnie oczyszczone i odtłuszczone, śruby dokładnie i równo dociągnięte a podczas zalewania okazało się, że cały płyn zaczął uciekać właśnie w miejscu mocowania pompy. Gdzie należy szukać przyczyny? Czy jedynym sposobem będzie uszczelnienie na silikon? Bo tak właśnie była zamontowana stara pompa a teraz zamiast tego poszła normalna uszczelka, a płyn ucieka pokaźnym strumieniem (nie kropelkami, tylko normalnie wodospad).
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj