Polecane posty

10 godzin temu, krzychu121 napisał:

NIe można wysłać do ciebie wiadomości 

Już wyczyściłem skrzynke. 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    619
9 godzin temu, szymekb napisał:

Panowie stawiam litr dobrej gorzały dla tego kto powie mi jak przerobić skrzynie  50 na godz. Co prawda mam. Mccornika mtx . Ale to podobno to samo co case mx poza silnikiem, jest na YouTube kilka filmików    gdzie czarny mx pędzi ponad 50 ,w komentarzach piszą że są pozmieniane tryby , tylko  które  ?

Między skrzyniami, jak dobrze pamiętam nie trzeba chyba rozpoławiać nawet, z prawej strony ciągnika przez dekiel to zrobisz kwestia tylko dostania dwóch trybów.

 

Podac adres gdzie wysłac gorzałe? :P

Edytowano przez Dastan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3890

Pojawił mi się pewien problem. Wolny spływ tak jakby przestał działać. Rozłożyłem siłownik jednostronnego działania 4 skokowy od maszyny i nie chce się schować. Przycisnąłem siłownik to schował się do polowy gdzie były mniejsze tłoki a dalej stop. Nie idzie go w ogóle schować. Jak zgasze ciągnik to chowa się bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115
17 godzin temu, Rowan napisał:

Ten z filmiku to Perkins 1006-60, on ma świece płomieniową.

Naprosciej do wyjęcia dyfra wyjechać całą d*pą spod kabiny.

Najszybciej ściągnąć plecak a zwolnice i tak trzeba ściągać bo półosie trzeba z dyfra wysunąć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Półosie to nie wszystko, trzeba wszystko wypatroszyć, te  pokrywy z ułożyskowaniem dyfra też  bo na nich mechanizm różnicowy się opiera.

S5000032.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Tak wiem, mam serwisówkę i jest opisane. 

Ale rozpoławiać ciągnika nie trzeba, dyfer wyjdzie plecakiem tyłem/

Edytowano przez Ziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

 Wiesz co, chyba sie nieco rozpędziłem bo chyba nie masz 150 ani 170 a coś mnejszego :D W nich jest nieco inaczej.

 

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    220

No właśnie, w małym moście faktycznie plecak odkrywa całość, natomiast w dużym moście jest inaczej i tam trzeba wyjechać tyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan napisał:

Hydroakumulator czy pompe? 
Pompe odkrecasz nakretkami nad pedałami hamulca, troche niewdzięczne są dwie nakrętki od góry. Odpinasz popychacze od pedałów hamulca i pompa wychodzi do przodu. Najpierw poodkręcaj rurki. A hydroakumulator jeśli jest, to jest nad samą pompą.

Pęknięcie jeżeli jest jest widoczne z zewnątrz czy tłoczki trzeba wyjąć z korpusu? Pompka wyjęta ale uszkodzeń na zewnątrz nie widać


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olej sie sączył ale po demontażu pompy z zewnątrz nie widać żadnego pęknięcia. Trójnik wychdzoacy z pompy był nie do końca dokręcony, może to tam sie sączyło


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Dobieram sie do dyfra, jeśli kogoś to interesuje to mogę wstawić później parę zdjęć jak to w środku wygląda.Brak opisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    220

A po co w małym moście sie do dyfra dobierasz? Ten dyfer jest raczej bezawaryjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Nie jest bezawaryjny... Niemam blokady. Albo poszły tarczki albo cos innego. Dziś sie dowiem co i jak.

 

Edit. Pourywane śruby od kosza...

 

IMG_20220116_115024.jpg

IMG_20220116_130941.jpg

Edytowano przez Ziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol2306    12
Dnia 15.01.2022 o 22:07, Ziel napisał:

Dobieram sie do dyfra, jeśli kogoś to interesuje to mogę wstawić później parę zdjęć jak to w środku wygląda.Brak opisu.

Rób zdjęcia i opisuj jak możesz. Ewentualnie jakiś tutorial zrób😃

Edytowano przez karol2306

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan napisał:

Wewnątrz, pomiędzy cylindrami pęka ścianka.

Jest pęknięcie. Pompka występuje pod 3 różnymi numerami, wiesz może czym się różnią? Czy wszystko jedno i to samo?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    220

Hmm... Raczej tam jest ta 357760A1, a pewnie masz na mysli roznice w numerze ...A1/A2/A3. Niema to znaczenia. Występuje tylko jedna pompa Carlisle. Tzn jest mała pompa i duża do większych MXów/MTXów/XTXów. Obie pękają przy uszkodzonym hydroakumulatorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto się w uzywke bawic? Wysłałem Ci wiadomość na priv.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby sie poci lekko, ale to bebechy bym że swojej przełożył. Aby korpus cały. Nowa 2000 I niby jest w ofercie ale na stanie fizycznie brak i za 3 tygidnie będzie


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj