Polecane posty

masa24    2348

Tak z ciekawosci , procam na t1 zaleca input 0.5 + 0.5 venture + halny nie znam dawki. Ma to jakiś sens wogole? Dawki nie są zbyt okrojone? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisu    17

W moich stronach procam poleca na t1 input 1l +halny 0,12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie ważne kto co "poleca", tylko sytuacja na konkretnym polu, w konkretnej odmianie. Wszelakie "polecenia" to wytwory fantazji handlowców, nie fachowców 😉 Tak nawiasem, Input + halny to Input Triple, który będzie w tym sezonie dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2348

Owszem masz racje ale jak na reklamowana technologie +10 dla których procam to dedykuje to nie wiem czy np po przedplonie zbożowym te 0.5 input 0.5 venture to nie trochę kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

To wodę destylowaną polecą że działa to będą zachwalać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3887

znam kogoś kto kupil ich pakiet rok temu na 20ha. Zgadnijcie na ile kupił w tym roku?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
1 minutę temu, yacenty napisał:

znam kogoś kto kupil ich pakiet rok temu na 20ha. Zgadnijcie na ile kupił w tym roku?

0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3939    200

woda destylowana działa tylko musisz ją lać co drugi dzień, kazde opady deszczu zmywają wodę destylowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3887

na całość czyli na 60ha pszenicy.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
yacenty napisał:

znam kogoś kto kupil ich pakiet rok temu na 20ha. Zgadnijcie na ile kupił w tym roku?

Owszem, są gospodarstwa oczekujące gotowych rozwiązań (nie zawsze optymalnych w konkretnej sytuacji) ale po prostu jest to dla nich najwygodniejsze, a często atrakcyjne finansowo..


Poza tym, w środku zimy robić zapas fungicydów na 60 ha, to dosyć odważne posunięcie 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3887

uwierz mi to jeden z najmądrzejszych rolniczo moich kolegów


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3528

Przecież tak pryskamy profilaktycznie ,więc wiadomo już teraz co kupić ,tylko jeszcze hurtownie cenników nie podały ,na razie to przymiarki robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
13 godzin temu, mraukot napisał:

Owszem, są gospodarstwa oczekujące gotowych rozwiązań (nie zawsze optymalnych w konkretnej sytuacji) ale po prostu jest to dla nich najwygodniejsze, a często atrakcyjne finansowo..

 

Poza tym, w środku zimy robić zapas fungicydów na 60 ha, to dosyć odważne posunięcie 🤔

 

Jak będziesz pryska kiedy grzyby zaatakują to może być już za późno . Najlepsze efekty będą chyba jak zrobisz zabieg zapobiegawczo. 


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko    66

Czytając to wszystko chyba wybiorę Artemis w dawce 2l, wyjdzie 166zl brutto na 1h więc chyba optymalnej nie znajde.

Hmm na T2 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2265

Jakoś daje radę, Artemis to taki trochę oszukany wirtuoz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3887

zadam pytanie o t3.

Ktoś stosował taką kombinację:
bromukonazol (związek z grupy triazoli) – 167 g/l (15,87%)
tebukonazol (związek z grupy triazoli) – 107 g/l (10,17%)

 

w dawce 1.2l/ha?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826
1 godzinę temu, Janeczko napisał:

Czytając to wszystko chyba wybiorę Artemis w dawce 2l, wyjdzie 166zl brutto na 1h więc chyba optymalnej nie znajde.

Hmm na T2 ???

Prochloraz 360g 45 zł

Protiokonazol 100g 80 zł

Fenpropidyna 300g 45zł

Brutto 170

Zabieg wg mnie dużo lepszy no ale dochodzi mieszanie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2265
7 minut temu, yacenty napisał:

zadam pytanie o t3.

Ktoś stosował taką kombinację:
bromukonazol (związek z grupy triazoli) – 167 g/l (15,87%)
tebukonazol (związek z grupy triazoli) – 107 g/l (10,17%)

 

w dawce 1.2l/ha?

Ja będę o ile zajdzie potrzeba w czerwcu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3887

u mnie przy założeniu 1 zabieg co miesiąc to tak wychodzi ze koło 5-10 czerwca trzeba zrobić t3, więc z urzędu już chce zamówić.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiax    184

Proszę o opinie  zabieg 

T1  1l Revysky+ prochloraz  koszt 200zl 

T2 1,25l  Revysky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj