Polecane posty

drobny    215

Procam Sokołów Podlaski,zostało 5 baniek 10l Tylko trzeba samemu przyjechać bo nie wysyłają

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
loquito napisał:

Input triple dostępny na sklepfarmera  982zl brutto 5l. 

W tym sklepie to on był już dostępny w zeszłym roku, bodajże po 973 zł/5l. Ale tylko wirtualnie 😁 Teraz pewnie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loquito    240
8 minut temu, mraukot napisał:

W tym sklepie to on był już dostępny w zeszłym roku, bodajże po 973 zł/5l. Ale tylko wirtualnie 😁 Teraz pewnie tak samo

Czyli w ubiegłym roku można było go dodać do koszyka zapłacić ale dzwonili że nie mają? czy jak rozumieć że był  dostępny wirtualnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
lassie napisał:

sklepfarmera to jest wialan 

Tak, WiaLan.

loquito napisał:

Czyli w ubiegłym roku można było go dodać do koszyka zapłacić ale dzwonili że nie mają? czy jak rozumieć że był  dostępny wirtualnie

Nie wiem, nie kupuję przez koszyk, ale jak zadzwoniłem z zapytaniem czy mają na stanie, to dostałem odp. że "lada dzień będzie, bo mają zamówione".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A na wuj taka dawka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loquito    240

Chyba lepiej popatrzeć na skład i na dawkowanie danych substancji a później dobierać dawkę  konkretnego środka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isentor    81
Napisano (edytowany)

Wydaje mi się że ten Input można spokojnie zejść z dawką do 0,8-0,9 (spiroksamina + protiokonazol)

Edytowano przez isentor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isentor    81

Niby tak, ale morfoliny wspierają działanie triazoli więc myślę że można zejść z dawki trochę etykietowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3528

Ile zaoszczędzisz 20 zł , mozna więcej stracić niz zyskać

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badek15    6

Panowie zaproponowano mi na t1 w pszenicy ozimej w monokulturze środek: Wirtuoz uważacie że to dobre rozwiązanie czy w tych pieniądzach lepiej zdecydować się na coś innego


?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Lepiej daj  środek o którym mowa wyżej (Input triple ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaXtzTS    22

A gdzieś widziałem ktoś pisał 0,75 priaxora i do tego 0,5 litra tebukonazolu na t2 w pszenicy. Co uważacie o takim rozwiązaniu? Czy lepszy np soligor 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisu    17
2 minuty temu, MaXtzTS napisał:

A gdzieś widziałem ktoś pisał 0,75 priaxora i do tego 0,5 litra tebukonazolu na t2 w pszenicy. Co uważacie o takim rozwiązaniu? Czy lepszy np soligor 

1 litr priaxora i 0,5 tebu

Zależy jak rokuje pszenica jeśli ładna można nawet 1.2 l priaxora dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170
5 minut temu, MaXtzTS napisał:

A gdzieś widziałem ktoś pisał 0,75 priaxora i do tego 0,5 litra tebukonazolu na t2 w pszenicy. Co uważacie o takim rozwiązaniu? Czy lepszy np soligor 

Stosowałem 0,75 priaxora + 0,5l /ha (125g) epoksykonazolu , rok wcześniej 0,75 l/ha Priaxora + 0,5 l/ ha (62,5g) propikonazolu i było ok . Z tebu też powinno dać radę ochronić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badek15    6
fezoi napisał:

Lepiej daj  środek o którym mowa wyżej (Input triple ) .

Ale to już wyjdzie ponad 200 zl/ha nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Pisałeś "w tych pieniądzach " to ile wydasz na Wirtuoza i w jakiej dawce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badek15    6
fezoi napisał:

Pisałeś "w tych pieniądzach " to ile wydasz na Wirtuoza i w jakiej dawce ?

1l/ha wyjdzie jakieś 175 zł/ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1541

Wirtuoza stosowałem jak był w cenie 140 zł brutto na ha przy 1l, z tą kwotę uważam, że są lepsze rozwiązania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lassie    127

Nie żebym chciał robić reklamę ale firma na A ma jeszcze trochę epoksykonazolu w postaci saphir 125SC polecam zakupić do końca miesiąca tylko cena trochę odstręczająca ale wziąłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj