Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
milanreal1    290

Ładnie padało przez cały dzień. Moze tak padać przez cały weekend ;)

mds212    150

No mogłoby padac cały week bo u nas strasznie sucho. Ale w niedziele sa zawody strazackie i zabije sie na scianie :(:D

Wiadomość z agroFakt.pl

marb80    2

U mnie lalo całą noc i leje, woda już na lace stoi i w dołkach. W nocy ponad 30l/m2

Kuba1212    13

Jak tak dalej popada to znów na polu wygnije, tym razem słonecznik. 3 raz zasiane i jak teraz wygnije to już więcej nie sieję.

soltys48    315

dziś już tylko do południa popadało.....teraz się wypogodziło i chyba już koniec deszczu na razie..........

szymon09875    94

soltys u mnie już nawet do południa nie padało zbierało sie ale padać nie chciało :) patrzyłem w ziemniakach to sucho. Mam do Ciebie pytanie drugi pokos robiłeś tam gdzie wtedy zbierałeś bo nie wiem czy jechać na łąkę już patrzeć

soltys48    315

NIe drugi zbierałem z sianych łąk z po samego Sokolna, na tamtych pod Paruszką drugi może pod koniec sierpnia???

Junkers    42

Polnocne lodzkie, wody za duzo a tu jeszcze dolewa, o lakach w rejonie Bzury mozna zapomniec na tydzien na chwile obecna nawet ich nie musze ich widzieć zeby wiedziec co tam sie dzieje. A siano jeszcze na łąkach...

marulekk    61

całą noc naku*wiało ostro deszczem, wszystko pozalewane, w dołkach siano poszło się je*ać jak pogody nie bedzie to w pole kombajnem prędko się nie wjedzie

północna Lubelszczyzna

jajonasz    36

Nie dość że leje aż w kartoflach woda się przelewa między rządkami, to wieje aż huczy. Pszenica zaczyna się kłaść, owies u sąsiada to wygląda jakby ktoś walcem drogowym po nim jeździł :(

Także lubelszczyzna

pawelol111    709

Wracałem o 4 do domu.... ściana wody. 40km/h i dobrze trzymać kierownicę trzeba było.... W ziemniaki nawet nie zaglądam. Tam gdzie były zalane trochę ożyły a teraz znowu...

marekfarmer    4505

Ja na pogodę nie narzekam deszcz potrzebny dla QQ od dzisiaj zaczyna się wypogadzać więc po niedzieli będzie można dokończyć prace żniwne

PeterG14    114

Wczoraj i dziś słońce - nie za ciepło jak na tę porę. Troszkę wiaterek powiewa to suszy jęczmień. Żeby do jutra się taka pogoda utrzymała to po południu może bym jęczmień ciął.

BizonFan321    374

Kilka ostrych zlew przez ostatnie dni . Ta co była dzis nad ranem chyba najgorsza w tym roku ...

Ledwo co zdazyły łaki obeschnac po okolicy a znow wszystko pozalewane ...

PeterG14    114

Miało być koszenie a jest bezczynne siedzenie w domu. Już pada deszcz, od wczoraj się zbierało. Jak na złość jęczmień dojrzał a pogody nie ma :(. Na szczęście nie ma ulewy ale z 5mm już spadło od samego rana.

soltys48    315

......a miało być słonecznie................od wczoraj wieczora siąpi deszcz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się