Skocz do zawartości
asharot

AGROTECH 2015 - XXI Targi Techniki Rolniczej w Kielcach

Polecane posty

asharot    176

XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2015 Kielce

Ponad 58 tysięcy zwiedzających, setki wielkich maszyn.  21. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH  w dniach od 27 do 29 marca 2015 roku.  Wybieracie się? Bo Agrofoto.pl na pewno będzie.

Sprawdź jak dojechać na Agrotech w Kielcach

Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji

Potężne targi techniki rolniczej ale strasznie późno w tym roku,co nie którzy będą już po zakończeniu wiosennych prac polowyc.

Jak dla mnie to już chyba siódme targi i tak samo w tym roku obecność obowiązkowa,

a jak Wy wybieracie się w tym roku do Kielc?

karolr2    180

Prace mogą się nawet nie zacząć. Ja sie może wybiorę bo nigdy jeszcze nie byłem a chęci są

Wiadomość z agroFakt.pl

kamilec    10

Obecność na AgroTech to można powiedzieć że taki coroczny obowiązek, zwłaszcza dlatego że tak niedaleko do Kielc mam :) W jaki dzień się wybieracie?

kris14    259

A tam wstęp za darmo? można bybylo jechać.

Nie pamiętam, 10 albo 15zł wstęp, coś koło tego.

Ja mam w planach być, ale to jeszcze daleko do realizacji.

FINN    989

jak nie bedzie roboty to może wpadnę w sobotę :)

kamilec    10

Powinienem być w sobotę ale jeszcze się zobaczy jak z pracą będzie. Jakieś spotkanko AF szykujecie?

oltrans32    24

Ja też się wybieram jak zawsze w piątek, najmniej ludu jest.

Wejściówki u mnie dają za darmo w punkcie doradztwa rolniczego

Leni933    27

Powie mi ktoś, czy jak wyjadę w niedzielę o 10-11 z Warszawy to jest sens tam jechać?

tomek456    18

Witam ja będę w niedziele na 99% są jakieś spotkania jak tak to gdzie.Pozdrawiam...

piotr820    42

Ja może będę w sobotę ;) Dobry temat bo nie wiedziałem jak tam dojechać...

Edytowano przez piotr820

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez celeronik
      Zastanawiam się nad kupnem używanej prasy rolującej do mojego ursuska. Z kasą cienko, 12-14tys. zł, myślałem nad jakąś zachodnia zmiennokomorową riviere cassalis lub stałokomorową welgera. Prasy używana by była wyłącznie do słomy (no chyba, ze na usługach do siana), baloty chciałbym robić 120x120, a moze nawet i mniejsze jakby była zmiennokomorowa. Wiem że 3512 to nie ciągnik do prasy, no ale co zrobic.
    • Przez Arek3125
      Witam wszystkich AgroFotowiczów.

Przenoszę do "Zielonkowe"
    • Przez rafal11195
      Pisze w imieniu kolegi który poprosił mnie o dodatnie tematu.( sory za  Błąd w temacie , powinno być MGR).

"Witam poszukuje chętnych rolników z województwa Łódzkiego do wypełnienia bardzo krótkiej ankiety o ciągnikach rolniczych, potrzebne mi to jest do pracy magisterskiej z góry wszystkim serdecznie dziękuje."
      https://www.ankietka.pl/ankieta/205334/ankieta-na-temat-wyposazenia-gospodarstw-rolnych-w-ciagniki-rolnicze-w-powiatach-woj-lodzkiego.html
    • Przez kacsio
      Witam nie wiem czy dobrze trafiłem szukałem takiego tematu lecz nie znalazłem nic w tym stylu. 
      Mianowicie jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego . Trochę źle wybrałem... ale czasu nie cofne niestety. 
      Szukam szkoły związanej z rolnictwem mechanizacją rolnictwa a jeżeli nie szkołę to kursy . Co byście polecili ? i czy wogóle są takie kierunki obecnie mam 20 lat.

• Przez Artaban
      Cześć! Jaki pług 2+1 polecacie? Chcę aby nie był na sztywnej ramie tylko resory, itp. Nie potrzebne mi obracane. 

Może ktoś ma do sprzedania takie? Województwo Podlaskie, okolice Gajewa, Knyszyna. Ważne żeby nie były "skoszone" i główne ramy były całe.