News
BartekTruszkowski

Dni Otwarte i pokazy pracy maszyn zielonkowych w Ełku Agro-Szczuka

Polecane posty

http://agroszczuka.pl/pierwsze-dni-otwarte-oraz-pokaz-polowy-maszyn-zielonkowych.html

Serdecznie zapraszamy na Pierwsze Dni Otwarte firmy AGRO-SZCZUKA oraz na pokaz polowy maszyn zielonkowych, który odbędzie się 22 maja 2016 r. o godz.11:00 w siedzibie firmy przy ul.Podmiejskiej 11.

Zaprezentowane zostaną maszyny zielonkowe uznanych marek takich jak FELLAMASCAR, które zagregowane będą z nowościami firm FARMTRAC i McCormick.

Pracować będą kosiarki, przetrząsacze, zgrabiarki i prasy belujące, ładowarki MERLO oraz lawety METAL-FACH.

W programie przedstawimy najnowszą prasę walcową MASCAR DIAVEL 630 i dokonamy pierwszego uruchomienia w Polsce, przy udziale specjalnych gości prosto z Włoch.

wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1029109480502700/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez LukaPro
      witam!!! mysle nad owijarka samozaladowcza Mascar5100 Moze ktos podzielic sie opiniami? dzieki z gory.
    • Przez pooka
      W najbliższy poniedziałek 18.05, firma GRAVIT organizuje pokaz MANITOU DEMO TOUR, gdzie będzie można zapoznać się z szeroką gamą nowych i używanych ładowarek Manitou i Mustang wraz z osprzętami.

Podczas spotkania będzie można zobaczyć i przetestować:
      - nowe i używane ładowarki teleskopowe Manitou i przegubowe Mustang dla gospodarstw hodowlanych, roślinnych i sadowniczych, a także dla branży budowlanej, przemysłowej oraz usługodawców.
      - pełną gamę specjalistycznych osprzętów do maszyn Manitou, Mustang i innych.
      - NOWOŚĆ! Ładowarkę teleskopową MANITOU MT 625 Easy - czyli mega kompaktową ładowarkę teleskopową na każdą kieszeń! Moc 50 KM, udźwig 2500 kg, wys. podn. 5,8 m
      - ofertę sklepu ze specjalnymi rabatami!
      - zadać pytania serwisantom GRAVIT oraz MANITOU!
      - poznać najkorzystniejsze formy finansowania zakupów maszyn Manitou!

Gdzie i kiedy?
      18 maja (poniedziałek) o godzinie 10:30
      w Gospodarstwie Rolnym Pana Bogdana Karwata
      Siedliszcze 89, 22-130 Siedliszcze (przy drodze krajowej nr 12 Lublin-Chełm)

Nie zabraknie grilla i napojów chłodzących oraz konkursów dla operatorów maszyn Manitou na specjalnym torze manewrowym z cennymi nagrodami

Podczas pokazu będzie można zasięgnąć pełnej informacji na temat zbliżających się programów unijnych!

Zainteresowani udziałem w spotkaniu powinni potwierdzić swoje przybycie telefonicznie: 507 025 227, 505 077 896  lub mailem: marketing@gravit.pl

• Przez arion650
      Zastanawiam się nad zakupem nowej ładowarki teleskopowej jej zadaniem byłoby m.in ładowanie obornika,załadunek ziemniaków przemysłowych,ustawianie bel i częściowe ich zwożenie.Główne marki jakie mnie interesują to Jcb 531-70,Bobcat TL360,Class lub new holland.W mojej okolicy jest kilka ładowarek jcb właśnie z tego modelu i sprawują się dobrze lecz obiło mi się o uszy że dużo palą.Gospodarstwo jest o powierzchni 120ha myślę że trochę roboty się dla niej znajdzie.Jeżeli coś wiecie o tych ładowarkach to pomóżcie mi w wyborze:)    
    • Przez Rolnictwo-Malopolska
      Witajcie,

zakładam temat bo nie znalazłem podobnego , chcę abyście tutaj umieszczali informacje o pokazach polowych na terenie małopolski i okolicy , ja dodaję dwie informacje o których wiem:

29 maja ul.Topolowa 4  Miechów 13.00 URSUS DEMO TOUR 

5 czerwiec Moczydło 1 Książ Wielki  10.00 pokazy polowe maszyn zielonkowych CLAAS Trojan Tech Agro

• Przez Vroobel
      Witam.

Chcę uruchomić wycinak, stoi nieużywany od 10 lat, wymieniłem wszystkie uszczelnienia w siłownikach kos, problem polega na tym że kosy nie chodzą, ma ktoś schemat podpięcia węży przy rozdzielaczu?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.