Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
corrado    401

U mnie na razie nigdzie nie da się wejść, może się trochę osuszy w końcu.

Edytowano przez corrado

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

 

http://www.agrofoto....24690-zyto/��na chwilę obecną :/

Edytowano przez Kuba1212

Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

U mnie super 6 rano i na termometrze -6 kończę kawę , lecę widły do tura podpiąć i wio w pole puki gruda :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeszcze stary śnieg na dobre nie zaczął topnieć a nocą świeży spadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

U mnie w tej chwili 11 st. i piękne słońce. Śniegu śladowe ilości, do końca dnia nie będzie po nim śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

dziś 5 ,15 - 6 śnieg wolno topnieje do soboty powinno go nie byc pod warunkiem że nie dopada świeży .Co do uprawy to w pole dopiero pod koniec miesiąca .Mieszanki już nie będę siał bo to już za póżno w to miejsce przy puszczę kukurydzy. Rok temu żyto ciąłem na kiszonkie 5 maja w tym roku nie tnę ponieważ wegetacja na dobre nie ruszy do maja .Ogólnie biedny rok będzie .Pn . mazowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Runder    16

Dzisiaj bardzo ładny dzień słońce mocno grzało. Ja dzisiaj wywiozłem troche gnojowicy od świnek rano jak ziemia była twarda ;)Siejecie jeszcze owies ? czy zastepujecie czymś innym ? Ja się zastanawiam czy nie zasadzić na to miejsce ziemniaków niby kombajn stary stoi mozna by wykopac i by się parowalo jak za dawnych lat :lol:

Edytowano przez Runder

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mom    19

tak słonko przypieka że woda na polach coraz większa :D warunki w sam raz na mecz piłki błotnej kto z was chce zagrać dziadki :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

U mnie jak jutro będzie tak jak dziś to wszystko wróci do normy :)

Trzeba bedzie nadganiać, oj oby pogoda już była sprzyjająca ...


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raptus902    128

Dzisiaj byłem na polu!

I narazie nici z prac normalnie gąbka

A sniegu tylko troche tylko woda na polu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek33    4

Powiat białostocki,na polach zalega 20sto cm warstwa śniegu a pod śniegiem stoii woda,ciekawe czy zboże nie wymoknie.Teraz od około 2 godz pada śnieg ,normalnie szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19711

Dziś po przeglądzie pól trochę się uspokoiłem zboża wyglądają lepiej niż się tego spodziewałem

Co do pogody to do połódnia posypał troszkę śnieg później piękna słoneczna pogoda i spory ++++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margoo78    533

U mnie jeszcze wszystkie pola przykryte białą kołdrą, wiec nie sposób coś powiedzie na temat ozimin, ale bądźmy dobrej myśli, że w tym tygodniu śnieg zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19711

Na polach pozostało tylko niewiele śniegu rano pierwsi odważni zasilali oziminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8

U mnie juz tylko niedobitki sciegu 1-2 dni i nie bedzie z niego sladu osobiscie nie pamietam tak pożnej wiosny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

u nas w łódzkim też płaty leżą. jak będzie pogoda to od poniedziałku w pole ruszać trzeba.

 

czy ktoś z was już coś robił w polu.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek33    4

Tylko pozazdroscić można co niektórym u mnie okolice białgostoku na polach jeszcze wszędzie zalega spora warstwa śniegu.I chyba niepredko zasile oziminki azotem niewspominając juz o siewie zbóż jarych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeterG14    115

Dzisiaj można powiedzieć, że jest chłodno bo +5. Prace we wsi się zaczynają a jutro ruszam ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

no i dolało przez cała noc, ale na przyszły tydzień prognozy pokazują nawet + 25 stopni a w nocy +12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

U mnie dziś +14, śniegu brak. Jak pogoda się utrzyma to w piątek można działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie dziś + 12 ale na polach jeszcze sporo śniegu ale pomału już się ziemia pojawia przydał by się deszcz to śnieg by szybciej zeszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sybiuszek24    21

Po co Ci kolego deszcz jeszcze potrzebny :huh: ,żeby więcej wody było na polu?Deszcz owszem potrzebny bedzie ale w maju ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez asharot
      XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2015 Kielce
       
       
      Ponad 58 tysięcy zwiedzających, setki wielkich maszyn.  21. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH  w dniach od 27 do 29 marca 2015 roku.  Wybieracie się? Bo Agrofoto.pl na pewno będzie.
       
      Sprawdź jak dojechać na Agrotech w Kielcach
       
      Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji
       
       
       
      Potężne targi techniki rolniczej ale strasznie późno w tym roku,co nie którzy będą już po zakończeniu wiosennych prac polowyc.
      Jak dla mnie to już chyba siódme targi i tak samo w tym roku obecność obowiązkowa,
      a jak Wy wybieracie się w tym roku do Kielc?
    • Przez InspektorGrzegorz
      Witam mam do sprzedania pług 3-skibowy idealny do c-360, Rok 1998. Konserwowany od nowości. Lemiesze do naklepania.  W ciągłym użytkowaniu. Województwo wielkopolskie. Więcej informacji udzielę po nr 660-977-701.





    • Przez kacsio
      Witam nie wiem czy dobrze trafiłem szukałem takiego tematu lecz nie znalazłem nic w tym stylu. 
      Mianowicie jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego . Trochę źle wybrałem... ale czasu nie cofne niestety. 
      Szukam szkoły związanej z rolnictwem mechanizacją rolnictwa a jeżeli nie szkołę to kursy . Co byście polecili ? i czy wogóle są takie kierunki obecnie mam 20 lat.
       
    • Przez RageMan
      Witam. Od pewnego czasu noszę się z pomysłem zbudowania sobie przyczepy na podstawie ramy od przyczepy ciężarowej. Mam jednak kilka wymagań, które być może wyeliminują ten pomysł, nie potrafię tego sam sprawdzić. Interesują mnie jedynie dwuosiówki, wywrotki 3-stronne, maksymalnie 12 ton ładowności. Potrzeba matką wynalazków, a że w ogłoszeniach ciężko trafić na zadowalającą mnie ofertę gotowej przyczepy, chciałem poszperać trochę w internecie i wykonać małe rozeznanie w dostępności takowych podzespołów. Zainspirowany projektem szwagra (objętościówka na tandemie, dlatego nie mogę podpytać o konkrety - inne zapotrzebowania), znalazłem ramy między innymi od przyczep Kassbohrer. Zastanawia mnie jednak, czy nie będzie ona zbyt długa... Chciałbym, żeby burty boczne nie były dzielone, bo może to być problemem przy wyładunku zbóż do kosza zasypowego na gospodarstwie. Stąd moje zmartwienia o długość, bo długa burta może szybko ulec odkształceniom, a następnie rozszczelnieniom (a przyczepa musi być szczelna, bo siejemy rzepaki). Poza tym, wywrot do tyłu też może być utrudniony na tak długiej ramie - trzeba byłoby porządnie wzmocnić górną ramę.
      W związku z tym, zanim zacznę robić sobie zbyt wielkie nadzieje, chciałbym spytać się Was, czy nie widział/słyszał/robił już podobnej modyfikacji? Czy jest to w ogóle opłacalne? Jaką długość ma rama takiej przyczepy ciężarowej (bez dyszla)? Jak to jest z rejestracją przyczep ciężarowych w gospodarstwie? Trzeba je przerabiać na rolnicze?
      Pozdrawiam serdecznie .
    • Przez krzychu12
      Poszukuję katalogów:
      - Agroma - Ursus C-385 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik T-25/A1 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik Jednoosiowy Dzik-2 - Informatora Agromy na lata 1989/90 - Katalogów Agroma, m.in. Technologia Zbioru Zielonek z sieczkarnią Fortschritt na okładce - Książek i albumów związanych z Fabryką Maszyn Żniwnych w Płocku w szczególności albumu „Płockie Bizony”, Biuro Wydawnictw HWiU „LIBRA”, Warszawa 1982   Kontakt na PW lub na e-mail: krzyk3@op.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj