Polecane posty

DanielFarmer    1379
pedro2 napisał:

1 godzinę temu, DanielFarmer napisał:

A u tego co ma Jd 6130.Zatrzymalem się i kazałem mu podnieść mu moc bo szkoda ciągnika ale chyba boi się trochę ;)

Aa Darek heh to nie jego, szwagier kupił i pożyczył bo robak nie daje rady takiego towaru rozwieźć dwuosiówką... 

Tak patrzę że jak zwykle kukurydzę w czerwcu planuje siać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7225

Jo jo heh on zawsze ma czas 😉 niedawno wziął paszowoz EM, na wiosnę mieliśmy razem brać na testy Buffalo 14stke, ja sobie maxxuma w rogienicach dogadałem, ale u mnie się rozwiało i zdechło to bidok nie miał czym wozić... 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    515

Zimno i suszy ciąg dalszy.

Ciekawe czy operator ciągnika nie zszedł na zawał😃

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

zaczyna kropić prognozy się zmieniły, jeśli będzie tak jak pokazują to wszyscy będą się prześcigać w ilości opadu w danym miejscu w tym tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kurde u mnie +2 a auto zamarzniete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1539

Wczoraj napadalo 1,5mm i już jest 3mm w maju. Rano + 5,5 stopnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unexpected    246

LBI/LRA wczoraj popadało, nad ranem też trochę. Na radarze ventusky dzisiaj aura lekko deszczowa, ale na jutro już obfite opady od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

+5 i lekka mżawka. Wyciągnąłem ciepły golf zimowy. Wieczorem znowu trzeba w piecu napalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

Tam w okolicach Rzeszowa to chyba już pontonów używacie?😁

Dzięki opadom na południu chociaż stan wody na Wiśle się podniósł i łachy piachu woda zakryła. Teraz wygląda jak rzeka, a nie rowek melioracyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

I hvj zamiast portfel na suszowe szykować to trzeba zasieki na zboże zbijać i bujać się ze zbożem  jak sadowniki z jabłkami zeszłe lato.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

W zamojskim to na pewno, ale w podlaskim  i północnym lubelskim to jest sucho 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 minut temu, Rolnik1973 napisał:

I hvj zamiast portfel na suszowe szykować to trzeba zasieki na zboże zbijać i bujać się ze zbożem  jak sadowniki z jabłkami zeszłe lato.

Nie trzeba ja mam 10ha ekologi,łąki na gruntach ornych,kończyna biała, i biorę 2400zł dopłat z ha tej ekologi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuszu18    12

ale tu u nas to już naprawdę mamy dość tego deszczu i zimna. chcąc w pole wjechać to tydzień musi być pięknej pogody tak mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242
6 minut temu, wiesiek63zmc napisał:

Już jest po suszy Kto nie dostał opadu trudno 

Na pewno wiesz jak działa średnia

Ktoś już to pisał średnio to Ty i twój pies macie po 3 nogi więc nie filozuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez asharot
      XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2015 Kielce
       
       
      Ponad 58 tysięcy zwiedzających, setki wielkich maszyn.  21. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH  w dniach od 27 do 29 marca 2015 roku.  Wybieracie się? Bo Agrofoto.pl na pewno będzie.
       
      Sprawdź jak dojechać na Agrotech w Kielcach
       
      Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji
       
       
       
      Potężne targi techniki rolniczej ale strasznie późno w tym roku,co nie którzy będą już po zakończeniu wiosennych prac polowyc.
      Jak dla mnie to już chyba siódme targi i tak samo w tym roku obecność obowiązkowa,
      a jak Wy wybieracie się w tym roku do Kielc?
    • Przez InspektorGrzegorz
      Witam mam do sprzedania pług 3-skibowy idealny do c-360, Rok 1998. Konserwowany od nowości. Lemiesze do naklepania.  W ciągłym użytkowaniu. Województwo wielkopolskie. Więcej informacji udzielę po nr 660-977-701.





    • Przez kacsio
      Witam nie wiem czy dobrze trafiłem szukałem takiego tematu lecz nie znalazłem nic w tym stylu. 
      Mianowicie jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego . Trochę źle wybrałem... ale czasu nie cofne niestety. 
      Szukam szkoły związanej z rolnictwem mechanizacją rolnictwa a jeżeli nie szkołę to kursy . Co byście polecili ? i czy wogóle są takie kierunki obecnie mam 20 lat.
       
    • Przez RageMan
      Witam. Od pewnego czasu noszę się z pomysłem zbudowania sobie przyczepy na podstawie ramy od przyczepy ciężarowej. Mam jednak kilka wymagań, które być może wyeliminują ten pomysł, nie potrafię tego sam sprawdzić. Interesują mnie jedynie dwuosiówki, wywrotki 3-stronne, maksymalnie 12 ton ładowności. Potrzeba matką wynalazków, a że w ogłoszeniach ciężko trafić na zadowalającą mnie ofertę gotowej przyczepy, chciałem poszperać trochę w internecie i wykonać małe rozeznanie w dostępności takowych podzespołów. Zainspirowany projektem szwagra (objętościówka na tandemie, dlatego nie mogę podpytać o konkrety - inne zapotrzebowania), znalazłem ramy między innymi od przyczep Kassbohrer. Zastanawia mnie jednak, czy nie będzie ona zbyt długa... Chciałbym, żeby burty boczne nie były dzielone, bo może to być problemem przy wyładunku zbóż do kosza zasypowego na gospodarstwie. Stąd moje zmartwienia o długość, bo długa burta może szybko ulec odkształceniom, a następnie rozszczelnieniom (a przyczepa musi być szczelna, bo siejemy rzepaki). Poza tym, wywrot do tyłu też może być utrudniony na tak długiej ramie - trzeba byłoby porządnie wzmocnić górną ramę.
      W związku z tym, zanim zacznę robić sobie zbyt wielkie nadzieje, chciałbym spytać się Was, czy nie widział/słyszał/robił już podobnej modyfikacji? Czy jest to w ogóle opłacalne? Jaką długość ma rama takiej przyczepy ciężarowej (bez dyszla)? Jak to jest z rejestracją przyczep ciężarowych w gospodarstwie? Trzeba je przerabiać na rolnicze?
      Pozdrawiam serdecznie .
    • Przez krzychu12
      Poszukuję katalogów:
      - Agroma - Ursus C-385 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik T-25/A1 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik Jednoosiowy Dzik-2 - Informatora Agromy na lata 1989/90 - Katalogów Agroma, m.in. Technologia Zbioru Zielonek z sieczkarnią Fortschritt na okładce - Książek i albumów związanych z Fabryką Maszyn Żniwnych w Płocku w szczególności albumu „Płockie Bizony”, Biuro Wydawnictw HWiU „LIBRA”, Warszawa 1982   Kontakt na PW lub na e-mail: krzyk3@op.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj