Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Na testy czy dwa kupujesz? Najlepiej brać wszystko u jednego, wtedy można liczyć na jakieś rabaty i dodatki. Ja bym brał tą Valtrę bo oferta wydaje mi się atrakcyjna ale od 15 lat wszystko co nowe kupujemy w Pol-Agrze więc Ojca raczej nie da się przekonać, musieliby go chyba naprawdę nieźle zdenerwować :) Dlatego będzie chyba T5060.

kony111    2

Jaki McCormick jest odpowiednikiem Powermondiala 115? I ile jest droższy?

To chyba bedzie C-MAX lub T-MAX. A jaką masz cene na Landiniego?

Prezes1352    14

Tzn w tym roku to już można powiedzieć że 3 ciągnik wcześniej kupiłem nh t6090pc, jutro ma być claas arion 420cis, no i są plany na ariona 640cis albo cebis.:P. A co do nh t5060 to polecam na prawde. Mam takiego i pracuje z turem. Sprawuje się idealnie. Jak byś miał jakieś pytania to pisz na priv.:)

pozdrawiam

Tzn w tym roku to już można powiedzieć że 3 ciągnik wcześniej kupiłem nh t6090pc, jutro ma być claas arion 420cis, no i są plany na ariona 640cis albo cebis.:P. A co do nh t5060 to polecam na prawde. Mam takiego i pracuje z turem. Sprawuje się idealnie. Jak byś miał jakieś pytania to pisz na priv.:)

pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    259

Cennik Pol-Mot Warfama-Ursus

8014H- 136 tys zł

9014H- 142 tys zł

10014H- 149 tys zł

5034- 80 tys zł

9024- 135 tys zł [6,1tys dopłaty za klimę]

11024- 147 tys zł [6,1tys dopłaty za klimę]

14034- 270 tys zł [6,1tys dopłaty za klimę]

Ceny orientacyjne, brutto.

• Like 1

ZETOREK135    0

mógłbyś podać moc tych ciągników ???

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Arek    113

@ZETOREK135

Pierwsze lub 3 cyfry to moc, wystarczy wejść na ursus.com.pl i wszystko sam sobie sprawdzisz :P

@kris14

W cenie nie pomyliłeś 2 z 1? Bo 276 tysi to chyba raczej drogo.

janczar810    245

a moze mi ktos powiedziec cos wiecej o AdBlue od kiedy ma to wejsc w zycie i czy kazdy ciagnik aby móc go zarejestrwac bedzie musial to miec??

milkor    0

z tego co mi wiadomo, to każdy ciągnik zamówiony w fabryce od 2012 musi być wyposażony w AdBlue, ale jeśli importer złożył zamówienie w fabryce jeszcze w roku 2011, to dostanie ciągnik ze stara normą Tier II, mimo że maszyna będzie z roku modelowego 2012

a, że w 2011 euro wysoko stało, to mało który importer zamawiał na zapas, stąd większość modeli z 2012 jest już z AdBlue

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Prezes1352    14

Adblue weszło od 2012roku.

A z tą ceną 270tyś to się chyba pomyliłeś:D. Na pewno tyle nie kosztuje. Nie jest wart tyle.

SOKAN    12

z tego co mi wiadomo, to każdy ciągnik zamówiony w fabryce od 2012 musi być wyposażony w AdBlue, ale jeśli importer złożył zamówienie w fabryce jeszcze w roku 2011, to dostanie ciągnik ze stara normą Tier II, mimo że maszyna będzie z roku modelowego 2012

a, że w 2011 euro wysoko stało, to mało który importer zamawiał na zapas, stąd większość modeli z 2012 jest już z AdBlue

A z tego co mi wiadomo to nie każdy producent ciągników wprowadził AdBlue. Np. JD

qazi    57

no tak JD poszedł inną droga i wprowadzil filtr cząstek stałych i dodatkowy wtryskiwacz do wypalania go

ozon87    29

Cennik Pol-Mot Warfama-Ursus

8014H- 136 tys zł

9014H- 142 tys zł

10014H- 149 tys zł

5034- 80 tys zł

9024- 135 tys zł [6,1tys dopłaty za klimę]

11024- 147 tys zł [6,1tys dopłaty za klimę]

Kolego skąd masz ten cennik? niektórych modele mają się pojawić w sprzedaży dopiero na koniec roku...To są chyba ceny katalogowe bo na allegro można kupić dużo taniej.

janczar810    245

A o co chodzi dokładnie z tym adblue trzeba coś dolewać do paliwa. Jak to wpływa korzystnie np. na środowisko a jak na osiągi czy żywotność takiego ciągnika spada.

Edytowano przez janczar810

Burn    0

mam pytanie co lepiej wybrac zetor forterra 95 czy proxime 90??? nie chodzi o cene

Prezes1352    14

Ja bym brał zdecydowanie zeotra forterre . Większy gabarytowo i masywniejszy jest . Zależy w czym na też pracować.

Marcin7340    0

Koledzy dobra oferta czy szukać lepszej ??? za JD 5100R Comfort z ładowaczem czołowym 208 tyś netto jest to oferta z Gravit Zamość

Arek    113

Wg. tego cennika 14034 kosztuje 270 brutto a nie netto :P Więc całkiem przyzwoicie, jestem tylko ciekaw jak z wykonaniem tego ciągnika. Skrzynia ZF więc przynajmniej jej można być pewien, że jest porządna.

kris14    259

No a czy ja gdzieś napisałem że to była cena netto? Jak byk napisane że brutto :)

ozon87    29

Ja jak pisałem do ursusa to mi powiedzieli że 14034 ma być dostępny na koniec roku i ma kosztować około 200tys netto.

Burn    0

Ja bym brał zdecydowanie zeotra forterre . Większy gabarytowo i masywniejszy jest . Zależy w czym na też pracować.

ma pracowac z ladowaczem czolowym....ale bedzie to jedyny ciagnik w gospodarstwie

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.