Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil255    83

jest w sprzedaży i słyszałem że kosztuje ok.120tys

Edytowano przez MAT912
Cytowanie poprzedniego posta

siolek    0

A ile kosztuje zetor proxima 65 bo mamy zamiary takie żeby go wziąć ale nic o nim nie wiem i by smigał z c-360 opyla mi sie?

kamil255    83

dlaczego trzeba uważać?

Edytowano przez MAT912
Cytowanie poprzedniego posta

ahme999    115

warfama kupując markę ursus i firmując nią "swoje" wszystkie produkty liczy na poczucie zaufania i sentymentu ze strony rolników jakie dotąd wzbudza magiczne słowo -U-R-S-U-S-. Akurat dziś przeglądałem katalog ursusa-warfamy i na bodaj 10 modeli tylko trzy-50konny. 110 i 140 były produkowane przez ursusa przed wchłonięciem przez warfame. Teraz środkowa gama to rozszerzone oferta dobrze znanych polmotów H, które cieszyły się podzielonymi opiniami. Nie to że jestem przeciwny polskim firmom, ale nie podoba mi się takie oferowanie Wilka w kostiumie Czerwonego Kapturka.

hubertuss    492

Tyle razy było pisane mf 5430 45 tys euro, 5440 47 tys euro, 5445 48 tys euro. Ceny netto wyjściowe. Dopłata za szerokie ogumienie, ktoś pisał 400 euro. Cena 5430 jest od 2 dealerów na telefon pozostałe też.

chrobi123    0

a wie ktoś może ile kosztuje ten nowy MF 5410 75KM? i czy on jest gabarytowo taki jak pozostałe a ma słabszy silnik? jak w nim ze spalaniem? nadałby się na ciągnik pomocniczy czy za duży? mam już ciągnik 95KM

hubertuss    492

5410 ma kabinę z dachem slim, koła 30 cali z tyłu i odpowiednio mniejsze z przodu. Silnik nie posiada intercolera i tylko w zasadzie tym się różni od większych modeli. Mojm zdaniem jest lepszy od 3625 ponieważ jest cięższy. Chociaż mniej zwrotny. Cena jaką słyszałem na polagrze to cos koło 160 netto.

pawel656    19

A nie wiecie ile może kosztować New Holland T5.105 lub T5.115 z klimą, pneumatyką, szerszymi oponami, itp. I jeszcze ile toro oryginalny mógłby do niego kosztować z osprzętem polskim(chwytak,krokodyl,łyżka). I cz ceny brutto czy netto. Z góry dziękuję za odpowiedź.

MarekSI    0

Wiecie może jak plasują sie ceny Pronarów 82sa drugiej generacji i jaka cena wyposażenia ?

SebsoN    20

Siema .nie wiecie ile moze kosztować JOHN DEERE 5820 w najprostrzej i w full wersji??

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.