yacenty

Ceny ciągników 2012

Polecane posty

yacenty    2175

Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/

Edytowano przez agrofoto

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

ahme999    115

Jacku- nie ma to jak dobre poczucie czasu.... :D

-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Wiadomość z agroFakt.pl

Prezes1352    14

Również jestem ciekawy ceny Massey Fergusona 5440 w podstawie na szerokim ogumieniu :)

Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

damianus2222    119

a ursus nowy ten 11024 ? jest już w sprzedaży ?

sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

kamil255    256

jest w sprzedaży i słyszałem że kosztuje ok.120tys

Edytowano przez MAT912
Cytowanie poprzedniego posta

siolek    0

A ile kosztuje zetor proxima 65 bo mamy zamiary takie żeby go wziąć ale nic o nim nie wiem i by smigał z c-360 opyla mi sie?

ahme999    115

na nowego ursusa trzeba uważać żeby nie kupić polmota z naklejką niedźwiadka:)

kamil255    256

dlaczego trzeba uważać?

Edytowano przez MAT912
Cytowanie poprzedniego posta

ahme999    115

warfama kupując markę ursus i firmując nią "swoje" wszystkie produkty liczy na poczucie zaufania i sentymentu ze strony rolników jakie dotąd wzbudza magiczne słowo -U-R-S-U-S-. Akurat dziś przeglądałem katalog ursusa-warfamy i na bodaj 10 modeli tylko trzy-50konny. 110 i 140 były produkowane przez ursusa przed wchłonięciem przez warfame. Teraz środkowa gama to rozszerzone oferta dobrze znanych polmotów H, które cieszyły się podzielonymi opiniami. Nie to że jestem przeciwny polskim firmom, ale nie podoba mi się takie oferowanie Wilka w kostiumie Czerwonego Kapturka.

hubertuss    1405

Tyle razy było pisane mf 5430 45 tys euro, 5440 47 tys euro, 5445 48 tys euro. Ceny netto wyjściowe. Dopłata za szerokie ogumienie, ktoś pisał 400 euro. Cena 5430 jest od 2 dealerów na telefon pozostałe też.

chrobi123    1

a wie ktoś może ile kosztuje ten nowy MF 5410 75KM? i czy on jest gabarytowo taki jak pozostałe a ma słabszy silnik? jak w nim ze spalaniem? nadałby się na ciągnik pomocniczy czy za duży? mam już ciągnik 95KM

hubertuss    1405

5410 ma kabinę z dachem slim, koła 30 cali z tyłu i odpowiednio mniejsze z przodu. Silnik nie posiada intercolera i tylko w zasadzie tym się różni od większych modeli. Mojm zdaniem jest lepszy od 3625 ponieważ jest cięższy. Chociaż mniej zwrotny. Cena jaką słyszałem na polagrze to cos koło 160 netto.

pawel656    99

A nie wiecie ile może kosztować New Holland T5.105 lub T5.115 z klimą, pneumatyką, szerszymi oponami, itp. I jeszcze ile toro oryginalny mógłby do niego kosztować z osprzętem polskim(chwytak,krokodyl,łyżka). I cz ceny brutto czy netto. Z góry dziękuję za odpowiedź.

MarekSI    0

Wiecie może jak plasują sie ceny Pronarów 82sa drugiej generacji i jaka cena wyposażenia ?

Prezes1352    14

Panowie może znacie cene Landini Powermondial 115 w wyposażeniu full lub podstawie. Z góry dziękuje za odp:)

Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

SebsoN    23

Siema .nie wiecie ile moze kosztować JOHN DEERE 5820 w najprostrzej i w full wersji??

"I will never put my name on a product that does not have in it the best that is in me." JOHN DEERE .

MDSikor    6

Seria 5020 już od kilku lat nie jest produkowana.

Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez DominikDziekan
      Witam, chciałbym zakupić zetora 10540, mam upatrzone jedno ogłoszenie w cenie 58000 zł ciagnik z 1996 roku 14000 mth przepracowane.Chciałbym zapytać posiadaczy czy warto wgl brać pod uwagę ten model czy lepiej kupić Renault bo cena i komfort pracy podobne, tylko nie wiem jak z ewentualnymi naprawami i wgl całą eksploatacja. przeglądałem całe forum zwiazane z tematem tego ciągnika ale nie znalazłem nigdzie porównania z innymi ciagnikami, bo w tym momencie za takie pieniądze można kupić nawet Renault Celitis, ale aż strach myślec jak z cenami za serwis i części. Ciągnik będzie pracował jako główny w 30 ha gospodarstwie, i będzie ciągnikiem do wszystkiego od opryskiwacza po orke. Liczę na waszą pomoc i za wyrażone zdanie z góry dzięki. 
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam Ciągnik zetor Forterra 125 i mam w nim tuz z WOM . lecz wałek raczej kręci się w przeciwnym kierunku , gdyż jak podłącze  jakąś maszynę to maszyna stoi a sprzęgło wałka chodzi jakby na " luzie " czy jest mozliwość zmiany obrotów w przekładni WOM . w załaczniku zdjęcie poglądowe ze strzałka obrotu wałka ,

• Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj