Skocz do zawartości

Polecane posty

artursz89    454

Witam!

Czy mógłby ktoś napisać ile orientacyjnie trzeba zapłacić za poniższe ciągniki?

Steyr 9095Mt - standardowa skrzynia + klima+ szerokie opony elektronika tylko to co w podstawie bez dadatkowych opcji

Case jxu 95 - standardowa skrzynia + klima+ szerokie opony elektronika tylko to co w podstawie bez dadatkowych opcji

New holland t5.95+ standardowa skrzynia + klima+ szerokie opony elektronika tylko to co w podstawie bez dadatkowych opcji

Zainteresowany byłbym także wersjami 85 konnymi tych ciągników czyli odpowiednio:

Steyr 9085Mt - standardowa skrzynia + klima+ szerokie opony elektronika tylko to co w podstawie bez dadatkowych opcjiCase jxu 85 - standardowa skrzynia + klima+ szerokie opony elektronika tylko to co w podstawie bez dadatkowych opcji

Z góry dziękuję. Najlepiej ceny po negocjacjach ale jeśli by się trafił akurat czytający dealer ciągników to poproszę taką realną cenę i zaznaczenie że można negocjować :)

Edytowano przez artursz89

qazi    57

jak bierzesz steyra MT, case CS pro pod uwagę i niechcesz miieć elkroniki to sobie go odpuść i kup jxu,

co masz na mysli mówiąc "zbędna elektonika"?

Wiadomość z agroFakt.pl

artursz89    454

Może źle to ująłem i nie zbędna a może taka bez ktorejś można się obejść, tylko to co w podstawie, takie uboższe wersje pod tym względem. Także zmienię to w poście wyżej. Chodzi o to żeby nie napakować elektronikę we wszystko a potem były problemy. I jeśli chodzi o CASE to mi chodzi włanie o jxu bo to odpowiednik serii T5 i T5000

Edytowano przez artursz89

kris14    259

Steyr MT czy Case CS Pro to są jeszcze bardziej za awansowe modele, w nich elektroniki się nie odejmie, jak już to można dodać ;)

artursz89    454

Ja rozumiem że się teraz od elektroniki nie ucieknie. Chodzi o to żeby nie dodawać:), tylko to co w podstawie

mtz820narew    0

Witam,ile kosztuje case maxxum 110 w max wyposazeniu bez przedniego tuz'a i wom'u.Prosze o odpowiedz Pozdrawiam Krzysztof

•  

Prezes1352    14

Nie wiem czy kupisz teraz zwyklego case 110. Weszły teraz modele z adblue. Wiem ze taki NH tej mocy kosztuje 220tyś netto i nie jest to full opcja. Case bedzie w podobnej cenie.

donborys    3

Case JX60 - opony standard, klima, pneumatyka, obciążniki przód, haki cbm, wałek 540/540eco, komplet halogenów, lampa ostrzegawcza, radio, hydraulika dwusekcyjna - 96 tys/netto

Case JX90 - opony szersze, klima, pneumatyka, obciążniki przód, haki cbm, wałek 540/540eco, komplet halogenów, lampa ostrzegawcza, radio, hydraulika dwusekcyjna, rewers hydrauliczny - 126 tys/netto

Są to ceny katalogowe, jak myślicie da się zejść do 200 za oba czy aż tak ustępliwi nie będą? Ceny New Hollanda identyczne z tym, że po wstępnych negocjacjach chyba mniej skłonni do rabatów.

Edytowano przez donborys

kuki88    0

Case JX60 - opony standard, klima, pneumatyka, obciążniki przód, haki cbm, wałek 540/540eco, komplet halogenów, lampa ostrzegawcza, radio, hydraulika dwusekcyjna - 96 tys/netto

Case JX90 - opony szersze, klima, pneumatyka, obciążniki przód, haki cbm, wałek 540/540eco, komplet halogenów, lampa ostrzegawcza, radio, hydraulika dwusekcyjna, rewers hydrauliczny - 126 tys/netto

Są to ceny katalogowe, jak myślicie da się zejść do 200 za oba czy aż tak ustępliwi nie będą? Ceny New Hollanda identyczne z tym, że po wstępnych negocjacjach chyba mniej skłonni do rabatów.

da da

Eryko    19

Nie wiem czy kupisz teraz zwyklego case 110. Weszły teraz modele z adblue. Wiem ze taki NH tej mocy kosztuje 220tyś netto i nie jest to full opcja. Case bedzie w podobnej cenie.

NH tej samej mocy czyli T6 120 kosztuje 210tys netto. z amortyzacja kabiny.

kris14    259

• John Deere:
  • 5055E 64 000 zł + VAT
  • 5083E 109 000 zł + VAT
  • 5070M 133 000 zł + VAT
  • 5080M 142 000 zł + VAT
  • 5080R 168 000 zł + VAT
  • 5090R 176 000 zł + VAT
  • 6100D 133 000 zł + VAT
  • 6230 196 000 zł + VAT

Ceny sugerowane, promocja do 28 lutego 2013 lub do wyczerpania zapasów

Edytowano przez kris14

kami    2

jestem na praktyce miesięcznej w rolmechu no i mówią żę sprzedaż gwałtownie wychamował, modernizacja się kończy więc ludzie już tak nie kupują, mniejmy nadzieje że wpłynie to na spadek cen :)

bizon1    18

Lubelskie u mnie w gminie to wszyscy już kupili ciągniki w sąsiednich prawdopodobnie też , jeszcze co niektórym został zakup maszyn no nich. Co do Korbanków to się nimi mocno rozczarowałem bo oferowali mi 4530 za 41tys Euro a jak przyszło co do czego to się podnieśli o 2 tys ( w międzyczasie euro staniało 30 gr) więc zrezygnowałem , kolega podobnie i kupił JD .

@jarwol 180 tys zł netto za 75 KM to jest trochę przegięcie moim zdaniem

komodo    89
  • John Deere:

• 5055E 64 000 zł + VAT

• 5083E 109 000 zł + VAT

• 5070M 133 000 zł + VAT

• 5080M 142 000 zł + VAT

• 5080R 168 000 zł + VAT

• 5090R 176 000 zł + VAT

• 6100D 133 000 zł + VAT

• 6230 196 000 zł + VAT

Ceny sugerowane, promocja do 28 lutego 2013 lub do wyczerpania zapasów

a ile kosztuje 6430?

atomik    145

komodo chyba nie ten dział. Ty to tam w bydle siedź a nie w maszynach :P za 5090 R full opcja praktycznie netto 182 trzeba zabulić po dlugim targu

komodo    89

ja sie tylko pytam o cene nie mam zamiaru sie tu produkowac bo nie bardzo mam czym :D

danielhaker    828
Ty to tam w bydle siedź a nie w maszynach :P

No to teraz go przywitałeś :D

@kris, w jakim wyposażeniu te ceny?

kris14    259

yy nawet nie wiem :P takie ceny są na stronie JD czyli pewnie to są bazowe modele, do "doposażenia" :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.