Polecane posty

misio3p    2150

Zgadza się, dobra cena. W okolicy mam sklepy, które nie mają konkurencyjnych cen względem sklepów internetowych/rgz a w dodatku handlują głównie produktami innvigo.


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75

Okno w sobotę a na jęczmień środki opłacone od pewnego dostawcy jadą już 4 tydzień . Trzeba będzie posiłkować się pozostałościami z poprzedniego roku . Sądzicie że lepiej w sobotę lecieć 0,6 moddusa do tego duet na start oraz jakieś mikro czy poczekać do wtorku/środy na unix+protikon ? Od soboty do środy u mnie  średnio zapowiadają po 23 stopnie w dzień a później koło 12-15 .   Duet został mi z żyta nie wiem jak to się sprawdzi w jęczmieniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    174
25 minut temu, misio3p napisał:

Zgadza się, dobra cena. W okolicy mam sklepy, które nie mają konkurencyjnych cen względem sklepów internetowych/rgz a w dodatku handlują głównie produktami innvigo.

Ja mam podobnie, czasami tu coś wyczytamy jestem w sklepie pytam o dany środek a sprzedawca wielkie oczy co to...on tym nie handluję. Co do środków na ziemniaki to już wogole bida z nędza. Kupuję część stacjonarnie a część przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drobny    216

i uj z oprysków w środę 13l a przez noc dolało 7l i ciagle pada Trzeba czekać do poniedziałku 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19797
9 godzin temu, misio3p napisał:

Zgadza się, dobra cena. W okolicy mam sklepy, które nie mają konkurencyjnych cen względem sklepów internetowych/rgz a w dodatku handlują głównie produktami innvigo.

Innvigo to głównie w chwmirolu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2260
11 minut temu, drobny napisał:

i uj z oprysków w środę 13l a przez noc dolało 7l i ciagle pada Trzeba czekać do poniedziałku 😐

To nie są jakieś wielkie ilości jak wyjdzie słońce to pod wieczór można pryskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25723
8 godzin temu, Zefir napisał:

Okno w sobotę a na jęczmień środki opłacone od pewnego dostawcy jadą już 4 tydzień . Trzeba będzie posiłkować się pozostałościami z poprzedniego roku . Sądzicie że lepiej w sobotę lecieć 0,6 moddusa do tego duet na start oraz jakieś mikro czy poczekać do wtorku/środy na unix+protikon ? Od soboty do środy u mnie  średnio zapowiadają po 23 stopnie w dzień a później koło 12-15 .   Duet został mi z żyta nie wiem jak to się sprawdzi w jęczmieniu 

Jaki rejon że dopiero o dkracaniu po niedzieli myślisz. Przez te kilka dni to jęczmień 5cm urośnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiuhonda    65

u mnie jeczmien 3 kolanko bez skracania i bez fungi. Dzisiaj bede robilt t1. dodac modusa czy juz za pozno na niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25723

Do 4 kolanka jest zarejestrowany.

Skróci źdźbło w miejscu najiintensywnidjszego wzrostu. To nie to co bbch 31 ale niższa roślina to zawsze lepiej. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drobny    216

I później dowalić etefon żeby usztywnić dokłosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25723

480- tka około 150zł lub więcej w ubiegłym roku kosztowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19797
23 minuty temu, Agrest napisał:

Tylkoże to drogie cholerstwo

I niebezpieczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Agrest napisał:

Do 4 kolanka jest zarejestrowany.

Skróci źdźbło w miejscu najiintensywnidjszego wzrostu. To nie to co bbch 31 ale niższa roślina to zawsze lepiej. 

 

A medax? Zadziała podobnie? Mam w planach dać jęczmieniowi 0,5kg ale nie ma w ogóle warunków. Dopiero po niedzieli będą okienka pogodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    897
47 minut temu, Agrest napisał:

Jaki rejon że dopiero o dkracaniu po niedzieli myślisz. Przez te kilka dni to jęczmień 5cm urośnie.

 

W wielką sobotę kolanko było 0,9cm, dzień po świętach już 1,9cm. Jęczmień idzie aż skrzypi w polu

5 minut temu, soltys48 napisał:

I niebezpieczne 

Parę litrów tego mam i co roku mam obawy żebym biedy nie narobił 😃

  • Like 1

KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian_B    22

Po lewej rgt Mela a po prawej midnight. 

Dostał 130n. Czym jeszcze można skracać bezpiecznie jęczmień w późniejszych fazach, dostał na pierwsze kolanko 0.5 l modusa 

IMG_20240405_082459.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiuhonda    65

Agrest napisał:

Do 4 kolanka jest zarejestrowany.

Skróci źdźbło w miejscu najiintensywnidjszego wzrostu. To nie to co bbch 31 ale niższa roślina to zawsze lepiej. 

 

Dzieki za odpowiedz. Pewnie i tak sie polozy bo dosc mocny jest, ale jakos sie wykosi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Lukasz21_Lubelskie napisał:

A medax? Zadziała podobnie? Mam w planach dać jęczmieniowi 0,5kg ale nie ma w ogóle warunków. Dopiero po niedzieli będą okienka pogodowe.

A Jęczmień idzie w górę jak głupi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2463
10 godzin temu, Zefir napisał:

Okno w sobotę a na jęczmień środki opłacone od pewnego dostawcy jadą już 4 tydzień . Trzeba będzie posiłkować się pozostałościami z poprzedniego roku . Sądzicie że lepiej w sobotę lecieć 0,6 moddusa do tego duet na start oraz jakieś mikro czy poczekać do wtorku/środy na unix+protikon ? Od soboty do środy u mnie  średnio zapowiadają po 23 stopnie w dzień a później koło 12-15 .   Duet został mi z żyta nie wiem jak to się sprawdzi w jęczmieniu 

I właśnie dlatego nie powinno się płacić na przód za śor . Ja już że 3 razy pogoniłem kuriera żeby się  bujał z tą paczka z powrotem do nadawcy jak nie dał rady dostarczyć w przewidywanym czasie , bo se kupiłem już  gdzie indziej towar. Zawsze zamówią z płatnością za pobraniem 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25723
18 minut temu, Lukasz21_Lubelskie napisał:

A Jęczmień idzie w górę jak głupi. 

Medax  jest mniej wymagający jeśli chodzi o warunki. Zadziała i w pochmurny dzień i przy niższej temperaturze.

Eżektor i w pole bo w poniedziałek to 4 kolanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Agrest napisał:

Medax  jest mniej wymagający jeśli chodzi o warunki. Zadziała i w pochmurny dzień i przy niższej temperaturze.

Eżektor i w pole bo w poniedziałek to 4 kolanko

Dobrze by było ale non stop pada a nie zapowiada się na lepszą pogodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpaw    17

Ja dziś chciałem wjechać w jęczmień. 3 kolanko trochę wieje, słońca brak. Modus zadziała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25723

Zadziała lepiej w polu jak w butelce😁

Jest widno, co chwilę słońce zza chmur zerka. Aktywuje się

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MafiaLolek
      Jak posiac jeczmien ozimy? Chodzi głównie o ustawienie siewnika konnego, na ile go ustawić, mam piątą klasę ziemi i 250 kg do siewu, musze posiać 1,34 ha
    • Przez GrzegorzKulawiecki
      Witam, co polecicie na jesienny oprysk na chwasty, pszenżyto śiane 15 września, w tamtym roku pryskalem snajperem, a może jakieś łączenie środków??
    • Przez MafiaLolek
      Witam, posiałem niedawno jęczmień ozimy nie dawałem żadnego nawozu jak do tej pory ani oprysków. Robi się coraz bardziej żółty co robić ?! Klasa ziemi to 5.



    • Przez mlody5674
      Witam chce kupić owijarkę samozaładowczą i mam dylemat która wybrać, słyszałem ze Sipma jest troszkę lepsza od pronra, ktoś miał doświadczenie z tymi owijarkami proszę o wasze opinie która wybrać żeby można było pracować bez awaryjnie, z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam !  
    • Przez Damian71311
      Witam jestem w trakcie napraw hamulcy w c-330 problem polega na tym że któś kiedyś złożył być moze tak było od nowosci bo z tego co czytrałem w pierwszych wersjach tak wychodziło a mianowicie chodzi o ten oring co idzie w tą tulejkę moje pytanie polega na tym czy ktoś powie jak to złożyć te 3 elementy co są na zdj ? z góry dziękuje za pomoc

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj