Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Delawar
king12    233

Dzwoniłem rano o 8 powiedział że nie bierze do poniedziałku więc co wy tu Pier,,,,,,,icie

Edytowano przez king12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Proxdamiano napisał:

Sprzedane dziś ponad 12t po 4,90brutto  bez żadnych ceregieli,, pod stołem"do Marcina Polaka w Kryszynie, także są jeszcze i uczciwi handlarze a nie pasożyty 

Ja też wczoraj mu sprzedałem 18t po 4.9 wilgotność 18% zobaczył jak przebrana i wziął bez żadnych potrąceń na fakturze 4.9 zawsze dzwoni do mnie jak cena się zmienia jestem zadowolony bo to jest rolnik zna fasolę od podszewki zna się na rzeczy polecam również ! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    791

O właśnie, ludziska spokojnie, nikt nie wie kto jest po drugiej stronie ekranu. Im większa panika tym skupujący są szczęśliwsi. Mamy na forum wąskie grono ludzi którzy udzielają nie tylko w sprawach skupu tylko na każdym etapie produkcji fasoli, ale są też tacy co wypowiadają się tylko co do pewnych wątków. Trzeba brać poprawkę na wypowiedzi niektórych urzytkowników. Jesteśmy rolnikami i uprawiamy nie tylko fasolę, więc interesuje nas nie tylko temat o fasoli ale także inne tematy. Jak ktoś udziela się tylko tutaj to jest co najmniej dziwne...

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proxdamiano    3
16 minut temu, sylwek1999 napisał:

Dzwoniłem dzisiaj to oferowali 4.8 za Jasia

No mi też zaoferował 4,80, chwila negocjacji fasola sucha i przebrana to i można się potargować o 10gr 

Edytowano przez Proxdamiano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak by fasola spadła poniżej 4zł sam bym zaczął skupywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    960
14 godzin temu, beata12596 napisał:

Ja myślicie z jaką ceną rozpoczną nowy tydzień? 4.3- 4.5? Niżej? Wyżej ? 🤔

Panika zrobi swoje i myślę że obniżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek1999    7

Jak obniżą to przecież nikt nie musi sprzedawać, sprzeda ten kto się na to zdecyduje lub będzie potrzebował pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3149

a ja właśnie zamierzałem opchnąć kontrę która mi przeszkadza w stodole to Oni mi piszą że fasola tanieje

dlaczego teraz zamierzałem?
bo mam trochę czasu, z resztą nie tylko ja zapewne
i może dlatego jest presja na obniżki? no jeszcze - jak tu ktoś wcześniej napisal (sorry - zapomniałem kto) - że podrożała złotówka a to już dwa skumulowane powody obniżek.
Sam jestem ciekaw samego siebie o ile musi potanieć aby mi się chciało przerzucać worki z miejsca na miejsce zamiast na skup
na razie nie pytałem o ceny skupu i sugeruję się tylko tym forum

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1300
15 godzin temu, king12 napisał:

Kto oferował agrot.x?

Ja wspominałem a co tam? 


Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor11    131

Dziś sprzedałem po 5 na konto do Polgreen bez zbędnego mlaskania że mokra bizonówka czy jakieś inne wymysły (naszych kupców )  

Pana TYLKO ITRESOWAŁO  względnie sucha no i przebrana nie ma tego że szuka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor11    131

no jeszcze trochę mam no ale znając życie to lepiej teraz pozbyć się i nie myśleć czy wróci na 5 bo nasi zaczynają ciąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2282

Grzesiu spoko gość , ma większe jaja niż cała nasza okoliczna hołota która myśli tylko aby wyłomotać chłopa  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj