Skocz do zawartości

mateusz44

Members
 • Zawartość

  137
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5 Neutral

4 obserwujących

O mateusz44

 • Ranga
  Zaawansowany
 1. Ceny usług Rolnych 2017

  Dobra dobra a jak jadą na port ze zbożem i kierowcy stoją kilka dni to jest dobrze tylko jak rolnik potrzebuje przewozu to walą ceny z kosmosu bo wiedzą ,że jak bedzie musiał to i tak wezmie np ja potrzebuje wywozu buraczka bo w przyczepie się pogieła rama i nie ma czy wozić to jeden za 3km chce 350zł a drugi powiedział że za tyle to nawet z domu nie wyjedzie.
 2. Wuhlmaus 2733 opinie

  Witam , posiada ktoś z was wuhlmausa 2733? jak on sie sprawuje?
 3. A wiecie coś na temat orientacyjnych cen nowych maxxumów na przekładni acive drive 8 ? ,niby mają wejść w trzecim kwartale 2018r
 4. Cena bydła 2017

  A tak z waszych wieloletnich obserwacji to jaki miesiąc (mowa o końcówce roku) wypada lepiej pod względem ceny? , Lepiej listopad początek czy może bliżej świąt ?.Bo będę miał 7MM i tak nie wiem kiedy lepiej to pchnąć.
 5. Cena bydła 2017

  Sprzedany byk hfx CH waga netto 800 cena brutto 8.30 ,Lubelskie Łukaszczyk.
 6. Rzepak i nawożenie [połączone]

  Taką zaprawione
 7. Rzepak i nawożenie [połączone]

  Panowie w korzeniu rzepaku mimo zaprawy nasion praktycznie pod każdą rośliną siedzą u mnie i na sąsiednich plantacjach takie podłużne larwy czyżby to śmietka?
 8. Pszenica Ozima i jara

  Nie dam rady zmierzyć bo jadę po pszenicę po południu a jutro już chce siać , za późno się ogarnąłem z wzięciem desamo.
 9. Pszenica Ozima i jara

  Jaką to siłę kiełkowania założyć sobie do wyliczenia normy?
 10. Pszenica Ozima i jara

  No właśnie przyłącze się do pytania wyżej, ile desamo wysiać tak orientacyjnie w obecnym terminie ?.Ja też z lubelskiego
 11. Pszenica Ozima i jara

  Kulawa koza , kilka dni temu pytałem o elixera w temacie : "odmiany pszenicy ozimej", to odpisałeś że sąsiad miał i poślad . To jak w końcu mu wyszła wiesz coś?.
 12. Co z tą Pol... Fabryką

  No a w tym drugim co teraz wyjąłes to jak ?
 13. Co z tą Pol... Fabryką

  To co zmieniali skoro podkładki siedzą a czuć że jest poprawa?
 14. Odmiany pszenicy ozimej

  Może być poślad ważne aby plenny bo patrząc na różnice cen między konsumpcją a paszą to u mnie w lubelskim jest 50zł na tonie , wolałbym żeby paszy było o 1-2 t więcej na hektarze . Nie mówię żeby odrazu obsiewać wszystkie kawałki paszą ale tak pare ha na spróbowanie czemu nie .
 15. Pszenica Ozima i jara

  Widzę że też masz zamiar uprawiać typową pasze która teoretycznie oddaje duży plon kolega Adrianooo1234 posiada tą odmianę ja pisałem do niego na PW może i tobie zechce chwile poświęcić i podzieli się swoimi spostrzeżeniami.
×