kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

sumek666    5084
15 minut temu, tomek904 napisał:

właśnie kraj produkcji, poròwnaj maxxuma z Austrii do swojego t6 od angoli i wtedy zobaczysz ròżnice

Kurła chyba ślepy jestem jednak 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolek12    82
12 godzin temu, sumek666 napisał:

Dzisiaj oglądałem nowego Steyr 4100 Expert CVT

Jak mi ktoś powie, że Steyr jest lepszy od NH to mu wypisuje skierowanie do psychiatry. :)

To samo tyczy się Valtry. Najbardziej przereklamowany ciągnik jaki znam ;)

popieram w 100%

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maches    16

W jakiej cenie można kupić T6 180 z przednim tuzem ? Mam propozycję za 270 tys drogo? Tanio?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maches    16

Pompa 113l opony miszelina 650/540 siłowniki 90 4 wyjsciahyd tuż fabryczny to glownie

16x16 z placu rok 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Na stronie New Holland jest konfigurator i można sobie obliczyć w jakim wyposażeniu chcemy. Bierzemy 50 % z ceny jaka nam wyjdzie i tyle mniej więcej trzeba by zapłacić u mało pazernego dealera. 

Z ciekawości sam tam zajrzałem. Przy modelu T5.85  Utility są jeszcze skróty DC, DC CAB, DC CAB SS, M, M CAB, PS CAB.

Co one oznaczają? Nie wiem jak wybrać ten model na który mam ofertę.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Sam z ciekawości wszedłem na ten konfigurator i albo ja coś robię nie tak albo to do picu jest. Brakuję kilku opcji wyposażenia, cena wg konfiguratora 249tys na dzień dzisiejszy a dilerzy wołali 207-209tys w lutym


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

ja w T6 odkryłem kilka opcji, które z chęcią bym dobrał, ale... nawet nie skomentuje


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

t5 dc cab to znaczy że dual comand 24x24 z kabiną te wersje ss m mogą być dedykowane na Europę południową . na modele t5 rabat od cennika to Max 40 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GR_Bogaccy    8

Niestety w konfiguratoże nie ma td5.65 ale za to sprawdziłem 105 i w tym wyposażeniu co chce wychodzi około 112 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1994    43

New Holland T7. 165s, tuz, amortyzacja, opony 540 i 650, klima, RC 19x6 eco

320 000 netto wyjsciowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ogólnie te New Holandy to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7227

Nie zawracajcie sobie głowy trollem. Dzwoniłem do Czyżewa, mają mieć nową dużą T5 na DC na placu, jak będzie to zadzwonią wpadnę oblukam 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj