kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

romanekdeutz    88

Podobno claas ma problem z dostępnością silników r4 od John Deere. Ogólnie dziwne rzeczy się dzieją np w claasie niedostępne opony Michelin 480/65r28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
13 godzin temu, radzioRS napisał:

. W Polsce także claas ma nas w d...e w niemczech kupisz arion 510 bez problemu a u nas niedostępny

Jak nie dostępny skoro ludzie kupują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Byłem u dealera claas o ofertę na modernizację ariona 510 zrobił wycenę i powiedział że te modele są wstrzymane z produkcją ale oczywiście chwilowo . Widocznie produkowane są nadal na pewno na zachodni rynek . Arek a to są maszyny placowe, pozamawiane prędzej i czy nie ma żadnych ograniczeń w ich zakupie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elux    8
Dnia 29.05.2020 o 17:39, kibix napisał:

Kolegą wziął tak pume. Tylko on dał 450netto. 

to chyba ze złota była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
15 godzin temu, radzioRS napisał:

Byłem u dealera claas o ofertę na modernizację ariona 510 zrobił wycenę i powiedział że te modele są wstrzymane z produkcją ale oczywiście chwilowo . Widocznie produkowane są nadal na pewno na zachodni rynek . Arek a to są maszyny placowe, pozamawiane prędzej i czy nie ma żadnych ograniczeń w ich zakupie .

Nie musze z nikim rozmawiać bo w styczniu odebrałem robionego na zamówienie, niedawno kolega z innego forum tez odebrał nowego 510 stage V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

To dealer przekazał mi złe info jeśli są dostępne.A taka 510 v ile kosztuje i z jakim wyposażeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218

New Holland t5.120 EC amortyzowana oś i kabina, opony 540 218 netto New Holland t5.130 AC amortyzowana oś i kabina, zawory między osiowe 248 netto Ceny orientacyjne dokładniejszego wyposażenia nie znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7221
1 godzinę temu, simpleNICKpl napisał:

New Holland t5.120 EC amortyzowana oś i kabina, opony 540 218 netto New Holland t5.130 AC amortyzowana oś i kabina, zawory między osiowe 248 netto Ceny orientacyjne dokładniejszego wyposażenia nie znam ;)

Case może porownywales luxxuma?


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luxxuma do T5 nie ma co porównywać, jest dużo lepiej wyposażony ,skrzynia zf 32x32 biegi multicontroler i chyba jedyne co je łączy to silnik, Farmall C to bardziej odpowiednik T5, a luxxum to się ceni, nie wiele tańszy od maxxuma

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanekdeutz    88
simpleNICKpl napisał:

nie, z case w ogóle cen nie znam bo najbliższego dealera mam 40km od domu

40km to znaczy za daleko czy za blisko?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
30 minut temu, arturwojtowicz napisał:

Luxxuma do T5 nie ma co porównywać, jest dużo lepiej wyposażony ,skrzynia zf 32x32 biegi multicontroler i chyba jedyne co je łączy to silnik, Farmall C to bardziej odpowiednik T5, a luxxum to się ceni, nie wiele tańszy od maxxuma

 

Na moje to na Luxxuma nie ma co patrzeć obecnie. Vestrum jest miliard razy lepsza propozycja.

Za podobne pieniądze. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218
romanekdeutz napisał:

simpleNICKpl napisał:

nie, z case w ogóle cen nie znam bo najbliższego dealera mam 40km od domu

40km to znaczy za daleko czy za blisko?

za blisko 😏 Tak serio to za daleko, do dealera NH mam niecałe 20km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7221

Farmall u można postawić przy  T5, a farmall c to już T5 utility. Uporam się z remontem to muszę ruszyć w teren w końcu bo zaraz żniwa i znowu się odwlecze. 

Kusi mnie luxxum bądź steyr multi, ale drożyzna, farmall c jakoś mi nie leży. Zostaje duża T5tka, ale serwis daleko... za to serwis case pod nosem. 

Farmall u można postawić przy  T5, a farmall c to już T5 utility. Uporam się z remontem to muszę ruszyć w teren w końcu bo zaraz żniwa i znowu się odwlecze. 

Kusi mnie luxxum bądź steyr multi, ale drożyzna, farmall c jakoś mi nie leży. Zostaje duża T5tka, ale serwis daleko... za to serwis case pod nosem. 

Farmall u można postawić przy  T5, a farmall c to już T5 utility. Uporam się z remontem to muszę ruszyć w teren w końcu bo zaraz żniwa i znowu się odwlecze. 

Kusi mnie luxxum bądź steyr multi, ale drożyzna, farmall c jakoś mi nie leży. Zostaje duża T5tka, ale serwis daleko... za to serwis case pod nosem. 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Nie ma już Farmall U. 

Patrz na małą T6.125 bo może wyjść taniej niż Luxxum. ;)

Lub T5 DC


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7221

Gdyby był to bym się nie zastanawiał. Zaraz do pumy dojdę 😂


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Mi po obejrzeniu na yt prezentacji steyr multi i kompakta, bardzo steyr zaplusowal. A  tym wynajmem multi ktoś się interesowal może?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanekdeutz    88

Wolałbym T5DC golasa niż T5EC/steyr multi. Ciągnik większy o klika centymetrów a możliwości ma dużo większe.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7221
26 minut temu, romanekdeutz napisał:

Wolałbym T5DC golasa niż T5EC/steyr multi. Ciągnik większy o klika centymetrów a możliwości ma dużo większe.

Jakie pieniądze za to życzą? Kto by co wolał to można sobie gdybać, jak przychodzi do kupna raz dwa się zmienia. Te skrzynie DC nie za dobrą opinię mają chyba.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

To wszystko zależy jak zawsze czy potrzebny Ci główny traktor czy pomocniczy. Ja główny mam 6 cylindrów także pomocniczy nie musi mieć warunków i możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj