kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Gość   
Gość
1 godzinę temu, Marekk91 napisał:

Ciekawe jaka cena będzie na wiosnę po rozpatrzeniu wniosków na modernizację, celuję między innymi w taki sam model. Nie myślałeś o Pumie 150?

 

No właśnie tak samo monitoruje temat t7.175 i teraz można na wajchomacie 330 netto urwać na ten moment przyszły to pewnie 350+ a z bajerami 380+ ale to tylko moje skromne przewidywania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marekk91    3

Ciężko cokolwiek przewidzieć czy podwyżki będą jak zwykle, czy podwyżki poszybują w kosmos hehe. Myślę że to co mówisz to raczej optymistyczniejsza wersja. Ktoś się orientuje czy wszystkie małe T7 są mechanicznie takie same, tylko różnią się oprogramowaniem? Można  t7 175 podkręcić spokojnie tak jak t7 225? Z tego co wiem małe Pumy tak

Edytowano przez Marekk91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 godzin temu, Marekk91 napisał:

Ciężko cokolwiek przewidzieć czy podwyżki będą jak zwykle, czy podwyżki poszybują w kosmos hehe. Myślę że to co mówisz to raczej optymistyczniejsza wersja. Ktoś się orientuje czy wszystkie małe T7 są mechanicznie takie same, tylko różnią się oprogramowaniem? Można  t7 175 podkręcić spokojnie tak jak t7 225? Z tego co wiem małe Pumy tak

Przedstawiciela pytałem mówi że z ten 140 km znamionowej (t7.175) idzie zrobić 170/180 znamionowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marekk91    3

Czyli wyjdzie tak jak t7 225, tylko tutaj już jest auto command. Power command juz jest za delikatny do takiej mocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichyh32    164

Zestaw uprawowo siewny zasypany 3.4t balast z przodu 1.2 to daje 4.6t bagażu claas arion 500 waży 7 t to razem wychodzi 11 t i już nie pojedzie zaden serii 500 i 610. Praktycznie żaden ciagnik tej serii się nie łapie, więc nie ma co na to patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284
2 godziny temu, Marekk91 napisał:

Czyli wyjdzie tak jak t7 225, tylko tutaj już jest auto command. Power command juz jest za delikatny do takiej mocy?

Chyba odwrotnie. Pc mają dobre opinie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Tak bede mial w cenie obciąznik do tuza 1000kg. a z wyposazenia jeszcze jest 12 ledow 2000lumen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuna9977    70
Dnia 27.07.2021 o 13:13, hardkor113 napisał:

Jaka cena za case 125 lub jego odpowiednik z nh? W podstawowym wyposażeniu

Maxxum 125 w skrzyni 16x16 amortyzowana kabina przedni tuz pneumatyka jedno i dwu obwodowa 4 wyjścia hydrauliczne277 tyś netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826
29 minut temu, kuna9977 napisał:

Maxxum 125 w skrzyni 16x16 amortyzowana kabina przedni tuz pneumatyka jedno i dwu obwodowa 4 wyjścia hydrauliczne277 tyś netto

Amortyzowana przednia oś? skrzynia 50? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

korzystal ktos z finansowania fabrycznego CNH przy zakupie new hollanda? przy okresie okolo 7 lat jakie oprocentowanie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Piotrass napisał:

korzystal ktos z finansowania fabrycznego CNH przy zakupie new hollanda? przy okresie okolo 7 lat jakie oprocentowanie wychodzi

2,5 przygotowawcza +3.99 % z tego co sie orientowalem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Mi jak brałem T5 to powiedzieli że na te większe modele jest 0 %.  Pozatym tak jak Piotrek pisze opłata manipulacyjna i często OC u nich też jest plus przeglądy które trzeba robić przy braniu na kredyt także wyjdą na swoje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W T6 pierwszy przegląd wg katalogu po 50h, u mnie mówili że do 100h mozna jeździć. Cena za pierwszy przegląd wyszło 1700 zł. Do finansowania fabrycznego to musi być do niego pełne ubezpieczenie od producenta, cenowo wychodzi normalnie, nie jest wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zna ktoś aktualną cenę NH t7.175 ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, przemek28_28 napisał:

Sąsiad dał 350 netto

Znasz wyposażenie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj