Skocz do zawartości
johny

Case seria JX

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
Agrest    408

Mam problem. Właśnie rozszczelnił mi się metalowy (rurka) przewód hydrauliczny JX 70, ten biegnący pod spodem wzdłuż ciągnika - długość około 1m. (na nitowaniu się rozszczelnił).

Ciągnik został na polu bo nim dojadę to cały olej zgubię.

I teraz dwa pytania:

1 -  czy da radę obspawać taką obrączkę dookoła i czy to utrzyma ciśnienie oleju?

2 - czy mogę zastąpić go zbrojonym ciśnieniowym przewodem gumowym? Ten będę mógł zakuć dopiero w poniedziałek. 

Agrest    408

Miałeś taką samą awarię? Jaki model i przy jakim przebiegu? Mój nie ma nawet 900 godzin.

Wiadomość z agroFakt.pl

maciek1991    2

tak ja i sąsiad. Oba jx95, U mnie kapało pod obciążeniem jak podnosiłem agregat a u sąsiada lało sie non stop i ciagnik na linie ściągaliśmy. Przebieg u mnie 1200mth a w drugim jakieś 1500

Agrest    408

Jeszcze pytanie - czy na dolewkę muszę kupić taki sam olej hydrauliczny, czy tylko musi mieć te same parametry?

Czy po założeniu nowego węża układ sam się odpowietrzy ?

Agrest    408

Jak by ktoś potrzebował to jako zamiennik kupiłem olej firmy Comma  Trans  Flow ML 10W - 30.

Cena 17zł/l. 

micgal39533    14

ja swojego zalałem jasolem i nie ma żadnej różnicy w pracy, biegi rewers działają tak jak przed wymianą, nie słychać żeby jakieś dziwne dźwięki wydawał. Ogólnie to wydaje mi się że te oleje zalecane przez dilera to pic na wodę fotomontaż 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BENNY82
      Witam. Tak jak w tytule mam pytanie odnośnie wskazań wyświetlacza temperatury co on właściwie wskazuje temp, wody czy oleju hydr.? I ile kresek wskazuje po rozgrzaniu bo u mnie latem maks 3 a teraz przy. Takich temperaturach maks 2 kreski. Nosze sie z zamiarem wymiany termostatu ale nie chce tego robic na darmo bo może jest ok. Przy talerzowaniu rzepaczyska zapchala sie chlodnica i uroslo do polowy i sam nie wiem jak to ocenić. Prosze uzytkownikow z takimi samymi wyświetlaczami o podpowiedzi

• Przez Andre8989
      Witam. Mam pytanie czy w case 5120 olej na hydraulike jest w osobnym zbiorniku czy razem ze skrzynią biegów.
    • Przez TheBociek1996
      Jak wiadomo grupa CNH na targach SIMA w Paryżu (22-26.02.2015 r.) ma zaprezentować nowe modele ciągników:
      Case IH Maxxum i Puma
      Steyr Profi i CVT
      New Holland T6 i T7

Oto co udało mi się znaleźć w sieci.

Case IH:

Maxxum

Puma

oraz zapowiedź
      https://www.youtube.com/watch?v=XvZ8-4e1sbM

New Holland:

T6

T7

Niestety nic na temat Steyera nie udało mi się znaleźć.

Jeśli będziecie mieć nowe informacje co się zmieniło wizualnie, technicznie, co będzie a czego nie, jak będą oznaczone nowe modele i jak będą odpowiadać w stosunku do siebie zachęcam to podzielenia się tym info tutaj.

Oprócz Case IH do tematu postanowiłem wrzucić jeszcze Steyera i NH bo to ten sam koncern i po co robić zamieszanie, także jeśli będzie w złym dziale proszę o przeniesienie.
    • Przez ursusc360turbo123
      Witam. Czy wie ktoś z jakim momentem dokręcić Głowice i panewki w silniku D-239 ?(case 856 XL) 
    • Przez Tty318_PL
      Witam, czy wie ktoś może co to jest?? Proszę o szybką odpowiedź.(International 844sb)