Polecane posty

Gość   
Gość

Łódzkie Agroskład ,siarczan magnezu granulowany 880, kizeryt 1350, superfosfat wzbogacony 1460 ,wszytko bb i cenny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popo73    78
25 minut temu, magnum123 napisał:

saletra 1390, mocznik 1790 

Gdzie ta cena kosmos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90210grzesiu    167
24 minuty temu, Ursus932 napisał:

Łódzkie Agroskład ,siarczan magnezu granulowany 880, kizeryt 1350, superfosfat wzbogacony 1460 ,wszytko bb i cenny brutto

Który agroskład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, 90210grzesiu napisał:

Który agroskład?

Ujazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
30 minut temu, magnum123 napisał:

okolice wrocławia

gdzie zielenice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

panowie dopisujcie chociaż z jakiego województwa te ceny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

ja w piątek  7 grudnia trochę obdzwoniłem składy w okolicy Siedlec to saletra 1250 , mocznik 1550-1650 zalezy jaki producent, saletrosan 1180. Ceny brutto wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
59 minut temu, Gringo1 napisał:

Saletrę czy mocznik brales i poli jaką cenę ci dali

Jeśli to do mnie to azoty kupiłem już na początku października więc nie wiem, A teraz kupuje te co napisałem i jakieś wapno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TR_FCB    1

U mnie póki co ceny bez zmian - cennik pozostał niezmieniony. Chętnie przygotuje oferte w wiadomości na priv. Posiadam w ofercie cały pakiet nawozów z Grupy Azoty, ANWIL, PhosAgro, Yara, wapna granulowane Omya i Jurak (PGN), wapna sypkie oraz praktycznie cała oferta dla produkcji rolnej. Oferte jestem w stanie przygotować od ręki w odpowiedzi na zapytanie ofertowe w wiadomości prywatnej. Pełna faktura VAT - dystrybutor. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiekk45    7

Fazot (łódzkie, pow. kutnowski) bigbag, ceny brutto:

Mocznik: 1580

Polifoska 6: 1650

Saletra: 1250

Kizeryt: 1250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470

proxy8441 napisał:

Dnia 6.12.2018 o 20:04, kuba24051 napisał:

Ampol-Merol dziś kupione Saletra Nitram 34.5% (6t) 1200 brutto, Siarczan Amonu AS21 krystaliczny 970 brutto (4t)

jak Ci się rozsiewa krystaliczny? na jakie szerokości jedziesz i jakim rozsiewaczem? kiedyś go na 1. dawkę mieszałem z saletrą puławy ale nie było sensu, jak jechać to solo bo w duecie jeden się przerzuci a drugi nie dorzuci

rozsiewam boogballe dz-trend na 18m. rozsiewa sie ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    248

hmm to ciekawe, ale skoro tak twierdzisz to nie zaprzeczam, on jest jak cukier, ciężko się go rozsiewa tzn cieżko szerokość dochować, zawsze idzie ustawić w nowszych rozsiewaczach na wiekszą a bedzie rozsiewał ciut wężej :)


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

,

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, TR_FCB napisał:

U mnie póki co ceny bez zmian - cennik pozostał niezmieniony. Chętnie przygotuje oferte w wiadomości na priv. Posiadam w ofercie cały pakiet nawozów z Grupy Azoty, ANWIL, PhosAgro, Yara, wapna granulowane Omya i Jurak (PGN), wapna sypkie oraz praktycznie cała oferta dla produkcji rolnej. Oferte jestem w stanie przygotować od ręki w odpowiedzi na zapytanie ofertowe w wiadomości prywatnej. Pełna faktura VAT - dystrybutor. 

RSM 32 masz w ofercie? Całe auto mnie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

Zamuwione na OLX saletra po 1134 brytto z transportem przyjechała Gruzinska z litwy produkowana na gruzji przez kapitał ZSRR z dostawą na gumno Jakośc bardzo dobra a azor 34,4%

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Ampol-Merol termin 14 dni netto:

KORN KALI - 1005zł - 1T

Superfosfat prosty -900zł - 1T

płatność 1 wrzesień 2019 netto:

Agravita Mangan 135zł - 20l

A. Miedź 132zł - 20l

A. Galax 185zł - 20l

 A. Bor 79zł - 10l

A. Nitro 109 - 20l

Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj