Polecane posty

yacenty    3828

Witam!

po ile placicie za saletre i inne nawozy?

ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?

 

pozdrawiam

YacentY


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

ja mam oferte na wrzesien bo na sierpien juz niema po 680zł netto za tone czyli 700 brutto a pilofoske 5 kupiłem w lipcu po 845 netto


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4

Ja kupiłem saletrę amonową za 675 zł z dostawą w lutym.


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

teraz załuje bo mogłem tez kupic w lipcu po 650 heh w przyszłym roku nire popełnie tego błendu


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4

Przekręć jeszcze do Osadkowskiego albo do Blendingu ze Zdun z tydzień temu jeszcze mieli po 670.


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

kupiłem po 680 netto czyli 700 btutto wziełem 21 ton.


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

brutto czy netto?


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

sametra po 630zł brutto


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1072

Na początku grudnia płaciłem ceny brutto

Saletra amonowa 745zł/t

Mocznik            915zł/t

Saletrzek dolomitowy 645zł/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

przedwczoraj płaciłem:

saletra Mg 34%          735zł

saletra Wap-Mg 30%  710zl

mocznik                    920zl ( ale w innym miejscu mogłem za 900 tylko że mi niedużo trzeba, a saletra znowu była tam droższa- w dodatku dopiero będzie )

polifoska 6-20-30        1030 zł


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

W agroloku za ruską saletre chcą po 730 w big bagu , kemira corn poniżej 1000 zł a niedaleko mnie to po 765 saletra polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos    0

Mi wczoraj przywieźli saletre amonowa po 720 zł - 32%N +Mg, ale zamowilem na poczatku grudnia, obecnie jest po 765 :unsure: Ślask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

saletra puławaska po 755 za tone a saletrzak z tarnowa po 680 w big bagu , saletrzak mają przywieźć do mnie w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

saletra po 760 w workach po 50kg i kazdy mowi ze ma pojsc w gorę ale jak to będzie to sie okaze


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sambao    2

Dla wszystkich z opolszczyzny polecam firmę Agra Nowa z Nysy tam są zazwyczaj najtańsze nawozy.


GMO jest ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotras    2
Dla wszystkich z opolszczyzny polecam firmę Agra Nowa z Nysy tam są zazwyczaj najtańsze nawozy.

 

 

Jakie mają ceny nawozów ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

czy znacie może ceny nawozów za polskimi granicami, proszę o podanie nazw spółek wraz z cenami oraz ewentualnych namiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józek    0

Saletra CAN 690 zł/t brutto w workach 50 kg. Cały zestaw, czyli 24 t. Zamawiana była jeszcze pod koniec lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezesmax    4

ja kupiłem po....za tone

w dniu 21,12

fosforan 1470 zł

sól 1140 zł

4-12-32 1030zł

satetra 850zł

saletrzak 700zł


Zetor i tylko Zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj