Polecane posty

przemol87    187

BB brutto

Polifoska krzem 1600

Salmag 1080

Sól 1460 

Mocznik 1560

Saletra Wł. 1200

Ceny dobre?


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawcio2218    42

Jednak opłaciły się wcześniejsze zakupy ☺️

IMG_20181130_170953.thumb.jpg.87727f01fbc984fbde82d24dc3d9184b.jpg 

Edytowano przez dawcio2218
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter55    4

Saletra amonowa 34%N- 1200 zł/T
Saletra ZAKsan 32%N- 1200 zł/T
Saletrosan N- 26 - 1140 zł/T
Saletrzak standard N-27,5 1070 zł/T
Saletrzak Canwil N-27 1100 zł/T 
Salmag N-27 1100 zł/T
Mocznik 46% - 1540 zł/T
Polifoska 5-15-25 - 1640 zł/T
Polifoska 6-20-30- 1720 zł/T
Polifoska krzem 6-12-34 - 1620 zł/T
Polidap NK-18-46- 2120 zł/T
Amofoska 5-10-25- 1240 zł/T
Tarnogram 12-23- 1090 zł/T
Lubofoska 4-12-12 - 980 zł/T
Lubofos 12 PK 12-20 - 968 zł/T
Superfosfat prosty K-20- 780 zł/T
Superfosfat wzbogacony K-40-1480 zł/T 
Sól potasowa K-60% - 1480zł/T

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242
Dnia 28.11.2018 o 13:48, Tigon napisał:

no ale skąd mamy brać tą chemie skoro krajowy asortyment nie jest w stanie pokryć zapotrzebowania ?, dlaczego polskie nawozy są tańsze w innych krajach niż u nas, dlaczego nasze firmy nie mogą produkować maszyn z naszej stali?  dlaczego na Ukrainie jest paliwo za grosze a u nas zaraz po 6 zł?, Ja co się da mam z polskiej stajni o ile to można tak nazwać bo nie wiem czy nawet 10% tej maszyny pochodzi z polski ale reszty po prostu nie ma takich produktów.

pójde dalej... słuchałem dziś wywiadu w radiu z tym posłem Kubiakiem i gadał do rzeczy po jaki chu.. mamy fikac do rosji za ukraine skoro mamy embargo na nasze produkty rolnicze do rosji tracimy my rolnicy a ukraina eksportuje zboże do rosji bez ograniczeń dzis słyszałem od białorusa że ukraincy marzną bo putin gaz przykręca a oni w miastach to wszystko gazem grzeją  chore układy ich sprawa alle najbardziej wkurw... mnie to że ta sama saletra polska tańsza u niemca niż u mnie w hurtowni.....kocham swój kraj ale własny odbyt jeszcze bardziej....

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522
Dnia ‎2006‎-‎08‎-‎28 o 21:12, yacenty napisał:

Przecie te tanie nawozy z rosji i białorusi są na granicy lubelskiej z tymi krajami i tam sszukaj bo właśnie z tam do nas ja przywaza poszukaj a znajdziesz  nie idz na łatwiznę nie podam ci tej informacji na talerzu

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242
6 godzin temu, AleksanderX napisał:

 

aagroma sokółka, firma krex, i pare osób prywatnie załatwia w dobrych cenach po 24 t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2430

Jakie ceny do wyciągnięcia za całe auto (24t) saletry w kujawsko-pomorskim? Znajomy zapłacił 1350 zł/t brutto. Nie za drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marc    17

Takiej ceny jeszcze nie słyszałem... tym bardziej przy całym aucie...


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To biorąc co dzień po worku 50kg to bym mniej zapłacił za tonę jak 1350.

U mnie w okolicy jak narazie saletra 1250 za tonę pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mat9090    0

Pytam orientacyjnie. Czy ktos z kolezanek\kolegow wie jak wyglada wspolpraca z Grupa Azoty? Pytam teoretycznie jakie sa warunki takiej wspolpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj