Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bartek933    5394

U mnie najlepiej Agro-Efekt wychodzi: sprzedawca nienachalny, doradzi żeby było ekonomicznie i dobre efekty a że punkt obok bocznicy kolejowej to saletre z wagonów brałem i cenowo ok i można nawóz u nich trochę przetrzymać pod dachem. Jedyna ich wpadka to gdy nie mieli wybudowanej dodatkowej wiaty na nawóz to cześć stała na zewnątrz i raz gdy odbieraliśmy zamówienie to worki nie były w dobrym stanie ale po reklamacji a wręcz ostremu sprzeciwowi ojca dostaliśmy kilka produktów w ramach rekompensaty.


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19

Co tu gadać. Jak chce się kupić po "najniższej cenie" to się obdzwania po znanych firmach i kupuje. wiadomo że na wszystko jedna firma najniższej ceny nie będzie mieć. W zeszłym roku nie mogłem się dogadać z ceną za rsm u agroloka a w tym roku poszło gładko. Fakt dzwonią smsują - jest to czasme ciążliwe ale jak nie chcesz to po cholerę odbierasz.... Mi ostatnio spodobał się pomysł lokalnego sprzedawcy co miesiąc śle sms z cenami nawozów czy innych produktów praktycznie za każdym razem najlepsze gdzie by nie podpytał...

 

co do min towaru zamawianego to 3t a nie opłaca sie brać dłuższych terminów zapłat bo to mija się z celem strasznie duże narzuty mają..

Lepiej dogadać się z lokalnym o dłuższym terminie zapłaty i już... Każdy pójdzie aby zdobyć klienta ruch=zysk

Edytowano przez rozal22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

w moich stronach chcąc wziąć na dłuższy termin doliczają 0.8-1% miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    248

coś nie tak z tymi cenami kizerytu, ja płaciłem tak jak mówiłem 1470zł w małych workach, szok, dobrze że na próbę brałem i znikomą ilość ale różnica widze kolosalna, tonę kizerytu by mi któryś dealer przywiózł na Śląsk? 


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro
13 godzin temu, martinezo napisał:

3 t to minimalna ilość w agroloku

3t to minimalna ilość w BB, w workach można kupić mniejsze ilości tylko, że cena jest mało konkurencyjna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalinaa    14

Drogo Macie Panowie Kizeryt ja kupowąłem 24 tony w Czerwcu po 970 netto orginalny K+S to nie złe teraz podrożał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anto    14
1 godzinę temu, Adrenalinaa napisał:

Drogo Macie Panowie Kizeryt ja kupowąłem 24 tony w Czerwcu po 970 netto orginalny K+S to nie złe teraz podrożał .

w jakiej firmie? też na jesień zamawiałem ale tak mnie zwodzili że do dzisiaj go nie ma. Dlatego szuka rzetelnej firmy. jak możesz to podaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25637

Warto zakupić Holist PK 15-30? Dobry nawóz czy lepiej droższą wersję z Caldeny lub Yary.

Za Holist 1220zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalinaa    14

Ja brałem w Scandagra dobra firma ale również Ampol Merol moge polecic maja najlepsze ceny na Azot Saletra na dzis 965 zł litewska netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2145
3 godziny temu, Agrest napisał:

Warto zakupić Holist PK 15-30? Dobry nawóz czy lepiej droższą wersję z Caldeny lub Yary.

Za Holist 1220zł.

Cena dobra, kupiłem ten nawóz pod zboża ozime to kosztował wtedy 1380zł. Co do efektów zobaczymy, siało się go dobrze, lecz nie jest w formie granulatu, a w formie płatków. Taka różnica ;)

  • Thanks 1

24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1541
16 godzin temu, proxy8441 napisał:

coś nie tak z tymi cenami kizerytu, ja płaciłem tak jak mówiłem 1470zł w małych workach, szok, dobrze że na próbę brałem i znikomą ilość ale różnica widze kolosalna, tonę kizerytu by mi któryś dealer przywiózł na Śląsk? 

 pewnie stawka vat 23%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Wg mnie ten Holist to drogo wychodzi, za ultre8 płaciłem 1309zł i bogatszy skład, jest też ultra z samym pk w składzie.


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John175    47

Dzisiejsze ceny nawozów netto woj. Pomorskie:
Saletra 1020zł
mocznik importowany 1055
Canwil 840zł
Saletrosan 990 zł
Siarczan amonu 780zł
Ultra 8  1230zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293
5 godzin temu, misio3p napisał:

Cena dobra, kupiłem ten nawóz pod zboża ozime to kosztował wtedy 1380zł. Co do efektów zobaczymy, siało się go dobrze, lecz nie jest w formie granulatu, a w formie płatków. Taka różnica ;)

To drogo ten holist na jesieni był u Ciebie. W moich stronach za Holist PK 15-30 płaciło sie 1200 zł za tone a za Holist NK 10-31   1020 zł tona oczywiście brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    248
7 godzin temu, XTRO napisał:

 pewnie stawka vat 23%

własnie nie, 8% jak każdy nawóz, dodam że na workach pisze że agrolok jest konfekcjonerem 

jak przeliczałem holist na polifoskę 6 i 8 to wyszło to nie opłacalne choć napaliłem się na niego jak usłyszałem cenę

Edytowano przez proxy8441

My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25637

Dziś kupiony siarczan magnezu 21-36 Siarkopol BB 740 zł/t brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25637

Bakrol Lipsko. Z żartów zajechałem zapytać i wziąłem 3,5t.:D Spodziewałem się wyższej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekozar    7

dla rolników zawsze 8% na oświadczenie

siarkopol siarczan w mojej okolicy 750zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

VAT 8%.

Agrolok stara się być monopolistą na rynku, a z cenami to różnie, czasami mają bardzo przystępne a czasami troszkę mniej. :D Jest także możliwość negocjowania cen.

  • Like 1
  • Thanks 1

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loquito    240

Czy ktoś z Was ma informacje na temat dostępności Kiseritu i Korn Kali na Podkarpaciu okolice Jarosławia ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj