Polecane posty

ekozar    7

kizeryt i k-k daje pogłównie .

Sól ok też może być ale uważam że k-k lepiej się spisuje pogłównie

Co do cen szukajcie w składach niema co po Polsce wydzwaniać ceny są różne ja wreszcie kizeryt kupiłem po 1150 brutto i k-k po 1100,

Matey te ceny które podałeś kosmos można sporo taniej kupić . JA u swojego przedstawiciela kupiłem .

Nie szkoda kasy na wap-mag ?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekozar    7

dziwicie się Agrolokowi utrzymajcie taką armie ludzi w całym kraju toż to trzeba na wszystko zarobić nic do nich nie mam ale trochę  nachalni są pole obsiewam raz do roku a mam wrażenie że niektóre firmy myślą że z z 3 razy . w tym roku woda w oziminach i trzeba będzie o ryżu pomyśleć :(

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

A co to Agrolok jedyny ma kupe ludzi do "wykarmienia"?

 

Zamawiałem u nich ostatnio otręby pszenne, cena przy zamówieniu 1t 725 brutto, przy zamówiniu 3t 635brutto/t. Kosmos.

A wracając do nawozów to faktycznie zdaża się, że mają cenowe bomby, tak kumpel kupił u Nich Kizeryt o jaieś 60zł/t taniej niż u konkurencji.

Edytowano przez Kula07

Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

No to ceny nawozów jednak wzrosły dla powównania kupione w pażdzierniku brutto na podwórku sól 1263,mocznik 1144, NPK 8-19-29 1350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 godzin temu, ekozar napisał:

kizeryt i k-k daje pogłównie .

Sól ok też może być ale uważam że k-k lepiej się spisuje pogłównie

Co do cen szukajcie w składach niema co po Polsce wydzwaniać ceny są różne ja wreszcie kizeryt kupiłem po 1150 brutto i k-k po 1100,

Matey te ceny które podałeś kosmos można sporo taniej kupić . JA u swojego przedstawiciela kupiłem .

Nie szkoda kasy na wap-mag ?

Pozdrawiam

To ile pogłównw dajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

melon10641 skąd masz ofertę na MagSul?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

To raczej ciężko będzie dostać, ja kizeryt a Agroloku zamawiałem bo nigdzie indziej nie ma albo na zamówienie i większe ilości. MagSul w cenie podanej na stronie to super oferta tylko transport.. Tarnobrzeg też bardzo dobra oferta

Edytowano przez Bartek933

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelus    4
16 minut temu, melon10641 napisał:

A w agroloku da rade mniejszą ilość kupić niż cały samochód? 

Można się umówić z innym Rolnikiem i wziąść na spółkę cały  samochód. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad2510    98
Agrolok to same natrety ja pogonilem wszystkich z domu.. cena polifoska6 zamawiane wczoraj całe auto cena brutto 1442zł Lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Wydzwanianie z Agroloku się skończyło jak postawiłem sprawę jasno że jak coś będę potrzebował to sam zadzwonię i póki co to tak jest. Dwa razy od nich kupowałem, pierwszy raz ultra8 a teraz kizeryt i kornkali, najczęściej mają drożej niż konkurencja ale w tych dwóch przypadkach mieli lepszą ofertę. Wkurza mnie to że na początku Pani która dzwoniła robiła to naprawdę zbyt często ale teraz już jest ok, no i ich przedstawiciel terenowy który ma bardzo małą wiedze o rolnictwie ale facet grzeczny i nienachalny więc też nie najgorzej. Najlepiej zamawiać powyżej 3t i nie musi być to jeden rodzaj nawozu.

Chciałbym tylko jeszcze ostrzec przed nasionami kukurydzy sprzedawanych przez Agrolok, koledze wysłali stary materiał mimo zapewnień że będzie świeży a później nie chcieli wymienić lub odebrać nasion.

Edytowano przez Bartek933

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelus    4

Agrolok na plus tez jest to ze można wziąść płatność długoterminowe.  Bo nie wszyscy oferują taka ofertę.  

Edytowano przez pawelus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Zadzwoń to się dowiesz, bo nikt z cennikiem nie siedzi no chyba że ktoś z AF pracuje w Agroloku


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25637

Na pewno mają Yara PK 15-30 i bodajże plus micro. Ale ceny nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    42
1 godzinę temu, pawelus napisał:

Można się umówić z innym Rolnikiem i wziąść na spółkę cały  samochód. 

3 t to minimalna ilość w agroloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Z tego co ja rozmawiałem to i worek możesz kupić ale to inna cena będzie, od 3t coś z transportem im się opłaca czy coś.. i 3t nie musi być jeden rodzaj nawozu. Z kolei jeżeli chodzi o import i nawóz jedzie z portu to 3t jest minimalną ilością która musi być rozładowana u jednego rolnika a czy kupi to jeden czy kilku na spółkę to nie ważne


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
nie wiem jak u was , ale w tym roku na Lubelskie to agrolok najgorzej wypadł z cenami nawozu o wiele taniej można było azotowe kupić u sobianka czy miejscowych handlarzy , a z tymi długoterminowymi płatnościami to policzcie jak bierzecie na dłużej czy obrotówka w banku się bardziej nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj