Polecane posty

warchest    253
Dnia 12.12.2018 o 19:33, magnum123 napisał:

saletra 1390, mocznik 1790 

gdzie tyle saletra pogielo ich jak teraz niedawno byla 1260 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950
2 godziny temu, AleksanderX napisał:

Zamuwione na OLX saletra po 1134 brytto z transportem przyjechała Gruzinska z litwy produkowana na gruzji przez kapitał ZSRR z dostawą na gumno Jakośc bardzo dobra a azor 34,4%

Z jakich okolic jesteś skóro też chodzisz na gumno 😆

Edytowano przez kr9292

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam86    53
Dnia 12.12.2018 o 20:32, wskpiotrus125 napisał:

w jakiej cenie panowie u was rsm 32??

 

W tamtym tygodniu zamówiony a jutro ma przyjechać. 975 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Dziś zamówiłem kizeryt-1222zł i korn-kali1212zł w Agroloku


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sybiuszek24    21

Ja dzisiaj byłem na jednym składzie u nas i saletra po 1370 brutto jeszcze początkiem listopada była po 1200 z hakiem jak myślicie stanieje coś bo trochę przeginaja z cenami a sól po 1600 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Ja? Akurat tutaj niczym. Dziwi mnie tylko, że gaz w dół a nawozy w gore i GA się tłumaczy, że koszty im rosną. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORZMO    49
24 minuty temu, sumek666 napisał:

Ja? Akurat tutaj niczym. Dziwi mnie tylko, że gaz w dół a nawozy w gore i GA się tłumaczy, że koszty im rosną. 

Od września 2018 do dzisiaj gaz na światowych giełdach podrożał o 40%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 minut temu, Bartek933 napisał:

Żal mi Cię prostaku 

Mnie dopiero się żal Ciebie zrobi jak nawóz sprzedasz taniej niż masz za niego zapłacić hahaha  a na to się zanosi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Nie rozumiem Cię kompletnie. Zresztą szkoda mojego czasu na Ciebie

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    248

tak Bartek, troszeczkę tu na tym forum zawrzało, trochę niekulturalnie pocisłeś ordynatorowi


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Bo ja pies jestem żeby szczekać? Mógłbym zezwac go od najgorszych ale nazwałem tylko po imieniu


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i tak idąc Twoim wzorem , powinienem któremuś z tych którzy Cię oskarżają zalajkować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak . Jakoś głupio się poczułem jak smarkacz wyzywał od debili , a Ty mu za to laika ..

Co innego różnica zdań , a co innego wyzwiska . Tak tylko mi się przypomniało .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

To wrzuć tu lub na priv sreena czy jak to się tam piszę z tej sytuacji.a lajkować jak chcesz to śmiało. Jaki jestem taki jestem ale nikt obojętnie dla mnie nie będzie mówił/pisał zer szczekam


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj