Polecane posty

BENNY82    242

czy najlepiej? napewno najdrożej te zamienniki wymienione w drugiej aukcji spełniają wymogi john deere na nich śmigają valtry i nic im sie nie dzieje . wymiana co 1000 godzin bądz 1000mth zależy jak rozumiec instrukcje. ja mam na wyświetlaczu godziny i tego sie trzymam przy wymianach orientacyjnie oczywiscie bo to sie przelicza.a co do specyfikacji ms-1209 to każda marka znana marka olejów ma swój odpowiednik wystarczy poszukac w google. te co podałem w 2 linku mozna śmiało zastosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej05    0

Witam kolegów posiadam case 5120 ostatnio zbiłem szybe od drzwi ma może ktoś namiary na firme która w miare tanio sprsedaje szyby do case albo ogólnie trudni się sprzedarzą częsci do case prosiłbym o info 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojski    0
Napisano (edytowany)

Witam kolegów posiadam case 5120 ostatnio zbiłem szybe od drzwi ma może ktoś namiary na firme która w miare tanio sprsedaje szyby do case albo ogólnie trudni się sprzedarzą częsci do case prosiłbym o info 

Ja w styczniu zamawiałem przez allegro do 495xl przyciemniana ale o połowę tańsza od orginału. AGROMEX e-szyby  strona

Edytowano przez wojski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej05    0

Ok dzieki bardzo za info ale do mojego ciągnika jest ta droższa kosztuje 999 niestety, musze poszukać może akurat trafie tańczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borus90    7

Wie ktoś ja wyregulować sprzęgło w case 5120. Chodzi o to że przy małym obciążeniu silnika ciężko ruszyć tak żeby nie szarpnęło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maras43    0

Panowie ręce rozkladam. Traktor stoi już od roku nikt nie potrafi go uruchomić, nawet serwis.
Pali się żółta zębatki, po wciśnięciu sprzęgła nie mruga. Czasem zgaśnie i traktor jeździ normalnie jednak że kiedy pali się ta kontrolka traktor bujne się kawałek i stoi...
Pompa sprawna rozdzielacz sprawny, elektro zawory sprawne, zresztą serwisant przeglądał całą elektryke. Wymieniony sterownik skrzyni tak że nic, 4 lata temu skrzynia robiona w serwisie 25k zł. Wymienione taczki kosze i inne pierdoly. Ręce opadają. Maszynka że tak powiem mechanicznie zrobiona na tiptop skrzynia pompa silnik ale co z tego jak nie chce jeździć. ..
Proszę o pomoc albo o namiar na fachowca który wie gdzie zajrzeć bo takich którzy przyjadą wezmą parę stowek i powie że jest zepsuty to mam na miejscu. Zapłacę za dojazd i oczywiście za naprawę.
Naprawdę nie mam już sił i co raz bardziej myślę by sprzedać go na części lecz szkoda mi utopionej gotówki bo jest to kupa kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maras43    0

Spróbuję się z nimi skontaktować choć wątpię by chcieli przyjechać bo mają do mnie 490km. Dzięki za pomoc.
Może ktoś jeszcze ma jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Może to głupie banalne i nawet to nie występuje w tym ciągniku ale sprawdź czujnik w siedzeniu czy jest podłączony i czy działa, jeśli nie działa to zmostkuj kable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbozowy    29

czujniki przy pedale sprzęgła są dobre i dobrze ustawione? Wszystkie ciśnienia zmierzone w odpowiedni sposób i prawidłowe? Jeżeli tak i sterownik też był podmieniony to pewnie jest przetarty jakiś przewód. Po wciśnięciu sprzęgła na 2 sek. powinien wymigać jakiś błąd. opisz okoliczności w jakich wystąpiła pierwszy raz ta usterka. skąd jesteś?


Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, hydraulika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maras43    0

Okolice Kwidzyna woj. pomorskie.

Na początku traktor potrafił np podczas pracy w polu stracić biegi przestawał jeździć. Trzeba było uruchomić go ponownie czasem  kilkukrotnie po czym dalej można było kontynuować prace. Ciśnienia mierzył serwisant, lecz nie pamiętam wartości (tata przy tym był i było to jakieś 5 msc temu). Biegi zawsze wchodziły dobrze traktor nie miał problemów z mocą, wszystkie pół biegi na każdym biegu zmieniał bez szarpania. Sterownik jest drugi sprawdzony. W poprzednim teoretycznie "spaliły się ścieżki gdyż zrobiło się gdzieś zwarcie do masy" usterka została naprawiona przez serwisanta. A ciągnik jak stoi tak stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikWM    3

panowie co ile mth wymieniać filtr oleju w szkrzyni w case 5150 bo w silniku wymieniam co 100-150 mth i olej odrazu a w szkrzyni ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Na czym jeżdzisz że wymieniasz tak często olej w silniku? Gruba przesada... W skrzyni można zrobić lekko 1000 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maras43    0

Panowie czy przy czujniku sprzęgła dolnym powinno być napięcie ? chwyciłem dziś za miernik posprawdzałem bezpieczniki oraz czujniki sprzęgła. Na górnym czujniku jest 12v z kolei na dolnym nie ma nic. Mógł by mi ktoś podpowiedzieć gdzie prowadzą te kabelki? zasilający do przekaźnika a sygnałowy prosto do kompa czy jest gdzieś wpięty ? No i czy w ogóle to może być jego wina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Ściagnij sobie z neta całą instrukcje napraw, jest tam dosłownie wszystko, jak wykonywać pomiary, jak ustawiać ciśnienia na wszystkim, jak rozwiązać wszystkie problemy... Chyba że z angielskim ci nie po drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikWM    3

post-144418-0-89922200-1437998490_thumb.jpgpost-144418-0-45517400-1437998546_thumb.jpg panowie od czego są te dwie kostki znalazłem je z tyłu ciągnika gdzie jest dmuchawa a przy prawych drzwiach odkręciłem taką osłonkę malutką i wyszła taka właśnie żaróweczka na tych żułtych przewodach od czego to jest ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5592

Witam czy dysponując kwotą lekko około 45 tysięcy udało by mi się znaleźć jakiegoś Case 5130 czy w tych pieniążkach raczej nic dobrego nie znajdę z tego modelu i lepiej rozejrzeć się za innym modelem Case ? jeśli napisałem w złym temacie to przepraszam.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

Za te pieniadze znajdzie ,tylko trzeba mieć "znachora" który wyczai,czy nie jest podjechana skrzynia i hydraulika,bo wtedy +50% jego wartosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5592

Hmmm no to chyba jednak tą serię sobie odpuszczę i poszukam coś ze starszych modeli , myślę że z takie pieniądze znajdę coś dobrego np z serii XL


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Witam czy dysponując kwotą lekko około 45 tysięcy udało by mi się znaleźć jakiegoś Case 5130 czy w tych pieniążkach raczej nic dobrego nie znajdę z tego modelu i lepiej rozejrzeć się za innym modelem Case ? jeśli napisałem w złym temacie to przepraszam.

 

spokojnie znajdziesz tylko tak jak ktos napisal trzreba znac towar co sie kupuje bo mozna niezle dolozyc. skrzynia najwazniejsze aby tryby były całe pozostałe czesci stosunkowo tanie najczesciej uszcelniacze i tarczki do wymiany ważna pompa hydrauliki i elektryka zeby trzymała sie kupy poza tym ciągniki godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5592

No nie wiem , zobaczę jak to będzie jak zacznę szukać w jakim stanie się będą trafiać... wiem jedno ,że na 90 % zdecydowałem się na Case.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vroobel    12

Witam,

żółta kontrolka od skrzyni miga 5 razy, ktoś z was wie co to za błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj