Polecane posty

krzysiek550    1

Witam koledzy

Potrzbuje Pomocy posiadam case 5140 problem polega na tym iz kontrolka zebata pomaranczowa miga 5 razy

Jak juz wcisne kilka razy sprzeglo jedzie doprzodu ma sile Problem duzy jest z jazdą do tylu na 1 biegu po rownym jedzie jak tylko wpadnie w dolek przestaje jechac wyje cos z tylu i skacze po 5cm i stop . Czy tp moze byc wina pomy?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djmaryn07    0
Dnia 15.07.2012 o 20:19, point napisał:

silnik 10l

przekladnia 75l

przedni dyfer 6.5l

przednie planetarki 1l

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djmaryn07    0

Witam, nie działa mi sekcja pływająca przy takerzówce z hydropakiem CASE 5120 co może być przyczyną z góry dziękuję za podpowiedzi

Edytowano przez djmaryn07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jurek1    2

Witam . Mam problem z powershiftem Case 5140. Ciśnienie na koszach jest 20 bar a nie jedzie na 2,3,4 tylko wyskakuje błąd i świeci kontrolka od ciśnienia . Gdy włączę elektrozawory na krótko to jedzie bez problemów . Nie wiem tylko jakie powinno być napięcie na czujnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kontrolka sprzęgła mruga 5 razy. Co sprawdzić? 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilb5252    0

Witam mam problem w moim case 5120 z zacinającym się suwakiem oznaczonym nr12. Przez co mam problemy ze wspomaganiem kierownicy. Po przepolerowaniu go pastą polerska jest lepiej. Moje pytanie jest takie czy można to próbować w warsztatowych warunkach regenerować , polerować mocniej czy trzeba oddać cały kompensator do regeneracji.A jeżeli tak czy polecacie jakąś firmę zajmującą się tym.

 

Screenshot_2021-11-30-17-12-29-939_com.adobe.reader.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 20.10.2019 o 12:39, krzysiek550 napisał:

Witam koledzy

Potrzbuje Pomocy posiadam case 5140 problem polega na tym iz kontrolka zebata pomaranczowa miga 5 razy

Jak juz wcisne kilka razy sprzeglo jedzie doprzodu ma sile Problem duzy jest z jazdą do tylu na 1 biegu po rownym jedzie jak tylko wpadnie w dolek przestaje jechac wyje cos z tylu i skacze po 5cm i stop . Czy tp moze byc wina pomy?

 

Być może elektrozawór lub czujnik ciśnienia. Kiedy Ci miga ta kontrolka? Przy zmianie półbiegów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audia424    5
Dnia 30.06.2016 o 14:36, szczepcio05 napisał:

Witam  przestało mi  działać w CASE 5130 sterowanie manualne podnośnika elektrycznie jest ok. lecz gdy przełączę na manualne to przestaje podnośnik działać jeżeli był podniesiony to opadnie do dołu , napięcie jest wtedy w elektrozaworze od opuszczania , od czego jest elektrozawór oznaczony na zdjęciu jako brak bo pod żadną pozycją nie ma tam napięcia 

Witam jak nazywa sie ta czesc co pisze na Zdjęcia ::::   Brak Napiecia image.jpeg

Edytowano przez audia424
Brak zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptynio    0

Witam, posiadam 5140 , potrzebował bym pomocy , a mianowicie objawy są takie że brak jazdy w obu kierunkach,  nie utrzymuje napięcia na cewce modulacyjne po puszczeniu sprzęgła,  spada do 5,5 v a na cewki do jazdy przychodzi 12v tak jak powinno 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj