Skocz do zawartości

Polecane posty

gucik131    7

Co sądzicie?

http://olx.pl/oferta...html#1bc0354aa4

Może ktoś oglądał? Jakie uwagi? Czy warto jechać?

http://olx.pl/oferta...html#e2a746a368

ten claas jest nie daleko mnie, co do stanu nie wiem nic. chłopak raczej nic nie kręci. Raz na kilka lat kupi jakiś kombajn i go urzytkuje i jak się trafi kupiec to sprzedaje, przynajmniej z tego co wiem. nie jest jakimś handlarzem. u niego pracuje na nie całych 30 ha. tyle co wiedziałem to napisałem nie odpowiadam na pw

farmero015    2659

Raczej do kiprowania na stertę albo kopiec,

wysypiesz osiem ton to połowa pójdze pod koła i weź potem rusz

jahooo    254

Ale nie do pszenicy, raczej do silosu pociętą kukurydzę albo zielonkę. Kiedyś sąsiad miał takie silosy przejazdowe na wysokość około 120cm, byłyby do kiprowania w sam raz na bok

kp38    8

Z początku sam nie załapałem :)

Ale chyba tak jak mówisz :D

Thomas2135    1194

Ten ciągnik to nadaje się co najwyżej na części. Sto razy bardziej wolałbym kupić 80-kę od FINNa mimo, że trochę droższą. CO do tych ostatnich ogłoszeń z 30-tką, 3P i podobnych to ludziom już całkiem na głowę padło. :o Tak już sobie myślę, że teraz te ceny to ustalają chyba proporcjonalnie do wieku. 25 lat 25 tyś 30 lat 30 tyś. :P

Shogun    17

to musisz chyba mieć troche ha tych niedojadów skoro myślisz o specjalnej kosiarce do nich :P;)

janusz20    105

to musisz chyba mieć troche ha tych niedojadów skoro myślisz o specjalnej kosiarce do nich :P;)

20 ha ze dwa razy

20 ha ze dwa razy, nie czekam aż na pastwisku zostanie pustynia, a niektóre pastwiska mają taki skład traw który krowy gryzą tylko jak jest młody.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.