Skocz do zawartości

Fircyk81

Members
 • Zawartość

  120
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

18 Good

2 obserwujących

O Fircyk81

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 15.11.1981

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  zamojszczyzna
 1. fasola

  Wczoraj się pytałem to 2,7 , hanedlarze jeżdżą jeden za drugim
 2. fasola

  ty lepiej postów sobie już nie nabijaj, będą ludzie siać to możesz coś napisać, tylko mądrego
 3. fasola

  o odezwał się ten co najwięcej w temacie spamuje i nic nie wnosi
 4. fasola

  a ja widze że jest tu trzech najmądrzejszych lamusów co wiedzą wszystko najlepiej ,nowemu nic nie można powiedzieć. szot, ja też nic nie sprzedawałem, za obecną cene nie sprzedam.  
 5. fasola

      Dlaczego nie podasz numeru i nazwiska ? Może nikogo więcej nie oszuka....Czego tu się bać.
 6. fasola

   Chciałbym to zobaczyć, u ludzi lipa a u ciebie wow. Wiem jak sypie w tym roku ...za dużo gadasz od początku ,aż nie chce się czytać. Co do ceny to tylko mieć nadzieje że ludzie nie będą wozić po 3 zł.
 7. Witam, Mam problem z w.w. prasą. Prasując słomę , po owinięciu bela nie chce wypasć, muszę wyjść i jej pomóc. Z sianem nie było takiego problemu.
 8. Opryskiwacz Biardzki [połączone]

  U mnie też problem rozwiązany, ciśnienie już jest właściwe. Przyczyną były źle podłączone węże pompa rozdzielacz rozwadniacz. Szok !!!!
 9. Opryskiwacz Biardzki [połączone]

  Witam Mam pewien dylemat jestem posiadaczem opryskiwacza biardzki 600 litrów belka 15 rozdzielacz fero z zaworem stałociśnieniowym potrójne końcówki stabilizacja mechaniczna i rozdzielacz 5 sekcyjny. Dzisiaj zalałem go wodą po uprzednim sprawdzaniu wszystkich złączek i jak narazie nie cieknie. Podczepiłem go do 60-tki i z pełnym zbiornikiem niema problemu ze stabilnością ale mam ładowacz ale do rzeczy. Ustawiłem wszystko tak jak jest opisane w instrukcji i co się okazuje przy 1400 obrotach załączonych wszystkich sekcjach ciśnienie jest na poziomie 0.5-1 bara. Zacząłem kręcić pokrętłem od zaworu stałociśnieniowego ale na wiele to się nie zdało tak samo jak zaworami przy każdej sekcji dodam że to wszystko robiłem na niebieskich dyszach. Ciśnienie w przeponie 1 bar czyli książkowe. Może mi ktoś pomóc i wytłumaczyć co zrobić żeby uzyskać większe ciśnienie bo już nie wiem za co się wziąć. A poza tym w którą stronę kręcić zaworem stałociśnieniowym żeby zwiększyć ciśnienie.
 10. Hesston 5650 5670, sterownik i owijanie sznurkiem

  O dzięki za informacje. Dziś prasa wypróbowana wstępnie, ukręciła 2 rolki słomy. Niby wszystko ok, tylko te beleczki zbytnio nie chciały z niej wypadać...może dlategoże małe były- ok 60 cm.
 11. Hesston 5650 5670, sterownik i owijanie sznurkiem

  Punkciki poleciały dla Was. Jeszcze mi powiedz jak z ustawieniami zbicia balota. Widzę bolczyk i trzy dziurki po obu stronach. Dolny mocno słabo ?
 12. Hesston 5650 5670, sterownik i owijanie sznurkiem

  Jeszcze kwestia podłączenia sterownika. W sterowniku mam 2 okrągłe gniazda. Jedno to większe to wiadomo, przewód do prasy. Przy tym przewodzie mam jeszcze wsówkę, co to jest ? Plus i minus podłączyłem pod sterownik w to mniejsze okrągłe gniazdo po lewej co ma tylko dwa piny. Niby działa. Tylko kwestia tej wsówki przy głównym przewodzie do sterownika.
 13. Hesston 5650 5670, sterownik i owijanie sznurkiem

  jeden pas jest za długi trzeba go rozpiąć, wałek napinający ten z tyłu ma wysypane łożysko. Wyjąłem go tak , ale aby założyć trzeba będzie poluźnić pasy. Widzę że odpowiadają za to te długie sprężyny ale jak je pościągać ;/
 14. Hesston 5650 5670, sterownik i owijanie sznurkiem

  Jak w tej prasie popuścić pasy?  
 15. Dopłaty do Bydła mięsnego.

  jak jest z tymi dopłatami, są jakieś kryteria wiekowe na byki ?
×