Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mądrala    215
28 minut temu, marks50 napisał:

To prawda że w Zamościu leżą ptaki zatrute ukraińskim ziarnem ?? Jest parę filmików na ten temat ale czy to prawda ?

Nie słyszałem. Ale może ktoś ma jakieś informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2265
2 godziny temu, driver24 napisał:

Dlatego właśnie trzeba unikać takich sytuacji jak ten jeden transparent. Na takim czymś tylko dużo stracimy i nic nie załatwimy, a tu jeszcze parę osób przyklaskuje. Po prostu brak słów. 

Niech jeszcze kolejny że swastyka wyskoczy, bo czemu nie. Będzie takie poparcie społeczne naszych działań że szok.

CO JESZCZE CHCESZ STRACIĆ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3481
Napisano (edytowany)

Nie wiadomo kogo bardziej nie lubic na tym spotkaniu :) . Kombinuja , konspirują . Nawet wiem gdzie to będzie ale nie powiem :) bo sie zlęknął . Ciekawe czy będą tańce na tym spotkaniu :)  wszak to rocznica :)   

Pewnie urszule fon nogaj też przywiozą , zróbmy niespodzianke i obstawmy wszystkie przejścia by nie dojechali . Plan taki by zacząć o 5.00 rano bo spotkanie ma być bardzo wczesnie . Zapewne na granicę doleca śmigłowcem PL bo ten jest szykowany i oblatywany od kilku dni :) 

Edytowano przez marks50
  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4067

Rolnicy powinni eskortować  Tuska na granicę od samej  Warszawy   !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2024
41 minut temu, marks50 napisał:

To prawda że w Zamościu leżą ptaki zatrute ukraińskim ziarnem ?? Jest parę filmików na ten temat ale czy to prawda ?

Nie chcę powielać tego co słyszałem ale ponoć w zakładach zbożowych sporo gawronów padło po zjedzeniu qq i dyrekcja miała kazać pracownikom to po cichu sprzątnąć i wywieść  ale to tylko słyszałem nie widziałem 

19 minut temu, mano napisał:

Odnośnie prowokacji, coś takiego wpadło mi z sieci.

 

Jak to był urk i wyrzucił nasza flagę to powinien dostać jeszcze kopa w d*pę i ma front 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3481
Napisano (edytowany)

Na torach w zamościu  leżą wrony , które zbierały ziarno , dlatego pianuja wagony by nic się nie usypało po torowiskch :) , ekipy piankujaco -plombujące w akcji :)   . Jest parę filmików jak leżą na torowiskach chyba wrony ale niektóre jeszcze chodzą i zbieraja ziarna po miedzy tłuczniem . dziwne ze nawet nie zdążaja odlecieć z torowiska 

https://www.tiktok.com/@szur4444_/video/7338114571611163937?_r=1&_t=8k4i0KfE1th

był jeszcze jeden film gdzie nawet było widać mury zamościa ale nie mogę znaleźć 

Edytowano przez marks50
  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2024
2 minuty temu, marks50 napisał:

Na torach w zamościu  leżą wrony 

Tego nie widziałem więc nie potwierdzam, widziałem rozsypane zboże rzepak qq ale żaden ptak nie chciał tego jeść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9245
9 minut temu, Wicherek napisał:

Rolnicy powinni eskortować  Tuska na granicę od samej  Warszawy   !

a potem za granicę i zamknąć szlaban

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    257
Napisano (edytowany)

Co do wron z Zamościa, tez jest filmik. 

Edytowano przez mano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443
1 godzinę temu, mysza103 napisał:

I Karp z tego co można się doszukać na tej liście jest pod kilkoma pozycjami , że w sumie przewyższa nawet złote ziarno w ściąganiu zbóż z Ukry , to można powiedzieć że Świętokrzyskie ściągnęło więcej zboża niż reszta Polski . SZOK i NIEDOWIERZANIE 

Nr 100 na tej liście: firma AGROS SYLWIA S. - ściągnęła towar za prawie 7 mln. Po wpisaniu w Google wychodzi firma z gminy Pińczów. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thomek    53
1 godzinę temu, mysza103 napisał:

I Karp z tego co można się doszukać na tej liście jest pod kilkoma pozycjami , że w sumie przewyższa nawet złote ziarno w ściąganiu zbóż z Ukry , to można powiedzieć że Świętokrzyskie ściągnęło więcej zboża niż reszta Polski . SZOK i NIEDOWIERZANIE 

Karp prowadzi duży skup w łódzkim ok Lubochnia,Tomaszowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    257

Takie pytanie, co spowodowało załamanie protestów w Hrubieszowie?

Wieść gminna mówi, że bro i  war  lokalny miał wpływ!

Ktoś coś?

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3481
Napisano (edytowany)

W Dorchusku organizator z (Hruieszów) powiedział że były naciski tego cygana , były naciski pracowników że niby od tygodnia zaprzestał wypłacać pensje i jeszcze jeden szczegół . Niestety po naciskach i straszeniem kar rozwiązano protest na torach w Durdach , mafia działa straszy karami , Pozostaje tylko blokować wyjazdy z terminali by nie odstawiali tego syfu w kraj . Każdy strajk roztraja nerwowo krętaczy , czują że sie biznes urwie a do tego pociągnięci będa do odpowiedzialności więc jedyny sposób to zastraszać protestujacych , wtedy problem rozejdzie sie po kościach . Zobaczcie że z powodu zbóż nawet żebrzeński chce spotkania na granicy , śmieliśmy sie z kołodziejczaka że jak drużnik na stacyjce kieruje pociagami a teraz na granicy ma cała magistrala zlecieć :) , .

Edytowano przez marks50
  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2463
49 minut temu, Marl napisał:

Nr 100 na tej liście: firma AGROS SYLWIA S. - ściągnęła towar za prawie 7 mln. Po wpisaniu w Google wychodzi firma z gminy Pińczów. 

Tu na forum nawet pisali ze tiry z big bagow się  często u niego razładowały , zresztą on sam tu również się  reklamował że skupuje zboże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
85Tomekkk    141
30 minut temu, mano napisał:

Takie pytanie, co spowodowało załamanie protestów w Hrubieszowie?

Wieść gminna mówi, że bro i  war  lokalny miał wpływ!

Ktoś coś?

niby że ten bro zglosił strajk na 3 miesiące na kolejowej,tak wczoraj na strajku usłyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443
Napisano (edytowany)

Teraz już stracił swoje "moce legalizacyjne" zboza z ua. Woził towar na polnoc PL, teraz jego miejsce (punkty gdzie woził zboże czyli np młyny,paszarnie ) przejęły firmy np z DE, LT czy CZ które reexportuja zboże pochodzenia UA ale z "kwitami" krajów UE. Stąd drze się na strajkach,wielce poszkodowany a sam zapomniał co robił wcześniej. Dziwię się, że popierają go ludzie na strajku. Dyplomatycznie mówiąc, te big bag pewnie ktoś podrzucał aby zrobić tej firmie "ciemny PR ":/

 

3 minuty temu, Marl napisał:

@mysza103

Edytowano przez Marl
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3481
10 minut temu, 85Tomekkk napisał:

niby że ten bro zglosił strajk na 3 miesiące na kolejowej,tak wczoraj na strajku usłyszałem

To gitara , teraz za każdy dym będzie odpowiadał bro :) , możemy w każdej chwili rozkręcać tory :) jak to mawiał klasyk "wszystko spadnie na Bohuna " :) , nie mniej gość spalił się w okolicy , ludzie mu tego nie zapomną a jak uda się zamknąć granice to z piwa nie wyżyje . 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiaze    234

wywiad z największym handlarzem ukraińskim  który tutaj pilnuje interesu w Polsce..

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3481
Napisano (edytowany)

Zwykłe lanie wody ukraińskiej . Redaktor zadawał w miare trudne pytania ale odpowiedzi absurdalne . Np. zapytał o pestycydy zakazane w UE to ten broker stwierdził ze oni na ukrainie badają ziemię i produkty i według ich prawa są w normie :) a ze według prawa UE to w sumie ich nie obchodzi :) takie myslenie ze sa pempkiem swiata i reszta ma sie do nich dostosować . Na pytanie o oligrachów odpowiada ze Polacy wysyłają produkty mleczne do nich i nie widzi nic złego w tym :) takie zrobił zestawienie - czujecie się mleczarze jak oligarchowie / bo do nich jesteście porównani :) . Następna sprawa to zbagatelizowanie strajków , stwierdził ze strajki wybuchły dopiero teraz i to dopiero jak zachód zareagował :) . Nastepne przekłamanie że zgnita kukurydza to stoi juz od roku na granicy z winy blokady polskiej i tu nie widzi problemu , powołuje sie na Kołodziejczaka a to już Gryn wyjaśnił podczas rozmów że ta co stoi od kwietnia to była w węglarkach a co nagrał ostatnio Ojdana to sa wagony zbożowe które wjechały trzy dni wcześniej więc popsuć się by nie zdążyły . Tyle błędów w jednym wywiadzie to nie przypadek a propaganda na potrzeby ukraińskiego rynku - taki naganiacz który widzi ze koryto handlowe mu się urwie więc musi dorobić historię i mieli jakąś linię obrony w tym przekręcie . Zdziwiony jest np.że mleczarze powini protestowac przeciw zakoazom bo nie dość że eksportują na ukrainę to mają tańsze pasze -ale kazdy mleczaż wie że krowa jest pierwsza która wyczuje syf w paszy i po biznesie . Ogólnie to strata czasu by to słuchac , raczej to materiał propagandowy dla tuberów ,ttokerów by mieli o czym rozmawiać z polakami i tak powtarzaja potem bzdury jak ta ze od ruskich przywieźliśmy zbóż za 12 mld a od nich mniej 

Edytowano przez marks50
  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Damianek20 napisał:

Nie chcę powielać tego co słyszałem ale ponoć w zakładach zbożowych sporo gawronów padło po zjedzeniu qq i dyrekcja miała kazać pracownikom to po cichu sprzątnąć i wywieść  ale to tylko słyszałem nie widziałem 

Jak to był urk i wyrzucił nasza flagę to powinien dostać jeszcze kopa w d*pę i ma front 

to Izraelczyk wyrzucił flagę w błoto, policja go zawinęła i ma zarzuty.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2265

 

 

Stanowski bez borka i reszty zjebow robi robotę. 

 

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez danielhaker
      W jakich cenach sprzedajecie ziemniaki w 2022 roku? Czy przy niskich cenach produkcja ziemniaków jest opłacalna? Kiedy spodziewacie się wzrostów cen w waszych regionach za ziemniaki przemysłowe i jadalne? Czy pozyskanie nowych rynków zbytu pozwoli na osiągniecie lepszych cen? Jak Wy, oraz rolnicy z okolic prognozujecie ceny w sezonie 2022? Zapraszamy do dyskusji.
      Link do tematu z sezonu 2020/2021:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj