Polecane posty

marks50    3548

https://www.tiktok.com/@xmariuszx22/video/7343283125939670304?_r=1&_t=8kcPjQ4qqkC

To byli ukraińscy milicjanci nie polscy policjanci , do tego prowokatorzy na każdym miejscu :) - myslicie ze to przypadek ??? ktoś grubo opłacał takie akcje , komuś zależy by w Polsce tak się działo a już zapewnianie Tuska z góry że to byli rolnicy oznacza że wszystko było dogadane z rządem że kto by nie rzucał to Tusk w ciemno miał zagwarantować że obwinieni byli politycy , na konferencji od razu uświadomiono Tuskowi że sa nagrania ze to nie byli rolnicy to Tusk w swoim stylu stwierdził że to były stare nagrania - Czyli nie zna sie nie widział ale wiedział ze nagrania były stare :)  skąd wiedział co redaktor widział ???? Kierwiński miał wykonać zadanie a Tusk miał go chronić -taki duet .

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9101
7 godzin temu, mzk napisał:

Chłop to najgłupszy przedstawiciel narodu , strajkuje bo bankrutuje  a w mojej okolicy na 24 działki z KOWR 64 chętnych . 58 wpłaciło wadium po 120 tys. (5 tys.na kazdą działkę) ,więc czego Wy oczekujecie od Premiera .  Jak mi kolega mówił ,to nie wierzyłem , a wyglada ,że głupi głupszego w tych protestach goni - banda oszustów strajkuje -tak zaczynają znajacy temat miastowi mówić 

Ot i najmądrzejszy się odezwał i jemu podobni przyklaskują.  Wszyscy miastowi tacy inteligentni jak Ty? Znający temat potrafią wrzucić wszystkich do jednego wora...standardowe myślenie ,,znajacych temat" .

Sprawdziłeś dokładnie kim są Ci rolnicy, i czym się zajmują?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1864
7 minut temu, GRZES1545 napisał:

Ot i najmądrzejszy się odezwał i jemu podobni przyklaskują.  Wszyscy miastowi tacy inteligentni jak Ty? Znający temat potrafią wrzucić wszystkich do jednego wora...standardowe myślenie ,,znajacych temat" .

Sprawdziłeś dokładnie kim są Ci rolnicy, i czym się zajmują?

Ale coś na rzeczy jest u nas przetarg ograniczony 8 działek, 88 chętnych było, działki po 5-6 ha

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2320
9 godzin temu, Siedzacybyk napisał:

najlepiej ograniczyc predkosc do 50 km, karac jeszcze wiekszymi mandatami, ze strach za kolko wsiasc. na zachodzie sa o wiele wieksze normy, mozna piwo wypoc i jechac. u nas po piwie jestes przestepca. czyli w niemczech po piwie jestes przykladnym obywatelem, u nas przestepca! modna stala sie nagonka na kierowcow, bo to medialne, jest jasny cel do zlinczowania. za piwo szubienica , a za dwa piwa szubienica dla calej rodziny. to jest chore. nawet jak ktos wsiadzie za kolko rano, a wczoraj ciut wiecej wypil, znajda 0.02 promila i juz jest przestepca. sam w poscie, piszac pytanie z ukryta odpowiedzia ( taka prosta manipulacja) dales sie poniesc ogolnej nienawisci do kierowcow. jestem przeciwny tak rygorystycznym przepisa, co nie jest jednoznaczne ze pije, a po drugie kogo to interesuje? jestem za zniesieniem podatkow , ale niestety je place🤕 ogolna fala hejtu na kierowcow to jakis medialny majstersztyk. a chyba najbardziej i nazagorzalej wypowiadaja sie ci co nie maja prawa jazdy. a stan polskich drog wciaz jest mizerny. prosze przejechac sie a4 z legnicy do wroclawia, s12 z glogowa do jarocina, z kalisza do konina i wiele innych przykladow. dobre drogi beda wtedy, jesli do pokonania jakiegokolwiek wiekszefo odcinka bedziemy potrzebowali 15 min dojechanie lokalna droga do expresowki badz autostrady i po zjechaniu dojazd 15 min do celu.obecnie to ledwie szkielet potrzebnych drog.

Co to za herezje to według ciebie po piwie zrobić żeby można było jeździć? Tym chcesz ograniczyć wypadki? Kogo obchodzi ze wczoraj wypiłeś, a rano masz 0.02? Piłeś? Nie jedz proste jak jebanie. Skoro ludzie nie potrafią jeździć to sa ograniczenia, żeby nie było ograniczenia w zabudowanym do 50km to co by się działo? Mnie też drażni że jedziesz na trasie i wioska przelotowa i musisz zwalniać, ale jakby nie to leciałby człowiek 100-150 wyskoczy dziecko czy cos i co? piz*a zimna człowiek pójdzie na 25lat, a rodzina co? Dożywocie na grób dziecka chodzić. Gościu jakiejś wyobraźni trochę, a możesz jesteś z tych młodych ACAB, co później dorastają i sami pierwsi na policję dzownila. 

 

W USA kiedyś było ze kierowca wychodzi i ma przejść prosto ileś metrów. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzacybyk    431
przemek28_28 napisał:

A co chcesz od drogi kalisz konin? Dziur nie ma, jedziesz stabilnie 50km/h mimo że to krajówka …..a s12 to chyba nie trasa głogów Jarocin, mylisz trasy

być może nie sprawdziles, s 12 ciagnie sie przez kalisz, jarocin, leszno, glogow,zagan, az do granicy. budują ja na wschodzie polski, ale ten odcinek zachodni maja w dupie. plan tworzenia glownych arterii czasem tez jest niezrozumialy. jadac z poznania, bydgoszczy na monachium mozna byloby jechac z leszna, przez glogow na krzywa.niestety to droga przez wioski. wiekszosc jedzie na wroclaw. potem szok i zdziwienie ,ze a4 jest tak zakorkowana i przeciazona. to maly przyklad braku myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1890

U mnie przetarg nadleśnictwa 3-3,5 t/ha czynsz i wy mówicie że jest źle? Zwykli rolnicy hodowcy 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9339
10 godzin temu, tommy66692 napisał:

Co tam jakieś zzz ważne ile placa w Skierbieszowie 

akurat ZZZ skupuje w Skierbieszowie, więc nie jesteś w temacie widzę, poducz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2320
8 minut temu, Mateusz1q napisał:

U mnie przetarg nadleśnictwa 3-3,5 t/ha czynsz i wy mówicie że jest źle? Zwykli rolnicy hodowcy 

No sosny opierdola to kasy bedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9101
22 minuty temu, ws71 napisał:

Ale coś na rzeczy jest u nas przetarg ograniczony 8 działek, 88 chętnych było, działki po 5-6 ha

Może i jest, ale nie wszyscy tam lecą po to. 

23 minuty temu, Mateusz1q napisał:

U mnie przetarg nadleśnictwa 3-3,5 t/ha czynsz i wy mówicie że jest źle? Zwykli rolnicy hodowcy 

Ja też tego nie rozumiem, ale może weź zapytaj kiedy tego rolnika po co mu to🤔 

U mnie takich chyba nie ma, przynajmniej nie słyszę. 

18 minut temu, Tomek90 napisał:

No sosny opierdola to kasy bedzie. 

Raczej jak jest sosna to oni sami kupują, szukają jeszcze drzewo w cenie jest  . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzk    182
38 minut temu, GRZES1545 napisał:

Ot i najmądrzejszy się odezwał i jemu podobni przyklaskują.  Wszyscy miastowi tacy inteligentni jak Ty? Znający temat potrafią wrzucić wszystkich do jednego wora...standardowe myślenie ,,znajacych temat" .

Sprawdziłeś dokładnie kim są Ci rolnicy, i czym się zajmują?

Produkcja roslinna zbóz - w gminie brak zwierząt -ostatnie na znakach drogowych zostały ,. Według ofert przetargowych to strajkują lenie co produkować tanio nie potrafia bo się nie znają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzacybyk    431
Tomek90 napisał:

Co to za herezje to według ciebie po piwie zrobić żeby można było jeździć? Tym chcesz ograniczyć wypadki? Kogo obchodzi ze wczoraj wypiłeś, a rano masz 0.02? Piłeś? Nie jedz proste jak jebanie. Skoro ludzie nie potrafią jeździć to sa ograniczenia, żeby nie było ograniczenia w zabudowanym do 50km to co by się działo? Mnie też drażni że jedziesz na trasie i wioska przelotowa i musisz zwalniać, ale jakby nie to leciałby człowiek 100-150 wyskoczy dziecko czy cos i co? piz*a zimna człowiek pójdzie na 25lat, a rodzina co? Dożywocie na grób dziecka chodzić. Gościu jakiejś wyobraźni trochę, a możesz jesteś z tych młodych ACAB, co później dorastają i sami pierwsi na policję dzownila.    W USA kiedyś było ze kierowca wychodzi i ma przejść prosto ileś metrów.

napisalem, ze glowna przyczyna wypadkow jest zly stan drog, o ktorym sam wspomniales. alkohol to nie najwiekszy problem, ale ladnie wpasowywuje sie w licznowanie kierowcow. w niemczech jak i w pozostalych panstwach europy za wypicie piwa, czyli chyba do 0.5 promila mozna legalnie jezdzic. chcialbym abys sie odniosl , dlaczego tam jest 0.5,a u nas jako jedynym kraju 0.2, a nie obrazal nikogo.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2320
Napisano (edytowany)

Niewiem czemu tak jest, według mnie powinno być 0.00, tak samo zabranie auta powinno być jak już jest pijany kierowca. Co to do ch*ja ma być ze zabierają auto powyżej promila? To znaczy ze dalej mozna jeździć pod wpływem bo kary sa zbyt delikatne. 

 

Można mieć 0.5 promila, to można zapalić zioło, można zapalić zioło to można pociągnąć nosem, można pociągnąć nosem to mozna dac w żyłę i kierować. Każde z tych otumaniona umysł. 

Ja wypije piwo i zjem kanapkę to mam 0.00 ale są też takie osoby ze po piwie nogi zarzuca i jak taka osoba w auto?? 

 

Drogi sa jakie sa i na dobrych sa wypadki, w miastach przez używki malo wypadków? 

 

Edytowano przez Tomek90
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4369
Napisano (edytowany)

Edit.

Nie tu miał być post.

 

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6509
10 godzin temu, maniekc360 napisał:

W pierwszej kolejności powinna być ugorowana 1 klasa ziemi...

To może niech KOWR swoją ziemię ugoruje i wtedy będzie po problemie. Nie będzie licytowania wysokich czynszów. płakania potem że za wysokie i problemów że ktoś ma oddać 30% gruntów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toooomaszewski    512
1 godzinę temu, Siedzacybyk napisał:

być może nie sprawdziles, s 12 ciagnie sie przez kalisz, jarocin, leszno, glogow,zagan, az do granicy. budują ja na wschodzie polski, ale ten odcinek zachodni maja w d*pie. plan tworzenia glownych arterii czasem tez jest niezrozumialy. jadac z poznania, bydgoszczy na monachium mozna byloby jechac z leszna, przez glogow na krzywa.niestety to droga przez wioski. wiekszosc jedzie na wroclaw. potem szok i zdziwienie ,ze a4 jest tak zakorkowana i przeciazona. to maly przyklad braku myslenia.

Panientaj, oni te drogi budujo dla Polski wschodniej, Polski B, żebyśmy my podróżowali ekspresówkami do granicy niemiec tyle co Wy krajówkami, takie wyrównanie szans, czego nie kumasz 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drobny    216

Pany po ile u was pszenica ??

oferują mi 630zł netto 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1890
54 minuty temu, mzk napisał:

Produkcja roslinna zbóz - w gminie brak zwierząt -ostatnie na znakach drogowych zostały ,. Według ofert przetargowych to strajkują lenie co produkować tanio nie potrafia bo się nie znają. 

To nie planujesz budowy obory? Idealne warunki naprawdę jak u nas więcej krów jak ludzi w gminie i każdy zwiększa to nie rozumiem co jest u was? Pieniędzy nie lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renovoltage    489

Nie ma żadnego kryzysu,

kryzys by był jak by rolasy chodziły i prosiły aby ziemie od nich wziąć albo by jonh deere za poł darmo sprzedawali

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1890
8 minut temu, toooomaszewski napisał:

A Ty dlaczego nie budujesz?😃😅

Nie ma możliwości gleby zdobyć 150 tys ha 4 klasa 5000 dzierżawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniekc360    123
3 godziny temu, marks50 napisał:

https://www.tiktok.com/@xmariuszx22/video/7343283125939670304?_r=1&_t=8kcPjQ4qqkC

To byli ukraińscy milicjanci nie polscy policjanci , do tego prowokatorzy na każdym miejscu :) - myslicie ze to przypadek ??? ktoś grubo opłacał takie akcje , komuś zależy by w Polsce tak się działo a już zapewnianie Tuska z góry że to byli rolnicy oznacza że wszystko było dogadane z rządem że kto by nie rzucał to Tusk w ciemno miał zagwarantować że obwinieni byli politycy , na konferencji od razu uświadomiono Tuskowi że sa nagrania ze to nie byli rolnicy to Tusk w swoim stylu stwierdził że to były stare nagrania - Czyli nie zna sie nie widział ale wiedział ze nagrania były stare :)  skąd wiedział co redaktor widział ???? Kierwiński miał wykonać zadanie a Tusk miał go chronić -taki duet .

Jakoś za PISu prze te 8 lat ani jednej takiej akcji nie było ,a Tusk nie może się powstrzymać nawet przed wyborami samorządowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toooomaszewski    512
33 minuty temu, Mateusz1q napisał:

Nie ma możliwości gleby zdobyć 150 tys ha 4 klasa 5000 dzierżawa 

A myślałem, że powiesz, wolę spać spokojnie 😃

Co Wam powiem, to Wam powiem, ale wczoraj Kaczyński rozjebał komisje na członki, z zaczerwienienia mało orgazmu nie dostali co niektórzy 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj