jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

mirro    6461
3 minuty temu, dysydent napisał:

kiedy już zdolność wymiawiania twardego "r" zanikła?

Nie zanikła tylko kumpel ma taką lekką wadę wymowy. Ale poza tym to twardy facet i nawet jednym z naszych kontyngentów w Afryce dowodził.

2 minuty temu, 12Pafnucy napisał:

Chyba żadne inne stworzenie nie lubuje się w zadawaniu bólu tak jak ludź...

Że tak zacytuję klasyka.

"Piekło jest puste, a wszystkie diabły są tutaj" 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7667
40 minut temu, Ulman napisał:

 

 prawdę ciemny lud zawsze kupi.

Co ma kupić Afrykańczyk ?.

mawiał klasyk.

jaki klasyk ?.

1 godzinę temu, mirro napisał:

A pewnie, pewnie. Agituj do głosowania na gościa, co kręgosłup ma jak wędzona szprota. Takich nam trzeba. Facet bez hamulców z wyrokiem za fabrykowanie dowodów z wykorzystaniem zajmowanego stanowiska. Żeby on choć był z lubelskiego. A to śmierdzące jajo zrzucone nam z Nowogrodzkiej. 

Marta Wcisło, KO- odpada .

Agata Fisz (Nowa Lewica) i Sławomir Ćwik (Trzecia Droga) - odpadają .

Mirosław Piotrowski, Konfederacja - odpada , Piotrowski zawsze się dostawał jako kandydat PiS, ale potem rozstawał się z tą partyjną delegacją. Wracał do łask przed kolejnymi wyborami.  Teraz uciekł do Konfederacji .

 Krzysztof Hetman, Hetman nie będzie kandydował ze swojego rodzimego terenu. Został wysłany do Wielkopolski. 

Mariusz Kamiński, PiS.

Tylko on nikt inny .

 

mkk.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5594
Napisano (edytowany)

Cytuj w całości-

lipną prawdę ciemny lud zawsze kupi.

Jaki klasyk - Jacek Kurski . Były szef szczujni TVPis a gdy to powiedział był bodajze szefem kampanii Lecha Kaczynskiego

Nawet jakby z lubelskiego była baba z wąsami wzięta z cyrku to i tak byś na nią zagłosował. Sekta PIS tak ma.

Edytowano przez Ulman
  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7667
Napisano (edytowany)

Prawo i Sprawiedliwość .

Prawo i Sprawiedliwość

 

PiS podało datę, kiedy zaprezentuje swój program wyborczy - Bankier.pl

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4650
Dnia 2.05.2024 o 17:19, Ulman napisał:

Czyli jak zwykle nie umiesz na nic konkretnego się powołać? Byłbym zaskoczony gdyby było inaczej 🤣 

to zależy gdyby patrzeć na ciebie  gdy ci przeszkadzał orlen ze cię jak to nazwałeś zarabiali na ciebie i cie ruchają jednocześnie mieliśmy najtańsze paliwo w Eu oprócz Węgry 

srałeś tu onetowską propagandą , a dzisiaj gdy mamy jedne z droższych paliw w Eu jest super tylko Niemcy mają drożej  , moje poglądy są takie ze umiem liczyć .. 

ciekawe gdzie hubercik co dwoił się i troił broniąc obecnej , chyba się już podał  ..  

a złodziejstwo państwowych spółkach łooooooooooooo panie pis to był pryszcz przy nich      


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5594
29 minut temu, galan99 napisał:

Prawo i Sprawiedliwość .

Prawo i Sprawiedliwość

 

PiS podało datę, kiedy zaprezentuje swój program wyborczy - Bankier.pl

Paranoja  I Socjalizm


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4650
57 minut temu, Ulman napisał:

lipną prawdę ciemny lud zawsze kupi.

Jaki klasyk - Jacek Kurski . Były szef szczujni TVPis a gdy to powiedział był bodajze szefem kampanii Lecha Kaczynskiego

Nawet jakby z lubelskiego była baba z wąsami wzięta z cyrku to i tak byś na nią zagłosował. Sekta PIS tak ma.

gorsza sekta jest teraz pis to polsko polska zabawka 

gorsza jest ta psełodo polska  niemiecka zabawka 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5594
1 minutę temu, Roman176 napisał:

to zależy gdyby patrzeć na ciebie  gdy ci przeszkadzał orlen ze cię jak to nazwałeś zarabiali na ciebie i cie ruchają jednocześnie mieliśmy najtańsze paliwo w Eu oprócz Węgry 

srałeś tu onetowską propagandą , a dzisiaj gdy mamy jedne z droższych paliw w Eu jest super tylko Niemcy mają drożej  , moje poglądy są takie ze umiem liczyć .. 

 

A jakie są te ceny paliw w europie? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4650

jak byś miał olej w głowie to byś nie pisał 

Pegasus wymontował zamek w samochodzie i odciął kabel do klaksonu... 🧐

https://www.facebook.com/groups/628061249379044/permalink/689075509944284/


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5594

Daj dane o najdroższym paliwie w Polsce? Masz z tym jakiś problem ? A może jak zwykle kłamiesz jak na lewackiego PISowca przystało?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4650

jaki jesteś buc ciężko wpisać w google 

https://www.e-petrol.pl/notowania/rynki-zagraniczne/stacje-paliw-europa/on

mamy drożej jak Niemcy 🤓 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5594
9 minut temu, Roman176 napisał:

 

37 minut temu, Roman176 napisał:

to zależy gdyby patrzeć na ciebie  gdy ci przeszkadzał orlen ze cię jak to nazwałeś zarabiali na ciebie i cie ruchają jednocześnie mieliśmy najtańsze paliwo w Eu oprócz Węgry 

srałeś tu onetowską propagandą , a dzisiaj gdy mamy jedne z droższych paliw w Eu jest super tylko Niemcy mają drożej  , moje poglądy są takie ze umiem liczyć .. 

Właśnie widać jak umiesz liczyć. Samobój roku i samozaoranie dekady - wzorzec pisowskiego idioty. Ty chłopie nie rozumiesz podstawowych cyfr które wkleiłeś. Ty jesteś tak głupi,  tęgo napity a może to prowokacja?  Nikt normalny by takiego mega samobója nie popełnił.

 

  • Haha 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2083

ciekawa rozmowa z prof. Nowakiem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4650
2 godziny temu, Ulman napisał:

Właśnie widać jak umiesz liczyć. Samobój roku i samozaoranie dekady - wzorzec pisowskiego idioty. Ty chłopie nie rozumiesz podstawowych cyfr które wkleiłeś. Ty jesteś tak głupi,  tęgo napity a może to prowokacja?  Nikt normalny by takiego mega samobója nie popełnił.

 
czego znowu nie rozumiesz .. ? 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6461
7 godzin temu, nie napisał:

ciekawa rozmowa z prof. Nowakiem

Może i ciekawa, ale jak się zaczyna robić z historii ideologię, to historia jako taka przestaje mieć znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3197

słuchałeś tego @mirro? warto se puścić do kawy czy szkoda czasu i lepiej byle co innego?

 

o moją podatność na ideolo ... z resztą wiesz - nie musisz się obawiać, bardziej to odwrotnie zareaguję do intencji "wciskacza" tego syfu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6461
Napisano (edytowany)
7 minut temu, dysydent napisał:

słuchałeś tego @mirro?

Słuchałem , bo Gen Andrzejczak tam jest.  Tylko mam takie pytanie. Od kiedy to Pan "nie", polubił ludzi ze Stratpoints? Przecież to nie jego klimaty.:brawo:

7 minut temu, dysydent napisał:

o moją podatność na ideolo ...

Znaczy, to nie takie wredne ideolo, tylko ideologizowanie historii Polski. A może ja jestem przewrażliwiony? 

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3197
Napisano (edytowany)
6 minut temu, mirro napisał:

Stratpoints

a no tak (oczywiście piszę to po dogooglowaniu) konflikt interesów a odkąd zniesiono obowiązkową "zetkę" to większość jest po stronie oczekiwanych fundatorów a nie beneficjentów a ja podły nie doceniam niczego za co w ostatnich dekadach.. no kombatanci którzy dla Polski coś wymiernego materialnie wywalczyli już pomarli i z samej starości tak że ... no
ja zwolennik takiego swoistego "pińcet plus" dla narybku bo czasy takie idą że warto w to bardziej

Edytowano przez dysydent
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6461
Napisano (edytowany)

Poleciałem skrótem "branżowym" i wyszło mało czytelnie, Moja wina, poprawię się na przyszłość. Ale leje się woda do opryskiwacza i to była chwila. O już się nalało pełno 6tyś litrów, trza mieszać oprysk i d*pę brać w troki.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3197
Napisano (edytowany)

a u mnie się wiater ruszył samo na kierunek do pszenic i już wolę "du..ę" bladą z pryskaniem niż sąsiada pszenicę po zawianym chlomazonie... też bladą
Woda jeszcze wczoraj nalana ale na razie se jeszcze postoi na lepsze... wiatry

no to myślałem że se i ja posłucham ale że co? dwie i pół godziny?! nie ma opcji w maju przy pogodzie i w dzień roboczy żeby nawet wszystkie sztaby świata z tajnych narad na polski zdubbingowanych puszczali no nie ma opcji.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5594
7 godzin temu, Roman176 napisał:
 
czego znowu nie rozumiesz .. ? 

Ciebie nie rozumiem. Piszesz ze umiesz liczyć i że mamy jedne z najdroższych paliw w Europie a drożej mają  tylko Niemcy. Potem wklejasz link z którego wynika że mamy jedne z tańszych paliw w Europie i sam sobie strzelasz samobója. 

Pewnie pieprzysz tak bez sensu za pisowska propagandą I nawet nie sprawdziłeś mimo że że twierdzisz że umiesz liczyć. Piękne samozaoranie.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek222    676
15 godzin temu, dysydent napisał:

mam pytanie
dlaczego akurat mój post zwrócił Twoją uwagę że ten akurat zacytowałeś? za co nota bene - dzięki

domyślam się intencji zdyskredytowania Mentzena no ale sztampowymi metodami prymitywnego bezmerytorycznego paszkwilu istnieje ryzyko przeciwskuteczności. Oczywiście nie zarzucam Tobie niczego bo wrzuciłeś co akurat znalazłeś tylko jak to się ma do jednak sensowności przynajmniej niektórych argumentów jakimi Mentzen poparł tym razem bezsens proponowanych przez popaprańców alternatyw dla CPK.

 aa i jeszcze jedno - w słowie "kuc" nie ma jakiej literówki? bo oprócz znaczenia przerośniętego kucyka innego znaczenia tego słowa nie znam

Otóż twój post zwrócił moją uwagę tylko że względu na tego obrzydliwego cynika większego niż Morawiecki. W 2022 był zdecydowanie przeciwko CPK, bo lotnisko będzie przynosić straty i nie mamy takiego potencjału gospodarczego oraz korzystnego położenia jak Niemcy. Natomiast kiedy ogarnął, że na anty-niemieckiej narracji można zyskać trochę poparcia wśród prawactwa, to idzie ślepo w tą narrację. Wcale mnie to nie dziwi. Pamiętak jak po przewalonych przez konfę w wyborach 2023 żałował w jednym z wywiadów, że źle rozplanowali czasowo atakowanie Trzaskowskiego, że będzie on zmuszał do jedzenia robaków, bo to dopiero "żarło" wśród wyborców wiosną i robiło zasięgi. No ale potem się znudziło. Gość nie jest głupi, samemu wie, że bredzi komunały, ale żeby zyskać poklask wśród przygłupiego elektoratu będzie szedł w najbardziej absurdalną narrację jak z tymi robakami. Cynizm i wyrachowanie pana doktora nie znają granic.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3197

oj dzięki! sensowna i merytoryczna odpowiedź że nawet uznałem iż lajk to mało :)
czy wszystko z Mentzena to "komunały" można dyskutować i można się zgadzać albo nie z resztą (ze sporą częścią o ile nie większością się zgadzam) i nawet jeśli trzeba by podjąć polemikę z pozostałą częścią to na pewno jest z czym tylko na razie nie mam czasu ale na pewno do rozmowy powrócę przy pierwszej wolniejszej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5594

Zacznijmy od tego żeby wysłuchać obydwie jego wypowiedzi i na tym dyskutować zamiast bazować na wpisie jakiegos nieznanego człowieka. 

  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj