jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

mirro    6475
Przed chwilą, Mariusz2903 napisał:

PIS się dobrze trzyma w sondażach do europarlamentu , wychodzi na to że ludzie nie chcą iść z nurtem zielonej Europy .

No to pójdą z twórcami tego nurtu. Można powiedzieć "ojcami założycielami".:lol:

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3226
Napisano (edytowany)
18 minut temu, mirro napisał:

No to pójdą z twórcami tego nurtu. Można powiedzieć "ojcami założycielami".:lol:

 

te "ojce założyciele" już w takim wieku że nawet nie muszą już niczego zakładać aby następnego rodzeństwa nie było
i Bogu dzięki - nota bene pod służbę któremu tak się nachalnie podszywali

________________________
Pani Frał? nieee. Pani Frał by wiedziała hurtowo po ile kilowaty stoją, i że to nie RadBull a zamiast podpasek można używać :P dlatego tak hurtowo stoją

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6475
3 minuty temu, dysydent napisał:

Bogu dzięki - nota bene pod służbę któremu tak się nachalnie podszywali

Albowiem nieznane sa dla nich ścieżki, którymi wiedzie ich Pan.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3226
Napisano (edytowany)

oj chyba "Pan" ich zostawił własnemu losowi i to już bardzo dawno temu bo aż tak źle to nie On aby komukolwiek życzył jak oni skończą... już skończyli tak że już tylko jeden czort wie kto ich prowadzi

jak by co to ja nie!
ja tylko podpuszczam :D

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6475
6 minut temu, dysydent napisał:

oj chyba "Pan" ich zostawił własnemu losowi

Chyba że taki plan miał od początku.:lol:"Spojrzał na nich, pokiwał głową i mówi- już ja was urządzę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3226
Napisano (edytowany)

nawet nie tyle bo nic nie musiał ani mówić ani robić, od razu widać że i tak "urządzą się sami"
mam tylko nadzieję ze dylematu też nie ma co zrobić z ich dobrowolnymi podrządnymi bo tu sumienie może dojść do głosu i jeszcze zechce tych uratować

nawet jeśli wie iż jeszcze co i gorszego z tych może się zrodzić

i znów - jak by co, ja sumienie mam czyste - ostrzegałem i to dawno temu i nie raz
tylko tu taki jeszcze poboczny dylemat - czy to u mnie to sumienie czy jego brak? :P

Edytowano przez dysydent
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6475

A tym to najwyżej z liścia pociągnie.:lol:

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3226
Napisano (edytowany)

a no zdało by się

tylko starajmy się nie być tym liściem bo on zwykle najgorzej na tym wychodzi

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6475
9 minut temu, dysydent napisał:

tylko tu taki jeszcze poboczny dylemat - czy to u mnie to sumienie czy jego brak? :P

Brak. Ale to organ zbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3226
Napisano (edytowany)

jak ogon? no niższe gatunki tylko ogony mają

no ale pożarów by było mniej jeśli by tylko ogony zanikały nie pociągając za sobą sumienia
(się mi "spasowało" jak zamykałem stronę co se na linka do paru postów temu o tym we Warszawie otworzyłem)

ale krystalicznie czyste powietrze, nic tylko z jakim superzoomem się na polowanie fotograficzne w teren wybrać zwłaszcza że niedziela

no rozważę, rozważe a póki co se na ładowanie ponastawiam i baterie i powerbanki bo rzadko tak przejrzyście się zdarza.
Jednak trzeba mieć jakiegoś "kota na punkcie../."; to jeden ze stadka moich

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6475
11 minut temu, dysydent napisał:

no ale pożarów by było mniej jeśli by tylko ogony zanikały nie pociągając za sobą sumienia

To nie kwestia sumienia. Samo sumienie pozwala relatywizować, usprawiedliwiać troszkę a wręcz podpowiada że istnieje coś takiego jak "mniejsze zło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3226

może później o tym sumieniu bo na razie to nie w taką pogodę siedzieć w domu .. no nie mam sumienia

acha - to właśnie było do udowodnienia :o xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6475
2 minuty temu, dysydent napisał:

może później o tym sumieniu bo na razie to nie w taką pogodę siedzieć w domu

Wczoraj oficjalnie zakończyłem sianie groszku. Dzisiaj robię sobie wolne. posiedzę na dupsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7681
1 godzinę temu, mirro napisał:

No to pójdą z twórcami tego nurtu. Można powiedzieć "ojcami założycielami".:lol:

 

Zielony ład w Unii , narodziła się  w 2000 r .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6475
Napisano (edytowany)
2 minuty temu, galan99 napisał:

narodziła się  w 2000 r .

Nie ważne w którym roku, ważne że na Nowogrodzkiej i Pan Wojciechowski z dumą to przyznał.:lol:

Edytowano przez mirro
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7681

Nakazał wszystkim krajom wprowadzić zielony ład .

image.jpeg.c05ece14953f7f05eddbabb934d26c5c.jpeg

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6475
2 minuty temu, galan99 napisał:

Nakazał

Nie o nakaz mi chodziło, tylko o przyznanie się do przyłożenia do tego ręki, w najbardziej niefortunnym czasie.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25907

Albowiem nie wiedział co czyni, że też tak pojadę groszkowym kaznodzieją 🤣

 

Ja to bym tak po proeuropejssssku zrobił zgodnie z lansowanym trendem.

Otóż,  mamy nagonkę i dysputy  na temat tabletki dzień po, aborcji i eutanazji.

Na pigułkę i aborcję już za późno, a zatem rozważyć można eutanazję tego ładu.  Nie daj bóg jeszcze to odżyje i rozmnożyć będzie się chciało...

 

Po takim zauważalnym akcie eutanazji, łatwiej będzie ludzi przekonać do tegoż😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7681

Powiedz że podpisał  to co mu kazali czyli Ursula von der Leyen .

Dla tego Polak został komisarzem rolnictwa - jak by co to Polska wprowadziła zielony ład .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5597

To UE mogła coś niezależnemu i suwerennemu pisowców coś kazać? Od kiedy tak jest?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    604
3 godziny temu, Mariusz2903 napisał:

Jachira , posłanka wybierana do sejmu dla jaj , jest z zielonych czyli czerwonych komuchów i komunistki i feministki ją wybierają .

Trzeba przyznać, że powyżej prezentowane przemówienie , ktoś jej ładnie sformułował. Poniekąd jest w tym trochę racji , bo ogólnie rzecz ujmując zielony ład z założenia nie był niczym złym . Samo ograniczenie stosowania środków ochrony roślin, nawozów its miało przynieść pozytywny skutek , ale ........na zachodzie Europy mają zarejestrowanych więcej substancji ochrony roślin i wycofanie części nie stanowi takiego problemu jak w Polsce . Przy gospodarowaniu na lepszych glebach , ograniczenie stosowania nawozów sztucznych też nie będzie zbyt odczuwalne,  Co do OZE ,to  nic nie zastąpi stałego i pewnego źródła energii elektrycznej,a wiadomo , że energia z wiatraków jest - albo jej czasowo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6475
1 godzinę temu, Agrest napisał:

Albowiem nie wiedział co czyni, że też tak pojadę groszkowym kaznodzieją 🤣

Zaiste List św. Pawła do Rzymian 11,33-36 (Jak niezbadane są wyroki Pana i nie do wyśledzenia Jego drogi)

Bogu ufamy – wszystkich innych śledzimy:lol:

11 minut temu, andrzej78 napisał:

Poniekąd jest w tym trochę racji , bo ogólnie rzecz ujmując zielony ład z założenia nie był niczym złym .

Owszem, tylko jak wiele wspaniałych pomysłów został wypaczony aktami wykonawczymi, oraz lobbingiem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5597
1 godzinę temu, andrzej78 napisał:

Trzeba przyznać, że powyżej prezentowane przemówienie , ktoś jej ładnie sformułował. Poniekąd jest w tym trochę racji , bo ogólnie rzecz ujmując zielony ład z założenia nie był niczym złym . Samo ograniczenie stosowania środków ochrony roślin, nawozów its miało przynieść pozytywny skutek , ale ........na zachodzie Europy mają zarejestrowanych więcej substancji ochrony roślin i wycofanie części nie stanowi takiego problemu jak w Polsce . Przy gospodarowaniu na lepszych glebach , ograniczenie stosowania nawozów sztucznych też nie będzie zbyt odczuwalne,  Co do OZE ,to  nic nie zastąpi stałego i pewnego źródła energii elektrycznej,a wiadomo , że energia z wiatraków jest - albo jej czasowo nie ma.

Skąd masz taka wiedzę? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3066

1715175867_xjsag5_600.jpg


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj