jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5597

Tak jak pisałem to jest twoja  pokrętna interpretacja wpojona ci przez propagandę. Co mam pisać o konfederacji? Oni od początku sa stabilni i mówią że to idiotyzm. Zdania nie zmieniają więc o czym tu dyskutować? 

A może to ty tak się ciskasz bo barany raz sa za, teraz są przeciw i chcesz ciężar dyskusji przesunąć w innym kierunku?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1314

https://wiadomosci.wp.pl/niecaly-miesiac-pracy-zarzad-pwpw-dostal-solidne-podwyzki-7027045801831392a

Jestem w szoku że TVN podał tą wiadomość , zaczyna się dojenie państwa , jak porządzą dłużej to skarb będzie świecił pustkami .

3 minuty temu, Ulman napisał:

Tak jak pisałem to jest twoja  pokrętna interpretacja wpojona ci przez propagandę. Co mam pisać o konfederacji? Oni od początku sa stabilni i mówią że to idiotyzm. Zdania nie zmieniają więc o czym tu dyskutować? 

A może to ty tak się ciskasz bo barany raz sa za, teraz są przeciw i chcesz ciężar dyskusji przesunąć w innym kierunku?

Są przeciw antypolskim ustawom w tym momencie i mi to wystarczy jak wygrają i znowu się podporządkują nakazom brukseli to przyznam ci rację .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5597

TVPis by czegoś takiego nie podała😆

A z czym istotnym PIS się nie podporządkował? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1314
8 minut temu, Ulman napisał:

TVPis by czegoś takiego nie podała😆

A z czym istotnym PIS się nie podporządkował? 

I dalej zły PIS a o złodziejach z rządu co podniosą energię , gaz , wodę - nic .

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5597

Każda kolejna ekipa dokładała coraz większe podatki nawet jeśli pozornie pokazywali ciemnemu ludowi że PIT zmalał. PIS i PO niczym się różnią więc dokładnie tego można się było po obecnych spodziewać. Dadzą jakiś socjalny ochłap , coś tam pościemniają, tak samo zasłonią się podatkami unijnymi, dalej będą drukować pieniądz i będzie tak jak było.

No ale wracając do pytania - w czym istotnym PIS się nie podporządkował UE?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1314

Mroził ceny , dawał większe osłony . Nie zamknął Turowa , dyscyplinował sędziów , KRS wybierali politycy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4653
14 godzin temu, Ulman napisał:

Tusk przegłosował podczas rządów PIS? I kto tu chleje?

imbecylu sprawdź głosowanie 

Polacy nie skreślają Europejskiego Zielonego Ładu, ale domagają się wprowadzenia w nim zmian

badania uni nad zielonym ład ...   

 

kontra nasze niemieckie media 

Ochrona klimatu ponad partyjnymi podziałami

Jak wynika z sondażu przeprowadzonego w lutym, 57 proc. badanych uważa, że działania zapobiegające zmianom klimatu należy wprowadzić od teraz. 16 proc uważa, że na takie działania jest już za późno, a 14 proc. – że mamy czas na dyskusję o ich zasadności.

15 godzin temu, Ulman napisał:

Ten wykaz z Nowogrodzkiej ci przysłali czy może jakiś Rachoń opublikował?

A wychwalać PISowcom zielony ład to też Tusk kazał? 🤣 

buraku kliknąłeś w link ? a czytać umiesz co było w 2019 a 2023 ?   upośledzony umysłu pełnej postaci , mam rozumieć ze wszyscy rolnicy w EU strajkowali zeszłym roku 3 kwartale bo pis przegrał wybory w Polsce ? 🤣

5 godzin temu, hubertuss napisał:

Teraz Kaczyński tłumaczy ciemnemu ludowi jak swego czasu nazwał elektorat pis Kurski. Że wtedy jak pis się zgadzał to był inny zielony ład teraz jest inny. Oni naprawdę uważają swoich wyborców za ciemnotę.

ty na pewno  jesteś   .. ponawiam pytanie rolnicy w całej EU wyszli w zeszłym roku na ulice bo pis przegrał wybory ? oczywiście rudy przyjął tą retorykę bo to najgłupszy elektorat 

Parlament Europejski forsuje Zielony Ład. Przyjęto ważną dyrektywę
 

Parlament Europejski przyjął dyrektywę o charakterystyce energetycznej budynków. "To kolejny dokument Zielonego Ładu" - zaalarmowała europosłanka PiS Anna Zalewska. Dyrektywa zakłada odejście od finansowania instalacji gazowych. Polityczka PiS zaznaczyła, że przyjęcie projektu uderzy w setki tysięcy Polaków, którzy partycypowali w programie Czyste Powietrze. Ten zapewniał dofinansowanie na wymianę kotłów węglowych.

Trwające w całej Europie protesty rolników nie zatrzymały prac unijnych instytucji. Parlament Europejski forsuje Zielony Ład, przyjmując kolejne akty prawne. 

"Koniec kotłów na paliwa kopalne, w tym na gaz" - napisała w mediach społecznościowych Anna Zalewska. 370 z 615 głosujących europarlamentarzystów opowiedziało się za nową dyrekt


Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-parlament-europejski-forsuje-zielony-lad-przyjeto-wazna-dyre,nId,7385453#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6475
1 godzinę temu, Mariusz2903 napisał:

dyscyplinował sędziów

Aż zaczęli uciekać na Białoruś?:jarabanan:

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4653

nie św krowy bez nadzoru 

  • Haha 2

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4653
Napisano (edytowany)

Skandal: Zarząd TVN odmawia komentarza na temat swojej pracownicy Magdzie Mołek

Oprac. Natalia Pacholczyk12.05.2024 14:56
photo.webp
Podczas nadawanego na żywo programu "TVN Style" wybuchł poważny skandal pomiędzy prowadzącą Magdą Mołek a gościem Jerzym Owsiakiem. Podczas burzliwej dyskusji Magda Mołek zakwestionowała prawdziwość słów Jerzego Owsiaka, nazywając go kłamcą na oczach tysięcy widzów programu na żywo. W reakcji na ten incydent kierownictwo stacji telewizyjnej zdecydowało się wycofać wywiad z anteny, odmawiając komentarza na temat zaistniałej sytuacji i zachowania prezenterki Magdy Mołek.
photo2.webp
MIMO WSZYSTKICH TRUDNOŚCI NASZA REDAKCJA ZDECYDOWAŁA SIĘ OPUBLIKOWAĆ TEN WYWIAD:
Magda Mołek: „Praktycznie nie pracujesz – nigdy nie uwierzę, że żyjesz z jednej pensji! Rok temu jeździłeś starym samochodem i mieszkałeś w małym mieszkaniu. Jak udało Ci się dokonać tyle zmian?”.
Jerzy Owsiak: „Moje życie rok temu jest dla mnie jak poprzednie życie! Teraz mieszkam w domku na wsi, miesiąc temu kupiłem mieszkanie do wynajęcia, a starego samochodu pozbyłem się dawno temu – teraz Jeżdżę nowym Land Roverem, ale dużo pracuję, więc nie zarzucaj mi, że jestem leniwy. Jestem w stanie zrozumieć Twoje zdziwienie, ale polecam po prostu zmienić tryb życia.”
Magda Mołek: „Wszystko dobrze wygląda tylko w teorii! Codziennie muszę się męczyć w pracy, aby wyżywić rodzinę. I wiesz co z tego mam? Zawsze brakuje mi pieniędzy”.
Jerzy Owsiak: „Jaki jest problem w tym, żeby pomyśleć z innej perspektywy? Po prostu zaakceptuj fakt, że praca to nie jedyny sposób na zarabianie pieniędzy. Kiedy ktoś mi mówi, że mam szczęście to śmieję mu się w twarz. Dziś wszystko czego potrzebujesz, żeby się wzbogacić bez wstawania z kanapy jest w Internecie.”
Magda Mołek: „Więc mówisz, że każdy może zarabiać tak jak Ty? Nie chcę mi się w to wierzyć...”.
Po tym zdaniu Jerzy Owsiak bardzo się rozzłościł. Uczestnik zaczął kłócić się z Magdą Mołek, pokazując jej coś na swoim telefonie.
Jerzy Owsiak: „Nie wierzysz mi? Daj mi 1050 zł, a zmienię to w milion w ciągu 3-4 miesięcy! Wszystko zależy od Ciebie i czy tego chcesz, czy nie.”
Magda Mołek: „Wszyscy widzowie zauważyli, że pokazałeś mi stronę, na której zarabiasz, a nasza kamera uchwyciła link! Dlaczego zdecydowałeś się pokazać tą stronę na żywo wiedząc, że mogłoby to zaszkodzić państwu?”.
Jerzy Owsiak: „Nie róbcie ze mnie potwora, chcę dać z siebie wszystko i otworzyć ludziom oczy na prawdę. Dlaczego komukolwiek miałby przeszkadzać dodatkowy dochód?”
Magda Mołek: „Pomyśl o tym: jeśli wszyscy zaczną się bogacić, kto będzie pracował w szpitalach, szkołach, sklepach i fabrykach? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?”.
Jerzy Owsiak: „Myślę, że ludzie powinni mieć wybór, w jaki sposób zarabiają pieniądze – ciężko pracując przez całe życie czy spędzając godzinę dziennie siedząc w łóżku. Jeśli nie wierzysz w to, co mówię, przekonaj się sam.
Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8576
6 godzin temu, hubertuss napisał:

Teraz Kaczyński tłumaczy ciemnemu ludowi jak swego czasu nazwał elektorat pis Kurski.

Kurski mówił o wyborcach rudego, że to ciemny lud, tylko problem w tym że ty słyszysz to co chcesz słyszeć, ciebie też miał na myśli😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1314

Obraz

Obraz

Obraz

Dzisiejsza eurowizja czyli Europa , na dole eurowizja 30 lat temu i Polka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1963
Mariusz2903 napisał:

Mroził ceny , dawał większe osłony . Nie zamknął Turowa , dyscyplinował sędziów , KRS wybierali politycy .

Nooo w uj sukces i zaebisty prognostyk w przyszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4653
6 minut temu, witejus napisał:

Kurski mówił o wyborcach rudego, że to ciemny lud, tylko problem w tym że ty słyszysz to co chcesz słyszeć, ciebie też miał na myśli😆

tak jak czysta woda 

Średnio 122 tys. widzów programu "Bez trybu. Justyna Dobrosz-Oracz" w TVP Info

 pani z GW  utajnione zarobki 

teraz jest ok teraz nie trzeba na onkologia 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1963
Roman176 napisał:

Skandal: Zarząd TVN odmawia komentarza na temat swojej pracownicy Magdzie Mołek Oprac. Natalia Pacholczyk12.05.2024 14:56 

Oprac. Natalia Pacholczyk... 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4653

wyborcza 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4653
40 minut temu, DTaras napisał:

Oprac. Natalia Pacholczyk... 😃

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5597
3 godziny temu, Mariusz2903 napisał:

Mroził ceny , dawał większe osłony . Nie zamknął Turowa , dyscyplinował sędziów , KRS wybierali politycy .

Jak mroził ceny i dawał osłony to z czego to finansował? 

KRS niech już lepiej wybierają sędziowie bo politycy to emanacja głupoty ich wyborców.

Jak ten PIS tak dbał to jaka z nich prawicą? Toż to typowe lewactwo tyle że klepiące się po plecach z czarnymi.

1 godzinę temu, Roman176 napisał:

 

Podczas nadawanego na żywo programu "TVN Style" wybuchł poważny skandal pomiędzy prowadzącą Magdą Mołek a gościem Jerzym Owsiakiem. Podczas burzliwej dyskusji Magda Mołek zakwestionowała prawdziwość słów Jerzego Owsiaka, nazywając go kłamcą na oczach tysięcy widzów programu na żywo. W reakcji na ten incydent kierownictwo stacji telewizyjnej zdecydowało się wycofać wywiad z anteny, odmawiając komentarza na temat zaistniałej sytuacji i zachowania prezenterki Magdy Mołek.

A z jakiej racji TVN ma się komukolwiek tłumaczyć?

1 godzinę temu, Roman176 napisał:

tak jak czysta woda 

Średnio 122 tys. widzów programu "Bez trybu. Justyna Dobrosz-Oracz" w TVP Info

 pani z GW  utajnione zarobki 

Kiedy ujawniono zarobki funkcjonariuszy TVPis?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4653
1 godzinę temu, Ulman napisał:

A z jakiej racji TVN ma się komukolwiek tłumaczyć?

nie musi , trafiła w punkt z pytaniami nie pracuje nie zarabia a żyje jak pączek w maśle 

1 godzinę temu, Ulman napisał:

Kiedy ujawniono zarobki funkcjonariuszy TVPis?

a były tajne ? 

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1314

TV Republika podbija rynek medialny w Polsce , oglądalność bije kolejne rekordy . Dziennikarze byłej publicznej , podnoszą słupki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3066

 

3 godziny temu, Roman176 napisał:

Skandal: Zarząd TVN odmawia komentarza na temat swojej pracownicy Magdzie Mołek

Oprac. Natalia Pacholczyk12.05.2024 14:56
photo.webp
Podczas nadawanego na żywo programu "TVN Style" wybuchł poważny skandal pomiędzy prowadzącą Magdą Mołek a gościem Jerzym Owsiakiem. Podczas burzliwej dyskusji Magda Mołek zakwestionowała prawdziwość słów Jerzego Owsiaka, nazywając go kłamcą na oczach tysięcy widzów programu na żywo. W reakcji na ten incydent kierownictwo stacji telewizyjnej zdecydowało się wycofać wywiad z anteny, odmawiając komentarza na temat zaistniałej sytuacji i zachowania prezenterki Magdy Mołek.
photo2.webp
MIMO WSZYSTKICH TRUDNOŚCI NASZA REDAKCJA ZDECYDOWAŁA SIĘ OPUBLIKOWAĆ TEN WYWIAD:
Magda Mołek: „Praktycznie nie pracujesz – nigdy nie uwierzę, że żyjesz z jednej pensji! Rok temu jeździłeś starym samochodem i mieszkałeś w małym mieszkaniu. Jak udało Ci się dokonać tyle zmian?”.
Jerzy Owsiak: „Moje życie rok temu jest dla mnie jak poprzednie życie! Teraz mieszkam w domku na wsi, miesiąc temu kupiłem mieszkanie do wynajęcia, a starego samochodu pozbyłem się dawno temu – teraz Jeżdżę nowym Land Roverem, ale dużo pracuję, więc nie zarzucaj mi, że jestem leniwy. Jestem w stanie zrozumieć Twoje zdziwienie, ale polecam po prostu zmienić tryb życia.”
Magda Mołek: „Wszystko dobrze wygląda tylko w teorii! Codziennie muszę się męczyć w pracy, aby wyżywić rodzinę. I wiesz co z tego mam? Zawsze brakuje mi pieniędzy”.
Jerzy Owsiak: „Jaki jest problem w tym, żeby pomyśleć z innej perspektywy? Po prostu zaakceptuj fakt, że praca to nie jedyny sposób na zarabianie pieniędzy. Kiedy ktoś mi mówi, że mam szczęście to śmieję mu się w twarz. Dziś wszystko czego potrzebujesz, żeby się wzbogacić bez wstawania z kanapy jest w Internecie.”
Magda Mołek: „Więc mówisz, że każdy może zarabiać tak jak Ty? Nie chcę mi się w to wierzyć...”.
Po tym zdaniu Jerzy Owsiak bardzo się rozzłościł. Uczestnik zaczął kłócić się z Magdą Mołek, pokazując jej coś na swoim telefonie.
Jerzy Owsiak: „Nie wierzysz mi? Daj mi 1050 zł, a zmienię to w milion w ciągu 3-4 miesięcy! Wszystko zależy od Ciebie i czy tego chcesz, czy nie.”
Magda Mołek: „Wszyscy widzowie zauważyli, że pokazałeś mi stronę, na której zarabiasz, a nasza kamera uchwyciła link! Dlaczego zdecydowałeś się pokazać tą stronę na żywo wiedząc, że mogłoby to zaszkodzić państwu?”.
Jerzy Owsiak: „Nie róbcie ze mnie potwora, chcę dać z siebie wszystko i otworzyć ludziom oczy na prawdę. Dlaczego komukolwiek miałby przeszkadzać dodatkowy dochód?”
Magda Mołek: „Pomyśl o tym: jeśli wszyscy zaczną się bogacić, kto będzie pracował w szpitalach, szkołach, sklepach i fabrykach? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?”.
Jerzy Owsiak: „Myślę, że ludzie powinni mieć wybór, w jaki sposób zarabiają pieniądze – ciężko pracując przez całe życie czy spędzając godzinę dziennie siedząc w łóżku. Jeśli nie wierzysz w to, co mówię, przekonaj się sam.

To że roman się nie zorientował że to fejk to mnie nie dziwi ale że wy ¿???¿

  • Like 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5597
26 minut temu, Roman176 napisał:

nie musi , trafiła w punkt z pytaniami nie pracuje nie zarabia a żyje jak pączek w maśle 

a były tajne ? 

Jak nie musi to na czym ten skandal polega?  Już tyle było podejść do tego Owsiaka co ponoć kradnie na potęgę i nawet PIS nic na niego przez 8 lat nie znalazł. Poszczuli na niego ciemny lud i to by b yło na tyle. 

Gdzie były regularnie publikowane zarobki funkcjonariuszy TVPis przez ostatnie 8 lat?

21 minut temu, Mariusz2903 napisał:

TV Republika podbija rynek medialny w Polsce , oglądalność bije kolejne rekordy . Dziennikarze byłej publicznej , podnoszą słupki .

Sekta PIS podążyła za propagandą od której zdążyła się uzależnić. Żadna w tym zasługa TV Republika.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25910

Kiedyś trafiłem.na tekst w tym samym tonie pisany tylko wówczas bohaterem był Mentzen. Też wyciekł link do strony na której zarabia się miliony😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9297

https://www.facebook.com/reel/343379758777073

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj