konteno

Pogoda rolnicza w 2024 i nie tylko

Polecane posty

gregor1284    14236
2 minuty temu, hubertuss napisał:

Jaki rząd miał wpływ kto się pojawił wśród rolników? Cieszyliście się, że Duda i Solidarność się przyłącza no to wam pomogli. Już nawet ci z marszu niepodległości zadbali by nie było wśród nich prowokatorów. A rolnicy widać albo nie myśleli albo się cieszyli, ze będzie dym. Przecież Duda mówił, że to górnicy i hutnicy. O co teraz chodzi?

Mało wiesz chlopie 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8577
7 godzin temu, wojtal24 napisał:

powiedz mi co te izby zrobiły dla rolników po za tym że diety biorą co miesiąc. chociaż z 5 konkretów

Odpowiedź masz powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14236
1 minutę temu, krzychu121 napisał:

Tam większość tej policji to po oczach było widać że się trzęsła że strachu. 

Kto się cieszył? 

Ode mnie z powiatu to nawet tych z drogówki połapali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3960
11 minut temu, Qwazi napisał:

Moja ocena dzisiejszych zmagań władzy z rolnikami 3:0. Punkty dla rządzących:

1. ponownie olali chłopów

2. sprowokowali ich do zadymy

3. pokazali krajowi, że rolnicy to oprychy

Co mnie raziło w oczy:

1. zbyt dużo nazw politycznych na transparentach

2. ludzie w wieku 60+ w białych, wyśwechtanych kamizelkach, które już niejeden protest przeżyły, z napisem "solidarność"

3. zbyt wielu podchmielonych i przez to odważnych w tłumie, młodzieńców "zagrzewających" do boju

A z policją na pieszo się nie da wygrać. Tym bardziej gromadzie, bez dowodzenia i grama dyscypliny...

Teraz możecie mnie hejtować🤷...

@pedro2 jak tam???

Też mnie to wkur.ia że jest zbyt wielu podchmielonych a przez to głupich osób. Robią nie potrzebne problemy. A prowokatorzy tylko czekali aby tłum szedł za jakimiś głupimi pomysłami. Polityków i celebrytów z solidarnośći należy przeganiać 

Przed chwilą, gregor1284 napisał:

Ode mnie z powiatu to nawet tych z drogówki połapali 

Większość to tam nie wiedziała co się dzieje. Wzrok mieli zagubiony i pełen strachu. Gdyby nie broń przy pasie to przy głośniejszym krzyku by uciekli 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HF86    898
1 minutę temu, krzychu121 napisał:

Też mnie to wkur.ia że jest zbyt wielu podchmielonych a przez to głupich osób. Robią nie potrzebne problemy. A prowokatorzy tylko czekali aby tłum szedł za jakimiś głupimi pomysłami. Polityków i celebrytów z solidarnośći należy przeganiać 

Jeden z moich zakończył swoją podróż  na strajk w Makowie. 

A drugi na wejściu do autokaru był zawrócony. 

Nasz organizator mocno tego pilnuję, by chlania nie było. 

Na blokadzie 24 godzinnej też sporo osób musiało przedterminowo opuścić zgromadzenie. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3960
1 minutę temu, HF86 napisał:

Jeden z moich zakończył swoją podróż  na strajk w Makowie. 

A drugi na wejściu do autokaru był zawrócony. 

Nasz organizator mocno tego pilnuję, by chlania nie było. 

Na blokadzie 24 godzinnej też sporo osób musiało przedterminowo opuścić zgromadzenie. 

Takie rzeczy się chwali. Ilu takich pijanych udzielało wywiadow. Aż strach myśleć co to będzie jak to potem zmontują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8182
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, hubertuss napisał:

Jaki rząd miał wpływ kto się pojawił wśród rolników? Cieszyliście się, że Duda i Solidarność się przyłącza no to wam pomogli. Już nawet ci z marszu niepodległości zadbali by nie było wśród nich prowokatorów. A rolnicy widać albo nie myśleli albo się cieszyli, ze będzie dym. Przecież Duda mówił, że to górnicy i hutnicy. O co teraz chodzi?

Wróć sobie do daty pierwszego protestu i poczytaj, co pisałem. To raz. Pojedź na protest i poobserwuj trochę. To dwa

3 godziny temu, pedro2 napisał:

Morda piecze 😢 ale żeby gazu nie miał to bym go tam sam zjadł. 

 

Popiecze i przestanie. Dobrze, że nie masz nic więcej...i nie zjadaj policjantów...niesmaczne są🤷😉...

Edytowano przez Qwazi
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteChristo    1319
33 minuty temu, krzychu121 napisał:

Takie rzeczy się chwali. Ilu takich pijanych udzielało wywiadow. Aż strach myśleć co to będzie jak to potem zmontują. 

W jakiej telewizji? A może takich szukali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3642
8 minut temu, Qwazi napisał:

Wróć sobie do daty pierwszego protestu i poczytaj, co pisałem. To raz. Pojedź na protest i poobserwuj trochę. To dwa

Ten dzieciak tylko z internetu wiedzę czerpie.

Oderwane toto od realiów kompletnie.

W głowie tylko slogany i górnolotne hasła...

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1803
54 minuty temu, Qwazi napisał:

Moja ocena dzisiejszych zmagań władzy z rolnikami 3:0. Punkty dla rządzących:

1. ponownie olali chłopów

2. sprowokowali ich do zadymy

3. pokazali krajowi, że rolnicy to oprychy

Co mnie raziło w oczy:

1. zbyt dużo nazw politycznych na transparentach

2. ludzie w wieku 60+ w białych, wyśwechtanych kamizelkach, które już niejeden protest przeżyły, z napisem "solidarność"

3. zbyt wielu podchmielonych i przez to odważnych w tłumie, młodzieńców "zagrzewających" do boju

A z policją na pieszo się nie da wygrać. Tym bardziej gromadzie, bez dowodzenia i grama dyscypliny...

Teraz możecie mnie hejtować🤷...

@pedro2 jak tam???

Za co jak mądrze napisałeś 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3642
Przed chwilą, hubertuss napisał:

Dzięki za dzieciaka zawsze fajnie młodo się poczuć.

Z pewnością młodszy od mojego syna...

Czyli dzieciak

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7369
Napisano (edytowany)

 

2 godziny temu, HF86 napisał:

Jeden z moich zakończył swoją podróż  na strajk w Makowie. 

A drugi na wejściu do autokaru był zawrócony. 

Nasz organizator mocno tego pilnuję, by chlania nie było. 

Na blokadzie 24 godzinnej też sporo osób musiało przedterminowo opuścić zgromadzenie. 

U nas dzisiaj też z fasonem nawet na powrocie. 

Byłeś? 

@Qwazi sorry, ale jak się zamiołło to nie miałem głowy do spotkań. Już pod kprm lekko dostaliśmy 

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popier96    170
5 minut temu, 12Pafnucy napisał:

Ten dzieciak tylko z internetu wiedzę czerpie.

Oderwane toto od realiów kompletnie.

W głowie tylko slogany i górnolotne hasła...

 

A no, najwięcej do powiedzenia co do strajków i choćby Marszu Niepodległości mają te osoby które nawet na nim nie były, a wiedzę czerpią z telewizji i interii 😋, Już raz Szymon nazywał osoby maszerujące faszystami. Teraz koledzy Hubert i Tomasz wiedzą kto kogo prowokował i skąd się wziął dym. Wszak, z zdjęć wypatrzyli. 😇

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5637
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Popier96 napisał:

Teraz koledzy Hubert i Tomasz wiedzą kto kogo prowokował i skąd się wziął dym. Wszak, z zdjęć wypatrzyli. 😇

Nie wiem kto kogo sprowokował, widziałem tylko gaz z strony policji a z strony strajkujących leciały butelki, kostka brukowa i race ... I jeżeli rolnikom na prawdę by zależało na dobrym postrzeganiu strajku to te przedmioty lecieć w stronę policji nie powinny ... A że było inaczej to niektóre media mają dobrą pożywkę i mogą nawet porównać strajk rolników do marszu narodowców, a na tym chyba strajkującym nie zależy ...

Edytowano przez Tomasz0611
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3960
11 minut temu, MonteChristo napisał:

W jakiej telewizji? A może takich szukali?

 Z głównych to widziałem TVN i TVP ale było też bardzo dużo takich reporterów huk wie skąd i to oni zazwyczaj wybierali takich podchmielonych albo agresywnych rolników żeby później to przedstawic w odpowiednim kontekście 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popier96    170
1 minutę temu, Tomasz0611 napisał:

Nie wiem kto kogo sprowokował, widziałem tylko gaz z strony policji a z strony strajkujących leciały butelki, kostka brukowa i race ... 

I Panowie, właśnie tak działa propaganda. Widzicie to co macie widzieć i tyle.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5637
Napisano (edytowany)
1 minutę temu, Popier96 napisał:

I Panowie, właśnie tak działa propaganda. Widzicie to co macie widzieć i tyle.

Jakby nie leciały to jakby ktoś miał to nagrać ... To nawet w Republice pokazywali jak kostka i race lecą w stronę policji ... Jedynym głosem rozsądku który tam widziałem był poseł Braun, który chciał uspokoić obie strony, i Policję, i strajkujących ...

Edytowano przez Tomasz0611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3960
1 minutę temu, Tomasz0611 napisał:

Nie wiem kto kogo sprowokował, widziałem tylko gaz z strony policji a z strony strajkujących leciały butelki, kostka brukowa i race ... I jeżeli rolnikom na prawdę by zależało na dobrym postrzeganiu strajku to te przedmioty lecieć w stronę policji nie powinny ...

Wszędzie tak jest że jak chce się zrobić prowokacje to się zachęca odpowiednich ludzi do takich akcji. Młodych wysportowanych wysokich chłopaków w kominiarkach nazywasz rolnikami? Przecież to widać z daleka że ustawka do wszczęcia rozróby i pacyfikacji. 

Coś na podobe jak na granicy. Tyle że tam mała grupa rolników była i się zczaili że policja wysyla swoich po cywilu do podburzanie i robienia rzeczy których nie można. A w takim tłumie to jak to zweryfikujesz 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popier96    170
Przed chwilą, Tomasz0611 napisał:

Jakby nie leciały to jakby ktoś miał to nagrać ... To nawet w Republice pokazywali jak kostka i race lecą w stronę policji ...

Oświecę Cię. W 2012 roku podczas Marszu Niepodległości policja pacyfikowała "manifestujących" agresywnych pieszych, którzy rzucali kostką brukową czy tym co wpadło w ręce. I UWAGA, po takim obrzucie owi "manifestujący" rzucającymi kostką podczas nacierania Policji, chowali się między nich. Tyle w temacie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3692
5 minut temu, Tomasz0611 napisał:

Nie wiem kto kogo sprowokował, widziałem tylko gaz z strony policji a z strony strajkujących leciały butelki, kostka brukowa i race ... I jeżeli rolnikom na prawdę by zależało na dobrym postrzeganiu strajku to te przedmioty lecieć w stronę policji nie powinny ... A że było inaczej to niektóre media mają dobrą pożywkę i mogą nawet porównać strajk rolników do marszu narodowców, a na tym chyba strajkującym nie zależy ...

A ja widziałem policjanta rzucającego kostkę w stronę protestujących... I 20 policjantów na 4 spokojnie stojących rolników... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5637
Przed chwilą, Popier96 napisał:

 I UWAGA, po takim obrzucie owi "manifestujący" rzucającymi kostką podczas nacierania Policji, chowali się między nich. Tyle w temacie.

I w tej sytuacji trzeba wypychać i wyganiać takich prowokatorów spośród tłumu ...

Przed chwilą, superfarmer02 napisał:

A ja widziałem policjanta rzucającego kostkę w stronę protestujących... I 20 policjantów na 4 spokojnie stojących rolników... 

Ci Policjanci byli bardziej "obsrani" niż protestujący ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popier96    170

Nigdy nie byłeś w centrum takich wydarzeń, dlatego sam nie wiesz co piszesz mówiąc o wyganianiu. Dlatego tak jak wspominałem- najłatwiej ocenić po nagraniach publikowanych w telewizji.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8577
7 minut temu, Tomasz0611 napisał:

, widziałem tylko gaz z strony policji

a kostki brukowej nie widziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj