rami

Agro Dave93

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rami    18
26 minut temu, pawel86lhr napisał:

A co się stało się. Nie mam możliwości wejścia na YT dlatego zapytuję.

witam  jest chory i potrzebuje kasy dlatego sprzedaje ciągniki  jak ktoś potrzebuje w  właśnie kupić  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, rami napisał:

trzeba by się zorganizować 

może być ciężko,  multum kasy wsadzone w modyfikację , ciężko bedzie ogarnąć chętnego na c360 która kosztuję 4-5 razy tyle co jest realnie warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raven18    162

Z napędem i ładowaczem, najwyżej 2 razy, i to za 30 stan mocno średni (cena 60 do negocjacji widziałem w komentarzach). I nie to że kogoś zachęcam do kupna, to nadal będzie 3p, nie wiem skąd ta moda na mody c360, chyba głównie pod wyświetlenia   

Edytowano przez raven18
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
11 godzin temu, ŻakowskiSławomir napisał:

może być ciężko,  multum kasy wsadzone w modyfikację , ciężko bedzie ogarnąć chętnego na c360 która kosztuję 4-5 razy tyle co jest realnie warta.

Tak jest zawsze przy tych projektach ciągnik samochód bez względu dlaczego ktoś sprzedaje. Autor na końcu zdziwiony, że nikt nie chce tyle zapłacić ile on by chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

Chory jest ale chciał brać nowy traktor pod dotację/ kredyt 

To trochę podejrzane ale nie mnie to oceniać. Bo jeśli jestem chory to nie myślę o kolejnym pomysłem utopieniu kasy w niepewnym czasie w rolnictwie. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ja tam chorym pomagam tylko przez legalne fundacje zapisane w krs które sprawdzam czym się zajmują. Pomaganie chorym czy zdrowym youtuberom i innym powiedzmy celebrytom mam gdzieś. Bo teraz wielu przyjęło taką taktykę, że im więcej ma pieniędzy ty m więcej pomocy potrzebuje.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

Bo z takiej pomocy jest ,, niezły pieniądz,,  i kasa się zgadza. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3614
4 godziny temu, mf362 napisał:

Chory jest ale chciał brać nowy traktor pod dotację/ kredyt 

To trochę podejrzane ale nie mnie to oceniać. Bo jeśli jestem chory to nie myślę o kolejnym pomysłem utopieniu kasy w niepewnym czasie w rolnictwie. 

Te jego rolnictwo to powinno być w dużym cudzysłowiu. 

Chłopak zamiast odłożyć trochę kasy to fiździ miździ, dwa kombajny na raz kupuje na dwie morgi zboża, jedna kabina zrobiona na wysoki komfort, już plany o drugiej kabinie. Widać że już wpadł w jutubowy wyścig szczurów. Nie wiem może takie miał marzenia i je spełniał... Muszę mu przyznać wyrazy szacunku no bo jednak chłopak ma pojecie do takiego dłubania.

Nie pozostaje mi nic innego niż życzyć mu zdrowia, bo na pewno nie kupię siątki po tuningu za taką kase.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

kiedyś miał tu konto, co ciągnik kupił to twierdził że będzie miał dożywocie, rok czasu i gonił dalej. Pieniądze potrzebne a sam pisał w komentarzach że chce nowy kupić, moim zdaniem zapakował furę kasy w tego 3p i chce odzyskać i dołożyć do kolejnego.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raven18    162

Przekombinowana? A co powiesz o ciągniku Zdanowskiego? 😁

Ja tego już nie oglądam od roku bo jak napisałem że to już nie 60 i się w sumie do niczego poza staniem nie będzie nadawać to zostałem zhejtowany od góry do dołu 🙃 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3614

Zdanowski to fachowiec, on dobrze wie co jest mocne i będzie nie awaryjne. A że z fabrycznej 60tki został tylko ułamek to się zgadzam, ale to chyba na tym polega. Zdun pokazuje co można osiągnąć na takiej podstawie.

Kolejny ciekawy projekt 60tki będzie w M4K.

Tego Perkinsa zaprzęgnąć do grubszej roboty to na 100% wyskoczy parę chorób, rzeczy do poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raven18    162

Mówił coś że nim w sumie nie pracował bo co wyjechał w pole to się sypał ... tym małym robił, jinma czy jakoś tak

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18
Dnia 26.12.2023 o 21:43, Uziu92 napisał:

to kupuj od niego te 3p za 70 tys 👍

witam ja właśnie wcześniej już kupiłem  sobie ciągnik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120
4 godziny temu, Uziu92 napisał:

3p i tak delikatny a jeszcze dmuchniety doładowaniem to uszczelkę pluje

Dlatego zamiast tych wszystkich turbin to już lepiej założyć silnik Zetora jak już ktoś tak bardzo chcę mieć trochę więcej mocy w c360. Przynajmniej takim można iść w ciężka praca a nie czekać aż coś się zagotuje.. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471
rami napisał:

Dnia 26.12.2023 o 21:43, Uziu92 napisał:

to kupuj od niego te 3p za 70 tys 👍

witam ja właśnie wcześniej już kupiłem  sobie ciągnik 

to kup drugi


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

wystarczyło poczekać kilka tyg. i widać że gość albo sam nie wie co chce albo dobrze wie i leci sobie ze swoimi ślepo zapatrzonymi widzami w kulki xD

 

  • Like 2

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj