Polecane posty

SamaPrawda    412
Witam, od kilku dni mam problem z MF podczas talerzowania zaczęła się świecić kontrolka od niskiego ciśnienia skrzyni, ale tylko gdy przekroczyłem 2 tyś obrotów, poniżej nic się nie świeciło, dodatkowo po rozgrzaniu nie idzie skręcić kierownicą na niskich obrotach, czasem przerywa jazdę ale tylko podczas cofania, filtry założone nowe ale nic to nie pomogło, na wyjściach hydrauliki ciśnienie 180-190bar na zaworze obok filtra 15 na rozgrzanym 10, czyli ewidentnie jest gdzieś utrata ciśnienia, tylko, że nawet na rozgrzanym nie świeci się kontrolka od niskiego ciśnienia. Jest w tym ciągniku gdzieś złącze diagnostyczne do orbitrola? Bo z tego słyszałem to on też może być winny tego zamieszania, jeżeli padła by pompa to na niskich obrotach powinno się już świecić niskie ciśnienie. Zawór trójdrożny wyczyściłem i wyregulowałem, ale to też nic nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez Kobra66
      Powiedzcie koledzy jaki olej stosujecie do wspomagania w tych ciągnikach?
    • Przez bny
      Witam
      Zakupiłem Koparkę budowlaną Białoruś i mam problem.
      Podczas kopania, po kilku cyklach pracy osprzętem koparkowym, wywala uszczelkę pod główną pompą, która znajduje się od strony zbiornika oleju.
      Czy ktoś się spotkał z takim problemem, bądź ma pomysł co może być powodem?
      Pozdrawiam
      Andrzej
       
    • Przez grzech9931
      Witam,
      Mam problem z hydrauliką w ciągniku John Deere 4050. Po powrocie z pola, na drugi dzień nie działa hydraulika (ramiona, przedni tuz i zewnętrzne gniazda oraz wspomaganie). Zostały wymienione filtry oraz olej. 
      Ciągnik jak postoi dłuższy czas to po odpaleniu słabo ale delikatnie podniesie. Ale po opuszczeniu już drugi raz nie daje rady. Tak jakby brakowało oleju...
      Co mogę zrobić? ;(
    • Przez lukasztusin123
      Witam.
      Valtra Valmet 8150, gdzie zamontowana jest pompa, która odpowiada za ciśnienie oleju w skrzyni biegów?  Czy ta sama pompa odpowiada za skrzynię biegów, oraz za całą resztę hydrauliki w traktorze? (wspomaganie, podnośnik itd.)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj