SebastianP

Members
 • Ilość treści

  90
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

3 obserwujących

O SebastianP

 • Ranga
  Użytkownik
 • Urodziny 05/17/1995

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Guzowatka

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Najgorsze jest to, że w tym rozdzielaczu nie mam żadnych wolnych korków Czyli w moim wypadku może być tak, że gdy opuszczam ramię tura, to ciśnienie oleju idzie w bajpas (lepiej by było, aby szkło na wolny spływ). A jak podłącze powrót (który teraz idzie do wolnego spływu), do zasilania plecaka, a bajpas pod wolny spływ, to będzie to działać (podnośnik/wywrot-bedzie miało zasilanie)?
 2. Jedyne oznaczenie na tym rozdzielaczu to ta strzałka
 3. 1 zasilanie. 2 wraca do pokrywy na zasilanie plecaka. powrót jest podpięty pod korek spustowy w pokrywie pompy Mam zrobić tak jak kolega wyżej?
 4. Z bajpasu wraca do pokrywy, żeby zasilić plecak. A powrót jest podpięty pod korek spustu w pokrywie pompy(wolny spływ)
 5. received_834079008513858.mp4 Pisałem w aplikacji AF a tam nie ma możliwości dodania foty
 6. Jest bypass Kurcze nie wiem jak tu fotkę wstawić. I jeszcze spytam. Bypass z rozdzielacza tura ma wracać do pokrywy aby zasilić plecak? A powrót ma wrócić wolnym spływem?
 7. Główne są jednostronne. Nocke i tak mam z głowy bo do pracy idę na 22 😁. No ale z tego co widziałem przy rozbiórce pompa tloczy olej przez zawór bezpieczeństwa, następnie idzie do rozdzielacza tura i wraca zasilić plecak.
 8. https://skraw-met-dystrybucja.pl/zestaw-3-sek-do-tura-rozdzielacz-joystick-linki-p-644.html?gclid=CjwKCAiA-P-rBhBEEiwAQEXhHyJwqZ7ZHU7EW3DuS7gsOKcdJDyRaWXr0jCWZOffx2fVbDDZy_I7axoChNoQAvD_BwE Zawory bezpieczeństwa, to te rurki siwe przy rozdzielaczu? Mój hindus takich nie ma. Ma zasilanie, powrót, i przelew
 9. Rozdzielacz od tura jakiś indyjski. Zawór mam tylko ten na pokrywie. Tylko dlaczego prędzej pracowało pięknie, a teraz takie dziwne rzeczy się dzieją?
 10. Tak już było, jak kupiłem traktor. Pracowałalem nim tak 2 lata bez problemu. Ładowacz działał dobrze, ale pompę hydrauliki trzeba było dać nowa. Na manometrze podpiętym pod kiper pokazał na starej pompie 40 barów. No i od tego mometu zaczęła się męczarnia. Nawet węże dałem grubsze, bo myślałem, że przeplyw jest mały. Olej normalnie. Przewody się nie grzeja, rozdzielacz działa wzorowo. Pracujesz sobie normalnie i nagle cisza...
 11. W zetorze 7011 mam podpięty tur pod przerobiony dekiel od pompy. W wakacje została wymieniona pompa hydrauliki na nową i od tego momentu co miesiąc pęka mi napęd od pompy (na tym sprzegielku kołowym.) Już nie wiem co mam robić....
 12. poszło młotkiem i śrubokrętem i uderzana delikatnie od boku aby ja obrócić. bez zdejmowania pompy. ale ciężko było odpowiednio przyłożyc śrubokręt
 13. poszla na otworze, ale większość zostala na główce śruby.
 14. urwała mi się śruba. Jak ją teraz wydostać? Chodzi o tą śrubkę na klucz 10 co jest od strony kabiny na górze pompy. są takie małe wykretaki żeby weszly w ta dziurke w śrubie?
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj