Polifoska 6

Polifoska 6
2 973,16 zł

Pulan

Pulan
1 772,66 zł

Saletrzak 27 standard

Saletrzak 27 standard
1 516,22 zł

ZAKsan

ZAKsan
1 886,58 zł

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Damianek20    2024

Zboże w dół albo stagnacja nawóz do góry 😂 nie no tylko inwestować .

Dwie wioski dalej gość ogłosił gospodarstwo 45 h i takie średnie budynki 4.5 mln 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3877
6 minut temu, Damianek20 napisał:

Zboże w dół albo stagnacja nawóz do góry 😂 nie no tylko inwestować .

Dwie wioski dalej gość ogłosił gospodarstwo 45 h i takie średnie budynki 4.5 mln 

Jak się ma 4,5 miliona to się nie kupuje hektarów tylko inwestuje w coś innego,stabilnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2024

Albo szykuje się na rentę bo on co dwa lata odstawia cyrk na miesiąc do radecznicy i renta jest na dwa lata 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Agrest napisał:

Macrospeed green ( odpowiednik kizerytu) 1550 brutto detal

U mnie  kizeryt ( orginał) 1580 brutto detal , ale to tylko spytałem o  cenę,  a przy kupnie bym te 20 zł na tonie wyrwał taniej , ale skoro @miwigos twierdzi że siarczany magnezu pójdą jeszcze z ceny w dół,  to trza jeszcze czekać . Najwyżej się go potem opier**li że się nie zna na takich rzeczach 

Edytowano przez mysza103
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25631

I ja chyba poczekam albo całkiem zrezygnuję. Dolistnie w jęczmieniu i pszenżycie  podam kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3909
2 godziny temu, kamill9449 napisał:

Zamówiony mocznik po 1930 brutto z agroloku i sól potasowa 2100 brutto 

Przy jakiej ilości ? Mi przed świętami agrolok proponował coś koło 2350 za sól . Czyżby az tak potaniała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3527
32 minuty temu, mysza103 napisał:

U mnie  kizeryt ( orginał) 1580 brutto detal , ale to tylko spytałem o  cenę,  a przy kupnie bym te 20 zł na tonie wyrwał taniej , ale skoro @miwigos twierdzi że siarczany magnezu pójdą jeszcze z ceny w dół,  to trza jeszcze czekać . Najwyżej się go potem opier**li że się nie zna na takich rzeczach 

siarczan magnezu do oprysku dla jasnoąści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462

Wiem, wiem , ale skoro do oprysku ma być tańsze,  to i posypowe raczej też,  a nawet tym bardziej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STIG13    907
Napisano (edytowany)

 

59 minut temu, Damianek20 napisał:

Zboże w dół albo stagnacja nawóz do góry 😂 nie no tylko inwestować .

Dwie wioski dalej gość ogłosił gospodarstwo 45 h i takie średnie budynki 4.5 mln 

To na Gdeszynie?

Edytowano przez STIG13
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1995    111
1 godzinę temu, Damianek20 napisał:

Zboże w dół albo stagnacja nawóz do góry 😂 nie no tylko inwestować .

Dwie wioski dalej gość ogłosił gospodarstwo 45 h i takie średnie budynki 4.5 mln 

E tam,a youtuberzy się chwalą,jak domy budują,kostke kładą i jeszcze mówią,że to bez kredytu.To co mają myśleć na to mieszczuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin34    141
33 minuty temu, Damianek20 napisał:

Tak 

Agroters siarczan magnezu 1150 a Agroma 1450 ceny brutto 

Saletra nie wiesz po ile u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alpacino    58
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, JarekBazydlo napisał:

Dzwonili do mnie tez ze azot do góry idzie i żeby zamawiać. Jeszcze nigdy nie dzwonili kurcze ze tanieje tylko zawsze ma iść w górę

Martwią się o ciebie żebyś nie przepłacił 🤣

Edytowano przez Alpacino
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2024
Przed chwilą, Marcin34 napisał:

Saletra nie wiesz po ile u nich

Do 2 tys brutto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2024
3 minuty temu, lukasz1995 napisał:

E tam,a youtuberzy się chwalą,jak domy budują,kostke kładą i jeszcze mówią,że to bez kredytu.To co mają myśleć na to mieszczuchy

No cóż mogę powiedzieć, nie wiem skąd mają kasę , nowy sprzęt dokupują ziemię budują mieszkania itp. wychodźi na to że nie potrafię gospodarzyć skoro mnie na to nie stać 🤷 

Dlatego pracuje na etacie jeszcze 😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506
Alpacino napisał:

1 godzinę temu, JarekBazydlo napisał:

Dzwonili do mnie tez ze azot do góry idzie i żeby zamawiać. Jeszcze nigdy nie dzwonili kurcze ze tanieje tylko zawsze ma iść w górę

Martwią się o ciebie żebyś nie przepłacił 🤣

Niestety musialem ich zmartwić ze azot juz mam zakupiony ale poprosiłem o telefon jakby azotowe miały tanieć.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2024
1 godzinę temu, miwigos napisał:

Bez budynków by szybciej poszło

Budynki z tego co słyszałem to bez rewelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boogie7    499
1 godzinę temu, Krzysztof81 napisał:

Jak się ma 4,5 miliona to się nie kupuje hektarów tylko inwestuje w coś innego,stabilnego.

Nie ma niczego stabilniejszego niż ziemia. Masz ziemię - masz jakąś cząstkę tego świata.. U nas jeden biznesmen ( w drugiej dziesiątce najbogatszych Polaków) działający w branży górniczej, kupił już ok. 1000 ha. ziemii 😎

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1995    111
6 minut temu, Damianek20 napisał:

No cóż mogę powiedzieć, nie wiem skąd mają kasę , nowy sprzęt dokupują ziemię budują mieszkania itp. wychodźi na to że nie potrafię gospodarzyć skoro mnie na to nie stać 🤷 

Dlatego pracuje na etacie jeszcze 😉

A ile masz ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okisz    29

Mam możliwość kupić mocznik import po 2000  bez inhibitora lub 2400 polski z inhibitorem. 

Co byście brali?

Tak z ciekawości jak by ktoś chciał kontrolować jaki mocznik był używany to żądają faktur?  Czy jakieś inne dokumenty? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3877
11 minut temu, boogie7 napisał:

Nie ma niczego stabilniejszego niż ziemia. Masz ziemię - masz jakąś cząstkę tego świata.. U nas jeden biznesmen ( w drugiej dziesiątce najbogatszych Polaków) działający w branży górniczej, kupił już ok. 1000 ha. ziemii 😎

Ale dorabiał się na czymś innym. Mylisz pojęcia. To jest lokata kapitału. Mam znajomego lekarza, co ma kilkaset hektarów pola i nawet nie wie gdzie go ma za bardzo. Kupuje bo jak mi powiedział nie ma co z pieniędzmi robić. Problem jest tego typu że z budynkami jako tako do prowadzenia działalności chętnych nie będzie. Na pewno nie za tą cenę. Za 4,5 miliona to się kupuje 10 kawalerek albo jeden porządny lokal z którego masz czystą  kase co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2024
19 minut temu, lukasz1995 napisał:

A ile masz ha?

Ja to Panie hobbysta 10 h 🙈😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj